FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pytanie o dobra drukarnię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co potrzebujemy. Jeśli chodzi o druk roll up, to na pewno warto to zlecić drukarni FanatycyDruku. Polecam ją wszystkim, którym przede wszystkim zależy na dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ciaston87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 36

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić drukarnię online Labcreation. Mają rozbudowane zaplecze, myślę, że jeśli chodzi o druk materiałów reklamowych to nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, zresztą kompleksowo obsługują nawet bardzo duże, globalne marki, a to o czymś chyba świadczy Smile Świetna jakość i bardzo atrakcyjne ceny, a do tego sprawna i profesjonalna obsługa zamówień. My jesteśmy bardzo zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością warto drukować przez internet, nie tylko ze względu na niższe ceny w takich internetowych drukarniach, ale i większą wygodę - wszystko można bowiem załatwić w kilka chwil. Drukarnia parkdruku.pl powinna się nadać, zwłaszcza do wydruku większej ilości materiałów - do bardzo tania drukarnia internetowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
werka1992
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 6

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to nie lepiej stacjonarnie załatwić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walaq
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrą drukarnie można znaleźć w internecie z tego co wiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz większość drukarni świadczy usługi również online (tzn można zamówić wydruki przez internet) Bardzo dobra jest drukarnia Gomeo. To offsteowa drukarnia kraków. Oferują wydruki bardzo dobrej jakości w przystępnych cenach. Na terenie Krakowa dostarczają wydrukowane materiały bezpłatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie, że drukowanie 3d to dobre rozwiązanie i może wyglądać dobrze? Pytam, ponieważ znalazłam firmę, drukarnię http://3dream.pl/ która się tym zajmuje i podobają mi się bardzo ich projekty, więc jeśli chcecie, to zerknijcie sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie trzeba zawsze stawiać na jakość. Nieraz warto zapłacić trochę więcej za rozwiązania w pełni dopasowane do swoich potrzeb. Patrzcie tutaj http://mdruk.pl/category/29,druk-czasopism . Propozycja jest naprawdę ciekawa. Myślę, że każdy znajdzie tam to, czego szuka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba zdecydować się na internetowe drukarnie. Warto też poczytać na https://papilioagency.com/blog-wpis/co-to-jest-kolportaz-ulotek-rozne-formy-dystrybucji-materialow-reklamowych/ o samym sposobie kolpotrażu ulotek, jest parę rodzajów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clamor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od 5 lat jestem wierna : https://www.drukowanieulotek.pl/ . Może link się przyda do porównania oferty.
_________________
W efekcie często się zdarza, że jestem zmęczona bez powodu, bo wiele czasu zajmuje mi karcenie samej siebie za bezproduktywne lenistwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2018 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z drukarni OferPress w Lublinie http://oferpress.pl/ Mają druk cyfrowy, offsetowy, rolowy, wielkoformatowy – wszystko co trzeba. Najważniejsze, że jakość druku jest bardzo dobra, dobrze odwzorowane kolory a ceny mają zupełnie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie te założenia spełnia drukarnia Diamond Druk https://www.diamond-druk.pl/. Mają szybki czas realizacji zamówień, druk wysokiej jakości, a w dodatku darmową przesyłkę na terenie Polski. Jeżeli wiec potrzebujecie sprawdzonej drukarni, to jak najbardziej możecie się zgłosić do nich po wszelkiego rodzaju produkty. Wybór mają naprawdę ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 9:35 am    Temat postu: Re: pytanie o dobra drukarnię Odpowiedz z cytatem

Korektor napisał:
Witam, szukam dobrej i sprawdzonej drukarni, która wykonuje naklejki na zamówienie zależy mi na czasie, bo sprawa jest pilna, a jednocześnie na wysokiej jakości. Znacie taki punkt?


Jak ktoś wciąż szuka i przebiera między tego rodzaju miejscami to ja ze swojej strony mogę zaproponować, żeby zajrzeć do oferty tej firmy: https://naklejkon.pl . I to niezależnie od tego, na jakich konkretnych naklejkach nam zależy, bo wybór mają po prostu przeogromny. Znajdzie się i coś klasycznego, i coś dedykowanego dla reklam, informacji i ofert, jak i jakieś naklejki ostrzegawcze z super klejem, który da sobie radę ze szczególnie wrednymi nawierzchniami. Krótko i na temat – jest w czym przebierać. Jakość jest bardzo dobra, żadnej tandety nie musimy się obawiać. Niby to drobiazg, akcesorium – ale jednak jak pokażemy klientom, że nawet naklejki załatwiamy w wysokim standardzie i dbamy o takie, niektórzy mogliby to nazwać, detale, to zawsze pozostawi to dobre wrażenie. O wizerunek firmy trzeba dbać w końcu całościowo, takie są realia obecnego marketingu i PRu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zamojska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2018
Posty: 31

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zaś szukacie drukarni wielkoformatowej w Warszawie to polecam http://manuprintshop.pl/. Wpadnij i pogadaj przed pracą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirella22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 82
Skąd: Kielnarowa

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam pojęcia nigdy nie korzystałam z usług żadnych drukarni Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy