FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
skąd wiadomo, że to alergia?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego wychodzę z założenia, że każdy powinien wykonać testy na alergię. Nawet wtedy kiedy wydaje nam się, że nie chorujemy. Takie testy można wykonać w Poradni alergologicznej w Poznaniu . Trwają zaledwie 20 minut, więc to stosunkowo niewiele w porówaniu z tym ile warte jest nasze życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
konstanty34239
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez dobrych badań nigdy się nie dowiesz, najlepiej wydać troszkę ale mieć pewność jakości Smile.
_________________
e-kantor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zwykły kaszel może mylić sie z alergią. Jeżeli macie nawet go długo to może po prostu stosujecie złe leki żeby go wyleczyć albo wgl ich nie stosujecie, też tak często jest. Poczytajcie coś o różnych rodzajach kaszlu na http://levopront.pl/kategoria/blog/ oraz o tym jak sobie z nimi najlepiej radzić. Może sprawa jest bardzo łatwa do rozwiazania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No może i masz rację, jednak moim zdaniem Twój wpis nie rozwiązuje problemu, a jedynie go pogłębia, stwierdzając, że nawet kaszel może być alergią, sprawiasz, że teraz każdy kto ma kaszel jakiś w miarę powtarzający się będzie myślał, że to alergia. Ja polecił bym poczytanie trochę ogólnie o alergii, http://alergiko.pl/alergie-od-a-do-z/ , tutaj macie link do strony gdzie wszystko jest wyjaśnione od a do z w tym temacie Wink Być może coś takiego Wam pomoże i trochę rozjaśni sytuację. Mam nadzieję, że jakoś pomogłem. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Gru 22, 2017 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu trzeba zaobserwować, w jakich sytuacjach pojawiają się objawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem można obserwować ale najbardziej miarodajne sa testy alergiczne. Dzięki testom dowiesz się na co konkretnie masz alergię. Ja niestety jestem uczulona na kurz i sierść kota. Moje dziecko uparło się na kota więc kichanie i smarkanie to dla mnie dzień jak co dzień. Ostatnio jednak zainwestowałam w oczyszczacz powietrza Haus&Luft http://www.haus-luft.com/katalog-produktow/oczyszczacze-powietrza/ i znacznie mi się poprawiło. Oczyszczacz ma flirt, który usuwa między innymi włosy i sierść zwierząt. Posiada także filtry oczyszczające z bakterii (filtr uv) a także Filtr HEPA13 , który oczyszcza z grzybów, dymu itp. To świetny sprzęt dla osób z alergią. Bardzo pomaga, naprawdę warto w niego zainwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poence
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katar, czerwienienie oczu, wysypka to typowe objawy alergii. Polecam jednak wizytę u alergologa, jeżeli są jakieś podejrzenia.
_________________
Czemu ludzie nie skupiają się wreszcie na opisywaniu tego, co jest, a nie jakichś bajek przedstawionych jako święta prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaborczy173
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Gru 2017
Posty: 1
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego jeszcze dochodzi pora roku w którym się pojawia oraz tego typu ogólne uwarunkowania Very Happy.
_________________
tusz canon mg2450
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holinajt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po testach będzie wiadomo czy to alergia, warto takie testy wykonać jak pójdziesz na konkretną godzinę to zajmie Ci to jakies 45 min Smile 15 min rozmowy 1 min testu 29 min czekania na wynik Razz

--
https://www.damtox.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Searwaem
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako zagorzały alergik odradzam czekania i od razu wybrałbym się do specjalisty. Na pewno wszystko się tam rozstrzygnie Smile
_________________
Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 2:38 pm    Temat postu: Alergia i skóra Odpowiedz z cytatem

Cóż, organizm może reagować na czynniki alergizujące w przeróżny sposób. U mnie na przykład objawia się to w ten sposób, że mam świąd skóry, w dodatku pojawiają się na niej wypryski. Niestety, egzema, ponieważ ją mam na myśli, może mieć charakter przewlekły i tak jest w moim przypadku. Mam na przemian okresy wyciszenia choroby i jej remisji. Kiedyś odczuwałam z tego powodu duży dyskomfort, teraz na szczęście psychicznie czuję się lepiej. takie rady jak z tego artykułu - https://www.eloderm.pl/artykul/33,egzema-objawy-i-sposoby-leczenia.html bardzo mi się przydały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerwaziusz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 18

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokoju alergika sprawdzi się oczyszczacz powietrza, który nie tylko wyeliminuje zanieczyszczenia powietrza z zewnątrz, ale też wyłapie kurz i roztocze. W pokoju córki, która ma alergię na kurz ustawiliśmy oczyszczacz powietrza aze.com.pl/pl/p/Oczyszczacz-powietrza-Air-Purifier-2-Xiaomi/506. Jest cichy i zajmuje niedużo miejsca, a jego działanie jest już odczuwalne po kilku minutach od włączenia. Często też przenosimy go do swojej sypialni i muszę przyznać, że zdecydowanie lepiej się wysypiam, a rano nie mam zatkanego nosa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby być pewnym co wywołuje u nas alergię ważne jest wykonanie odpowiednich testów. Niemniej jednak, wiedzieliście że nie zawsze powinno się takie testy wykonywać? Są pewnie przeciwskazania. Zerknijcie sami, http://alergiczne.info/testy-alergiczne/przeciwwskazania-wykonania-testow-skornych/ , wydaje mi się że to bardzo ciekawy temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Sob Sty 27, 2018 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak testy są bardzo ważnym elementem przy alergii, dlatego powinniśmy je zrobić tak samo też masz rację, ze zdobywaniem wiedzy w tym zakresie. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci jednak bloga, którego sam czytam od jakiegoś czasu i ostatnio trafiłem na bardzo ciekawy artykuł odnośnie nieżytu nosa http://alergiko.pl/czym-alergiczny-niezyt-nosa-rozni-sie-od-zwyklego-kataru/ . Moim zdaniem warto coś przeczytać na ten temat, jeśli ma się z tym problem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo tak naprawdę po testach, ale często warto sobie już coś wcześniej poczytać. Wiele osób ma teraz problem z glutenem. Przeczytaj sobie artykuł o tym, czy celiakia jest groźna. Wszystko jest tu bardzo szczegółowo wyjaśnione. Zerknij sobie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy