FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
przeprowadzka taniej...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje przeprowadzkę do Gdańska, dlatego też poszukuje dobrej firmy zajmującej się przeprowadzkami. Możecie mi kogoś polecić? Bo mi przy poszukiwaniach udało się znaleźć tą oferta przeprowadzki gdańsk http://www.elektron-trans.pl/oferta-przeprowadzki-gdansk/ firmę. Sądzicie że są godni zainteresowania ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taniej na pewno będzie, jeśli wszystko uporządkujesz, posprawdzasz i jeśli będziesz wiedziała co robić. Moim zdaniem najcenniejsze opcje możesz znaleźć tutaj https://adexim.com.pl/przeprowadzka-krok-po-kroku Dla mnie każda cenna informacja w trakcie przeprowadzki jest potrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować we własną przyczepką. Wtedy nie będziemy mieć problemów z przeprowadzką czy przewożeniem innych rzeczy, które nie zmieszczą się do samochodu. Polecam wam zajrzeć na stronę www.autoport-jarocin.com.pl Tam znajdziecie przyczepy w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 7:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie przeprowadzkę to najlepiej zatrudnić w tym celu firmę przeprowadzkową. To znacznie ułatwi zadanie, gdyż takie firmy posiadają odpowiedni sprzęt i samochody przeznaczone do transportu takich bagaży. Jeśli chodzi o Poznań to dobrym wyborem będzie firma TDU Przeprowadzki i przewozy. Co ciekawe, oferują oni też przeprowadzki międzynarodowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem tego zdania a poza tym najlepiej samemu się spakować i ja w tym celu kupowałam kartony i folię bąbelkową w tym sklepie https://przeprowadzkisklep.pl/ , wiadomo że jak masz odpowiednie opakowania to wszystko idzie jak z płatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 300

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was wie Jaki jest koszt wypożyczenia samochodu dostawczego? W żadnej wypożyczalni samochodowej nie chcą mi bezpośrednio powiedzieć kwoty ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu skorzystałem z oferty wynajmu aut https://www.fleetcorp.pl/modlin/ Udało mi się pojeździć kilka dni bez limitu km nowym zadbanym autkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
haleigh43
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Przeworsk

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Same wynajęcie firmy przeprowadzkowej to jeszcze nie wszystko. Myślę również o kupnie większej ilości pudełek kartonowych https://sklep.margopack.pl/kartony. Dzięki temu zorganizuje wszystkie swoje rzeczy i nic nie zniszczy się w trakcie przewozu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli rzeczywiście interesują was takie usługi jak tanie przeprowadzki Warszawa, to powinniście zajrzeć na stronę warszawaprzeprowadzki.pl. Znajdziecie tu ofertę doświadczonej i profesjonalnej firmy świadczącej takie usługi. Moim zdaniem na prawdę warto z nimi współpracować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można też wiele rzeczy przewieźć na własną rękę. Warto jednak zapoznać się z regulacjami dotyczącymi tego typu przewozów. Wszystkie informacje znajdziecie w artykule https://robex-pomocdrogowa.pl/przewozenie-ladunkow-jak-prawidlowo-je-oznaczac-ile-moga-wystawac-poza-pojazd/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sreehariyadav
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 12:02 am    Temat postu: facebook page for business Odpowiedz z cytatem

facebook page for business

thanks for the information....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2020 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz firmy, która oferuje tanio przeprowadzkę to mogę Ci szczerze polecić tą stronę http://www.przeprowadzki-aksel.pl/oferta/tani-transport-i-przewoz-mebli-warszawa/ . Sam korzystałem z ich usług i muszę Ci powiedzieć, że byłem pod wrażeniem. Jak za taką cenę oferują oni naprawdę profesjonalną przeprowadzkę. Nie musisz się bać o swoje rzeczy, ponieważ oni z największą dbałością się nimi zajmą. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym!
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym przypadku doskonale się sprawdziła firma przeprowadzkowa AKCES z Warszawy https://www.akces-przeprowadzki.pl/ Mega profesjonaliści, szybko i sprawnie ogarnęli naszą przeprowadzkę i z ceną nie przesadzili. Co więcej w grę u nich wchodzi oczyszczanie lokalu ze zbędnych mebli i przedmiotów, jak np. starych lodówek, pralek czy innych niepotrzebnych sprzętów i mebli. Zajmują się także sprzątaniem pomieszczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rolfson.janelle
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2020
Posty: 6
Skąd: Tychy

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że przewożenie wszystkiego na własną rękę zajmie nam kilka razy więcej czasu niż przy wynajęciu firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na szczęście mamy bagażówkę bo mąż pracuje jako dostawca i przeprowadzkę do nowego mieszkania zrobiliśmy sobie sami. Do zabezpieczenia zapakowanych pudeł przydała się folia paletowa. Podczas transportu nic nie wypadło, a na tym nam zależało. Z meblami był lekki problem, głównie z wniesieniem, ale kilku sąsiadów nam pomogło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy