FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pokrycie dachowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za jak najlepszym pokryciem dachowym to polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.top-dach.com.pl Oni oferują pokrycia dachowe klasy premium w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za odpowiednimi materiałami na dach to polecam wam skontaktować się z firmą www.serwisdach.com.pl Jest to bardzo dobry skład materiałów budowlanych z materiałami do wykonywania dachów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno dachówka to najtrwalsze rozwiązanie jeśli chodzi o wybór pokrycia dachowego na lata. Dlatego sprawdź również ofertę producenta Braas u którego znajdziesz wszystko i do tego również możesz postawić na ich certyfikowanych dekarzy którzy świetnie znają się na ich produktach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co w takim razie warto pomyśleć nad wyborem dachówki betonowej, sprawdź sobie modele dostępne w ofercie Braas, a szczególnie tych wykonanych w technologii trójwarstwowej CISAR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dachówka cementowa + odpowiednio dobrane rynny - dostarczone przez www.pimar.pl sprawiły, iż nasz dach prezentuje się kapitalnie. Bardzo długo rozglądałem się właśnie za taką jakością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kbinwestycje
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:04 am    Temat postu: Dach Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w dobrej jakości pokrycie dachu, aby później nie mieć z nim problemów. Zwykle oznacza to duży wydatek, dlatego niektórzy decydują się na samodzielny jego montaż. Myślę, że w takim wypadku dobrze jest najpierw skonsultować się ze specjalistą, wybrać odpowiednie produkty, kupić mocną drabinę, która pozwoli bezpiecznie dostać się na dach, i można działać.
_________________
http://kb-inwestycje.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Denis00
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście może o zastosowaniu wysokiej jakości dachówek betonowych? Jeżeli nadal szukasz porządnego rozwiązania na dach to polecam zwrócić uwagę na trwającą promocje od Braas która obejmuje takie modele jak: Teviva Cisar, Bałtycka Cisar, Celtycka Cisar oraz Tegalit Protegon w mojej opinii zdecydowanie jedne z piękniejszych propozycji, które nie zawiodą przez długie, długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Lis 10, 2019 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości pokrycia dachowe, okna i orynnowanie dostaniecie w Dachlux https://www.dachlux.pl/ Firma działa w Warszawie i okolicznych miastach. Co do konkretów odnośnie pokrycia dachu to my mamy płytki ceramiczne Creaton i bardzo je sobie chwalimy, sa bardzo solidne i trwałe. Cenowo było w Dachlux bardzo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam, że jeszcze niedawno borykałem się z problemem dotyczącym niewielkich uszkodzeń w dachu mojego domu. Na stronie: https://www.pl.weber/hydroizolacje/jak-naprawic-punktowe-uszkodzenia-dachu-papowego udało mi się znaleźć informacje dotyczące możliwości samodzielnej naprawy tego rodzaju szkód. W tym celu użyłem masy marki Weber, która jest prosta w użyciu i naprawdę odpowiednio się sprawdziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 8:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to może warto pójść w lekkie pokrycie dachowe jak blachodachówka panelowa. Teraz do oferty Braas weszły dwa nowe modele w tym wyjątkowa Quadro o profilu płaskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2020 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego pokrycia dachowego jest bardzo ważny. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa mazowieckiego to polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy http://www.ks-system.pl/ Oni posiadają szeroki wybór pokryć dachowych i innych materiałów budowlanych do dachów. Sam zdecydowałem się na zakup dachówek od nich i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgorStef
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziecie chcieli zainwestować w porządne pokrycie dachowe tworząc dach na lata to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę Braas gdzie znajdziesz także pozostałe akcesoria dachowe i do tego skuteczne systemy hydroizolacyjne typu Icopal, a dokładnie papy w Technologii Szybki Profil SBS które u nas sprawdzają się bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast zdecydowanie warto pójść w kierunku dachówki która na pewno wytrzyma trudy tego typu opadów. Dlatego zwróć uwagę na propozycje od Braas bo ilość modeli oraz palety kolorów jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2021 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam zawsze najbardziej podobały się klasyczne, ceramiczne dachówki, mamy do nich sentyment. Dlatego zdecydowaliśmy się na dachówkę ceramiczną -Meyer-Holsen i to był dobry wybór, jest solidna, wytrzymała i dobrze wgląda. W rozsądnej cenie kupiliśmy ją w Poznaniu w hurtowni dekarskiej Pimar https://www.pimar.pl/oferta/dachowki/ceramiczne Mają tam bardzo szeroką ofertę, różne materiały do budowy dachu no i dobrze, fachowo doradzają, także warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej warto tutaj podczas poszukiwań materiałów dachowych poświęcić więcej uwagi na producenta Braas, który przygotował szeroki wybór świetnej jakości zarówno dachówek ceramicznych, cementowych jak i akcesoriów dachowych. My kupiliśmy od nich wszystko, a montażem zajął się ich certyfikowany dekarz dzięki czemu otrzymałem aż 15 letnią gwarancję systemową obejmującą cały dach (wprowadzili to jako jedyni na rynku). No i aż 30 lat gwarancji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy