FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wesele - Warszawa i okolice
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam o weselu w Rozdrożu - http://www.rozdroze.pl/ To restauracja znajdująca się niedaleko Łazienek Królewskich - bardzo klimatyczna. Planujemy wesele na 80 osób i chyba zdecydujemy się na tą salę. Z tego co wiem organizują tam różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To my mieliśmy cudowne wesele w Osadzie Augustów w Warszawie, miejsce cudowne, na uboczu w cichym miejscu, wiec impreza do rana nikomu przeszkadzać nie będzie, no i tak tez było imprezka trwała do rana i każdy wybawił sie szalejąc na parkiecie. Bardzo podobała mi sie organizacja kelnerek, monitorowały niemal cały czas czy czegoś nie brakuje, co chwilę donosiły przekąski, jeśli znikały z talerzy. Do tego Panie właścicielki jakie elastyczne i pomocne, dzięki nim mieliśmy najlepszego fotografa w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2018 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okolicach Warszawy można znaleźć Dom Weselny Astoria - z tego co wiem to ceny są tam w porządku, z pewnością jest świetny klimat i dobra obsługa, a to na weselu jest najważniejsze Smile Sala znajduje się ww Kaniach pod Warszawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ustysia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 121

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam sobie zobaczyć Zameczek Zakrzewiak od Chmielewskich - http://martynka.net.pl/ Piękne miejsce na wesele, już od zewnątrz robi niesamowite wrażenie a co dopiero w środku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna sala na wesele to jest http://www.salaujakuba.pl/ nieopodal Warszawy. Mieliśmy tam nasze wesele i jesteśmy zachwyceni tym miejscem. Obsługa, piękne wnętrza i dostęp do ogródka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już wynajętą salę na wesele ? Nam pozostał jeszcze wybór sali weselnej. Jest takie jedno miejsce, gdzie znajomi robili przyjęcie na około 50 osób i chyba się zdecydujemy na nie. To Restauracja Akademia w Warszawie. Bardzo chwalą ten lokal za przyjazną atmosferę. Z kuchni polecali szczególnie tradycyjnego tatara wołowego, tartę z koziego sera i średnio wysmażoną wątróbkę drobiową. Przecież nie oprzemy się tak wyśmienitej kuchni!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kawior
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Hotel Groman ? To przepiękne miejsce idealne na wesele. po pierwsze sala jest do wyboru, po drugie, bardzo pyszne jedzenie, świeże i naprawdę chce się jeść jest świetnie podane, dodatkowo piękny ogród i duzy parking, co wg mnie jest ważne, bo pomieści się sporo gości.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapoznać się z tą ofertą weselną w hotelu http://hotellord.pl/
Mają atrakcyjne ceny oraz piękne sale
Będziecie zachwyceni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MartynaMarti
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 34
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pią Lis 09, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na co powinnam zwracać największą uwagę jeśli chodzi o wesele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Czerwińsku nad Wisłą w województwie mazowieckim znajduje się świetny dom weselny www.siodmeniebo.info Miejsce to jest idealnie przygotowane do tego typu uroczystości, więc warto się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio byłem na świetnym weselu, które odbyło się w Sali weselnej www.salazklasa.pl w Pruszkowie pod Warszawą. Jedzenie było pyszne, obsługa profesjonalna i wszyscy goście świetnie się bawili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja siostra organizuje niedlugo wesele, co prawda salę już ma jak i orkiestrę ale wiem ze z nia zawsze byl problem co do makijazu i fryzury - nigdy nie mogla zdecydowac sie na cos konkretnego. Wiec wydawało mi się ,że makijaż z dojazdem w warszawie to świetne rozwiazanie, zwlaszcza ze nie bylo sporo czasu juz na takie przygotowania. Skorzystalysmy z uslug Mobile Salon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/ i udalo sie ze wszystkim na czas Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Łowiczu około godzinki drogi od centrum Warszawy jest fajne miejsce - http://dworekeden.pl/ Smile naprawdę klimatyczne z niezwykle smaczną kuchnią. Mają kilka sal do wyboru ale moim zdaniem każda ma swój super klimat - każda też pomieści inną ilość osób więc potem trzeba to pod siebie dopasować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy