FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2020 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamawialiśmy w Aluhaus. Jeśli zależy Wam na solidnych drzwiach aluminiowych to warto sobie sprawdzić ich ofertę. My dostaliśmy namiar z polecenia od kolegi z pracy. Taka rekomendacja jest najlepsza i najbardziej sprawdzona. Drzwi wyglądają bardzo nowocześnie i ich wymiana mocno podbiła walory estetyczne naszego domu. Jeszcze tylko dachówkę musimy przemalować i będzie luks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiednich drzwi nie jest prostą sprawą. Ja akurat chciałbym zwrócić Waszą uwagę na drzwi drewniane z oferty: https://styldrzewa.pl/katalog-produktow/drzwi-debowe/drzwi-drewniane-wewnetrzne/ Mają bardzo duży wybór propozycji. Drzwi są z drewna dębowego, wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół. Sam postawiłem na ich produkty i uważam, że to była świetna decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duzy wybor drzwi, zarowno zewnetrznych jak i wewnetrznych, mozna znalezc (oraz oczywiscie zakupic) w firmie Ekoplast. Zobaczcie zreszta sami, jaka maja szeroka oferte: https://ekoplast-group.com/pl/drzwi-do-domu/ Posiadaja w sprzedazy drzwi wielu znanych producentow: Gerda, Wikęd czy Delta. Mysle, ze mozna bez problemu znalezc odpowiednie drzwi w ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do drzwi potrzebne wam są też różne akcesoria , które trzeba dokupić. Niedawno też miałam taki problem i tutaj https://rawos.pl/ udało mi się znaleźć wszystko czego potrzebowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdawało mi się, że zamawiając drzwi, dostaje się wszystko, no ale może się mylę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety wycieraczki zewnętrznej nie dostaniesz Smile Warto ją zamówić np. tutaj http://sklep.techemwycieraczki.pl/pl/c/Wycieraczki-na-zamowienie/26 Ja nie wyobrażam sobie braku wycieraczki przed drzwiami wejściowymi. Bardzo lubię porządek i ślady butów w domu doprowadzają mnie do szału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Pią Cze 26, 2020 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy drzwi firmy https://www.petecki.eu/produkty/drzwi/ . W firmie wcześniej zamawialiśmy okna, postanowiliśmy również zamówic drzwi bo przy zakupie kompletu zaoferowali nam zniżkę ( a parametry drzi wydawały sie zachęcające). Pasował nam kolor, dobraliśmy przeszklenie, całość zamontujemy po zrobieniu tynków wewnętrznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za drzwiami i oknami do mojego domu. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.atutbis.pl/, która ma szeroki wybór drzwi i okien w całkiem niezłych cenach. Ich produkty są solidne i bardzo dobrze się prezentują, więc polecam wam zapoznać się z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi to na pewno w przypadku producenta warto postawić na producenta OknoPlast, a co do samego salonu to w Poznaniu mogę śmiało polecić z własnego doświadczenia firmę Domega z którą współpracowaliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni zarówno ze względu na jakość, różnorodność i przystępne ceny. Poza tym podejście do potrzeb klienta również pozytywnie zaskakuje. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola156247
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 64

PostWysłany: Czw Lip 09, 2020 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o drzwi wejsciowe naprawdę dobrej jakości to jak dla mnie sprawdzają się tylko i wyłącznie drzwi od DAKO. Mamy od nich zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne, a także okna i nie mieliśmy jeszcze żadnych problemów, a użytkujemy je już kilka lat Smile Polecam szczególnie drzwi drewniane: drzwi zewnętrzne drewniane ceny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za odpowiednimi drzwiami o mojego domu. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy https://www.montplast.com.pl/ i mogę ich polecić również wam. Tam znajdziecie szeroki wybór okien i drzwi w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lip 16, 2020 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Osobiście wychodzę z założenia, że im lepiej ogarniecie takie kwestie, tym skuteczniejsi będziecie pod kątem kreowania wizerunku.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się sprzedażą drzwi i okien. Ja sam zdecydowałem się na ofertę firmy http://www.neumannokna.pl/ i mogę ich polecić również wam. Firma ta ma swoją siedzibę w Starogardzie Gdańskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaLew
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 29

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio robiliśmy z mężem drzwi przesuwne szklane kraków do sypialni i jesteśmy mega zadowoleni... są świetne, warto poszukać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kylie55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2020
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 19, 2020 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystnym rozwiązaniem jest zamontowanie daszka nad drzwiami, który posiada rynienkę odpływową oraz uszczelką przyścienną, więc będzie stanowić ochronę przed deszczem.
_________________
daszki z poliwęglanu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy