FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na infekcję pochwy ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gegot
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 107

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej jak wybierzesz sie do lekarza i on ci powie co kupić dokąldniej. Jak masz zapalenie pochwy jakie leki kupic , to tylko do specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Mar 03, 2021 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O taką intymną infekcję to nie trudno. Wystarczy niech się pojawi suchość pochwy, a przy niej szczypanie, pieczenie, wręcz ból. Sama tak miałam i zanim dostałam się do ginekologa, to mi pani w aptece cicatridine poleciła. Te globulki dopochwowo się stosuje, pochwa tam w środku szybciej się regeneruje. Na wizycie mój lekarz powiedział, że dobrze że je zastosowałam. Znaczną ulgę poczułam już po kilku dniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Pią Kwi 23, 2021 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam dość długo dziwne bóle i stawiałam, że to problem ginekologiczny. Okazało się jednak, że to nerki. Zapisałam się na konsultacje do https://cmp.med.pl/cmp-ochota/nefrolog/ , szybko i konkretnie omówiliśmy z lekarzem problem, miałam kartę od ginekologa i po dalszych badaniach wyszło co mi dolega. Dzisiaj jestem zdrowa, infekcje nie nawracają bo bardziej dbam o siebie. Zachęcam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwaluba
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 169

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli coś się dzieje to powinnaś od razu udać się do ginekologa, żeby Cię dokładne zbadał i wydał diagnozę. Znajoma dzięki jednej z wizyt dowiedziała się że ma wirusa hpv i mogła od razu zacząć go zawalczyć za pomocą żelu papilocare.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 5:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy Ci radzi wizytę u ginekologa. Ja też uważam, że to najsensowniejsze rozwiązanie. Jeszcze bym Ci poleciła zrobienie usg ginekologicznego (prywatnie np. w klinice https://multimed.pl/ zapłacisz bodajże 190 zł). Dzięki temu lekarz sprawdzi czy nie masz podejrzenia zmian narządów rodnych takich jak guzy, torbiele lub mięśniaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
TomBud50
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 86

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi na infekcję pochwy pomógł specjalista którego poleciła mi koleżanka. Polecam urolog.lublin.pl, fachowcy, którzy potrafią rozwiązać twój problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 484

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie być przygotowane na różne dolegliwości. Ja na przykład miałam problemy z suchością pochwy. Na szczęście mój ginekolog polecił mi fantastyczny preparat - globulki nawilżające Vagisan Cremolum. Łatwo się je aplikuje i wystarczy stosować raz dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Czw Sie 19, 2021 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był problem z suchością pochwy, próbowałam naprawdę wielu sposobów - w tym różnych żeli, ale farmaceutka poleciła mi globulki Vagisan, dopiero one przyniosły ogromną ulgę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że komuś pomógł dany lek nie znaczy, że i u Was zadziała on równie dobrze. Właśnie dlatego powinniście już teraz zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby zadziałać najlepiej w Waszym przypadku. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/leczenie-nietrzymania-moczu znajdziecie sporo informacji na temat poszczególnych form leczenia, więc na pewno warto byłoby tam zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalka12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Sty 2023
Posty: 21

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest stosować odpowiednią profilaktykę, czyli np. właściwy płyn do higieny intymnej. Ten z 4Organic z probiotykiem jest super. On wzmacnia naturalną florę bakteryjną okolic intymnych.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Sro Paź 18, 2023 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się przejmować, takie infekcje są bardzo powszechne i nie wiele potrzeba, żeby się pojawiły. Czasem wystarczy pójść albo nawet ubrać bieliznę wypraną w innym proszku i dojdzie do jakiegoś podrażnienia. Wiadomo, że nikt nie lubi chodzić do apteki po takie specyfiki, dlatego teraz można zamawiać takie środki przez internet. Przykładem może być https://www.drmax.pl/gynoxin-uno-0-6-g-kapsulka-dopochwowa-miekka-1-sztuka-100011649
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy