FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina1918
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to dobry pomysł. Warto też zainwestować w reklamę tradycyjną, jak np. długopisy reklamowe, które mogłabyś rozdawać klientom. U mnie sprawdza się to świetnie i widzę, że klienci później wracają i korzystają z naszej oferty, co mnie bardzo cieszy. Warto zagłębić się w temat i dowiedzieć więcej o tej metodzie. Zaglądnij sobie na tego bloga, znajdziesz tam mnóstwo rzetelnych informacji, np. jaka jest budowa długopisu: https://dlugopisyreklamowe.pl/poradnik/budowa-dlugopisu/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 277

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym pomysłem na reklamę jest kupno banery reklamowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Mar 20, 2020 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się z tym jak najbardziej. Baner ulokowany w dobrym miejscu zwiększa widoczność naszej marki. Reklama wizualna jest najlepszą strategią. Często też firmy korzystają z reklamy umieszczonej na flagach http://agra-dobron.pl/flagi/ . Maszt można postawić na obszarze gdzie firma się znajduje, wówczas z daleka jest widoczne logo. To rozwiązanie też jest stosowane w przypadku różnych eventów, targów, wydarzeń biznesowych i tak dalej. Ogromną zaletą flag jest to, że przykuwają uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sob Mar 21, 2020 4:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na http://be-first.pl/jak-skutecznie-promowac-swoja-marke-w-social-mediach/ i po przeczytaniu tego artykułu zastanawiam się nad promowaniem firmy na portalach społecznościowych. Co o tym sądzicie? Ktoś z was działa w social mediach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Mar 29, 2020 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym, że reklama jest bardzo ważna, to chyba nie trzeba nikomu mówić. Kwestia tego, jaką formę promowania się wybierzemy. Ja stawiam na billboardy, a tutaj : https://nowawarszawa.pl/reklama-w-warszawie/ możecie przeczytać dlaczego Wink Odsyłam do artykułu i zachęcam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej będzie korzystać z wielu form reklamy jednocześnie. To przyniesie najlepsze efekty, bo tym sposobem jesteśmy w stanie dotrzeć do jak największej ilości odbiorców. W moim przekonaniu najkorzystniejsza będzie obecnie reklama internetowa. Ponieważ nie mam na ten temat pojęcia szukałam jakiegoś fachowca do pomocy. Ostatecznie pomógł mi copywriting warszawa . Teraz wiem, że podjęłam dobrą decyzję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sob Maj 30, 2020 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak. Musicie pamiętać przede wszystkim o tym, by zadbać o odpowiedni wizerunek Waszej firmy wśród klientów.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:27 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 417

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno często wybieraną reklamą są produkty zewnętrzne, takie jak różnego rodzaju banery, konspekty, roll upy czy ścianki wystawiennicze. Jeśli o nich myślimy, musimy zainwestować pieniążki w druk wielkoformatowy warszawa . To nieodłączny element. Dobrze wiec wiedzieć, że w SharkDesign zamówimy coś takiego w dobrej cenie i świetnej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaya23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Cze 2020
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używaną odzież warto sprzedawać na Vinted Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dudon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Cze 02, 2020 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

reklama internetowa to świetne rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za gadżetami i artykułami reklamowymi to polecam wam zgłosić się do https://tik.com.pl/ Jest to sprawdzona firma z Warszawy, która zajmuje się produkcją tego typu materiałów reklamowych. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasmar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam Wasze odpowiedzi i nadal nie mam pojęcia która z form reklamy w internecie jest najbardziej skuteczna. Firmę o takim profilu jak http://www.ultrarent.pl/badania-radiograficzne-rt/ jakbyście reklamowali? Co będzie najlepsze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renatka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pią Cze 19, 2020 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dobra reklama firmy, to nie tylko marketing internetowy. Warto postawić również na bezpośrednią reklamę wśród klientów. W tym celu świetnie sprawdzą się gadżety reklamowe, jak np. zestawy piśmiennicze, które są eleganckie i praktyczne Smile Możecie zamówić takie komplety w sklepie Gratisownia: https://gratisownia.pl/komplety-pismiennicze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Nie Gru 27, 2020 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dobra reklama to także posiadanie swojego baneru i umieszczeniu go w widocznych i znaczących miejscach, które pozwolą przyciągnąć wzrokiem klientów. Warto jednak jak zaprojektować baner reklamowy , aby zawierał on niezbędne informacje o firmie, ale nie przytłaczał potencjalnych klientów zbyt dużą ilością informacji. Warto zaufać także w tej kwestii specjalistom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii jeżeli chodzi o skuteczne działania marketingowe w swoich SocialMediach to koniecznie zwróćcie uwagę na instagram followers w przypadku których będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, profesjonalne podejście do klienta i jednocześnie efekty pozwalają docierać do nowych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy