FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dbanie o samochód
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1845

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz również rozważyć wybór Hondy CR-V bądź mniejszego rozwiązania np. Honda Civic. W ofercie salonu HondaPlaza Warszawa znajdziesz szeroki wybór modeli zarówno nowych jak i używanych, które są sprawdzone pod każdym względem technicznym, prawnym i blacharsko-lakierniczym. Z resztą wystarczy na początku, że zajrzysz na ich stronę internetową gdzie znajdziesz wszystkie informacje i możesz sprawdzić ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lucas1981r
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do akumulatorow do polecam EXIDE.
Dbanioe o samochod - najlepiej sami dbajmy - polecam poczytac na https://kosmetykaaut.pl/ jak dbac Wink
a co do samochodw - ja osobiscie wole kupic sciagniety z USA/CAN niz w Europie - Amerykanie bardziej dbaja o samochody i czesciej olej wymieniaja - nic dziwnego mze ich samochody robia bez remontu 1 mln kilometrow Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno trzeba regularnie wymieniać olej silnikowy i inne płyny eksploatacyjne w samochodzie. Dlatego polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.ma-ta.pl Jest to hurtownia olejów silnikowych w ofercie, której na pewno znajdziecie olej pasujący do waszego samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie porządnie zadbać o swój samochód to polecam wam wybrać się do serwisu http://autodetailingkrakow.pl/ w Krakowie. Tam zajmują się pielęgnacją samochodów i mogę powiedzieć że robi to bardzo dobrze. Moje auto wyglądało jak nowe gdy je odebrałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O samochód trzeba dbać bezwzględnie i nieważne czy jest on nowy, czy używany. W końcu od tego będzie zależeć, jak długo pojeździ. Ja swój kupiłam w BMW Bawaria Motors i mogę liczyć na świetny serwis i różne okazje cenowe, ale to nie zwalnia mnie z obowiązku regularnego sprawdzania i dbania o wygląd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie dobrze byłoby zamówić wiele części samochodowych, które w przyszłości mogą się przydać. Można kupić Wycieraczki Opel , BMW, Audi, to zależy jakie potrzebujesz. Do tego jakieś filtry olejów. To się tak najczęściej zużywa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio postanowiłam zadbać o reflektory w moim aucie. Zgłosiłam się do firmy www.regeneracja-reflektorow.pl, która zajmuje się regeneracją reflektorów. Jeżeli mieszkacie na Śląsku to polecam wam się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem długoterminowy aut staje się coraz popularniejszy https://www.fleetcorp.pl/dlugoterminowy-wynajem-samochodow/ Oferują oni bardzo atrakcyjne warunki i ceny negocjowane bezpośrednio z importerami, a w przypadku awarii auta, zapewniają ograniczenie kosztów związanych z przestojem pracy, poprzez podstawienie samochodu zastępczego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nbarrows
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety czeka mnie remont silnika samochodowego. Chciałabym dowiedzieć się więcej na ten temat, co sądzicie o tym artykule zawartym na portalu Prosta Odpowiedź?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanford.will
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba sprawdzać stan samochodu, żeby posłużył jak najdłużej. Właśnie przeglądam filtry dpf mazda 6 https://pamaku.pl/dpf-filtry-czastek-stalych-mazda-6-i3965.html. Konieczna jest ich wymiana na nowe sztuki, kiedy stare są już zatkane i bardzo zanieczyszczone przez emisję spalin. Często wystarczy samo czyszczenie, jednak wolę zaopatrzyć już samochód w nowe części.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz po zakupie samochodu postanowiłem go zarejestrować - nie od dziś wiadomo, jak bardzo ważny jest to punkt. Zadanie te udało się zrealizować w poznańskim https://www.rejestracjapojazdow-poznan.pl/ . Sprawnie, szybko i na jasnych zasadach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sob Gru 21, 2019 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód jest wizytówką właściciela, zawsze tak uważałam. Odkąd kupiłam samochód w Porsche Centrum Sopot i mam możliwość z korzystania z usług z Car Spa, to jak najbardziej z takich usług tam korzystam. Profesjonalnie przede wszystkim, poziom takich usług jest naprawdę wysoki. Cenię sobie takie podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra benzyna to też w końcu dbanie o samochód. Dlatego ja kupuję benzynę w Gorzowie Wielkopolskim w http://auto-benz.pl/ Mają niezłe ceny i dobrą jakość paliwa. Jeżdżę do stacji na Niemcewicza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cornell32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla samochodu wszystko, co najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy sposób, aby dbać o pojazd to zatroszczenie się o solidne kosmetyki samochodowe. Te, które zapewnili mi https://czysta-bryka.pl/ sprawiają, iż mój pojazd wciąż wygląda świeżo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Strona 2 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy