FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odszkodowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Merlin87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uzyskałem już dwa razy pomoc od firmy JW GROUP. Oferują dopłaty do odszkodowań oc i są na rynku ponad 10 lat już: https://odkupodszkodowania.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie EuCO? Oni zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań. Mają własną kancelarię prawną. Od lat są na rynku. Działają na terenie całej Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 10, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę wam polecić firmę odszkodowawczą TB Ekspert - tbekspert.pl/odkup-odszkodowan . Firma pomogła mi już 2 razy dlatego jeżeli jeszcze kiedyś będę miał problem z odszkodowaniem to od razu się do nich zgłoszę. Cały proces jest załatwiony szybko i bez problemów. Działalność takich firm odszkodowawczych jest świetną alternatywną dla nieuczciwych ubezpieczycieli.

Ostatnio zmieniony przez Gabri3l dnia Wto Sty 25, 2022 8:53 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie odszkodowanie za wypadek w pracy. Czy jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Szukam profesjonalnej kancelarii, która zajmie się tą sprawą. W Internecie znalazłam kancelarię Pro Bono. Czy ktoś z was zna tą kancelarię? https://kancelariaprobono.pl/wypadki-przy-pracy/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami otrzymanie odszkodowania dobrze wygląda tylko w teorii, przy podpisywaniu umowy, a gdy przychodzi sytuacja, w której niezbędne jest wypłacenie go zaczynają się schody. Ja miałem problem przy wypłaceniu zadośćuczynienia za śmierć bliskiej mi osoby. Gdyby nie kancelaria: https://wieksze-odszkodowanie.pl nie udałoby mi się go dostać. Gdyby sprawa została skierowana do sądu (tak jak polecał mi radca prawny), dostałbym wyższe odszkodowanie, ale nie zeznawanie w sądzie byłoby dla mnie zbyt trudne, więc wszystko odbyło się drogą ugody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jada65
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2020
Posty: 11
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli odszkodowanie się faktycznie należy, to trzeba o nie zabiegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 458

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczyciele zaniżają wysokość świadczeń i są to często kwoty dość duże. Poszkodowanym (oszukanym) pomagają firmy odszkodowawcze jak choćby eventum z Poznania. Żeby było jasne nie jest ta jakaś tam firma tylko kancelaria prawna, w której pracują doświadczeni radcowie prawni oraz adwokaci – eksperci od odszkodowań i prawa ubezpieczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W razie problemów z odszkodowaniem uderzajcie do Przedsiębiorstwa Szacowania Szkód z Bydgoszczy https://www.doplatydooc.com.pl/ to firma zajmująca się odzyskiwaniem odszkodowań. Na bank wam skutecznie rozwiążą problem. W moim przypadku wszystko poszło problemowo, pieniądze dostałam i problem z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu Ci zostawiam namiar do bardzo dobrej kancelarii specjalizującej się w tego typu sprawach: Odszkodowania Wrocław. Mnie pomogli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mambag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Szukam dobrej i sprawdzonej kancelarii, która oferuje pomoc prawną. Korzystaliście już z takich usług i możecie coś polecić? Dzisiaj poszukałem trochę informacji na ten temat w internecie i jedynie wpadłem na tą stronę https://kancelariafortis.pl/ . Posiadają oni całkiem pozytywne opinie. Myślicie, że warto się na nich zdecydować?
_________________
Radość życia nie odrasta, chyba że wąchanie kwiatków od spodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadeusz.k
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 3

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczyciele zawsze obniżają kwotę odszkodowania, dlatego trzeba się odwoływać i walczyć o swoje.
Ja korzystałam z pomocy prawnej kancelarii: http://www.klgkancelaria.pl/odszkodowania-gliwice.html
W efekcie udało mi się zaoszczędzić masę czasu i odzyskałam pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na odszkodowanie można liczyć w wielu przypadkach, jednak wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy. Jakieś dwa lata temu zostałem potrącony na pasach, a firma odszkodowawcza proponowała mi jedynie 800zł. Na szczęście wiedziałem, że jest to zbyt mało, ponieważ podobną sytuację miał mój przyjaciel, dlatego zgłosiłem to do firmy https://ocentrum.pl/ i udało się zdobyć kilkukrotnie wyższe odszkodowanie, które już jak najbardziej mnie usatysfakcjonowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
defer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 04, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jest starać się o większe odszkodowanie z oc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy