FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 80, 81, 82  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podobnej cenie teraz do np. blachodachówki uzyskasz na przykład piękną dachówkę betonową Cisar od Braas z 30 letnią gwarancją. Sprawdź czy takie rozwiązanie nie opłaci Ci się bardziej jak np. Romańska, czy Celtycka Cisar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym aby zdecydować się na budowę domu drewnianego? Firma https://mawit.com.pl/ oferuje taką usługę, wydaje mi się to lepsze niż dom murowany bo szybciej się go stawia i jest tańszy. Namawia mnie na to żona ale sam jeszcze nie wiem, spytam rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem są też solary szczecin albo panele fotowoltaiczne. Trzeba nieco dołożyć do inwestycji, ale od razu zapewniamy sobie mniejsze rachunki, no i jesteśmy bardziej eko, jeśli komuś na tym zależy. Na zachodzie takie technologie to norma, ale u nas też pojawia się coraz więcej budynków korzystających z takich rozwiązań.
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości poszukałem i znalazłem interesującą ofertę na panele fotowoltaiczne o których wspominałem w poprzednim poście. fotowoltaika kraków oferuje montaż takiej instalacji w domu. Co prawda firma z drugiego końca Polski, ale takie przedsiębiorstwa często oferują swoje usługi na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo skończę w końcu budować dom i na wiosnę chcę wziąć się za aranżacje ogrodu. Ogród jest duży, chce posadzić w nim dużo roślin i wygospodarować miejsce na ogród warzywny. Do podlewania tego wszystkiego potrzebować będę dużej ilości wody. Nie chce używać tej z kranu i zastanawiam się jaki wybrać zbiornik na wodę deszczową podziemny . Możecie mi doradzić?

Ostatnio zmieniony przez Kammas dnia Sro Kwi 17, 2019 11:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również zwrócić uwagę na nowe propozycje od Braas w zakresie modeli blachodachówek panelowych, czyli Decra i Quadro. Ta druga wykonana jest na profilu płaskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się kiedyś, jak będę wyglądać nowoczesne domy w przyszłości? Już pojawia się bardzo wiele różnych nowinek w projektach, ale myślę, że z czasem jeszcze bardziej się to zmieni. Sprawdźcie sobie na stronie https://archiweb.pl/aktualnosci/dom-przyszosci-czyli-jaki-jak-beda-wygladac-nowoczesne-domy-824/ ciekawe propozycje, bo myślę, że większości z Was mogą się spodobać. Wiele osób teraz stawia na nowoczesność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Lut 19, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój najlepszy przyjaciel buduje dom, więc wiem jakie rzeczy należą do problematycznych wynikających z tej inwestycji. U niego okazał się nią projekt. Zlecił on zaprojektowanie domu jakiejś nie znanej nikomu firmie bo była najtańsza. Firma jednak nie tylko popełniła masę podstawowych błędów przy wyliczaniu, to jeszcze zaprojektowany dom był kompletnie nie komfortowy. Na stronie: http://projektyka.pl/ znajdziecie firmę, do której planuje się zgłosić w celu nowego projektu. Polecił ją jego kuzyn, ze względu na liczne pozytywne opinie na jej temat, więc jesteśmy pewni, że wszystko będzie jak należy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LubieDomy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat na chwilę obecną chcę zmienić podłogę w całym mieszkaniu ale sami sobie z tym nie poradzimy. Znajoma polecała mi Malhaus > https://malhaus.pl/uslugi/wykonczenie-pod-klucz/ i właśnie się tak zastanawiam nad ich usługami. Może przy okazji skusiłabym się na malowanie ścian i wymianę armatury łazienkowej ? Jak myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatrudnienie odpowiedniej ekipy geodetów i budowlańców powinna Cię na początku zainteresować. A może by połączyć jedno z drugim? Specjaliści z www.glob-kz.pl to doskonały przykład, zajmują się zarówno jedną jak i drugą dziedziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj o tym, że warto przed budową zatrudnić geologa. Ja na przykład zdecydowałem się na to i nawiązałem współpracę z biurem geologicznym Bugeo www.bugeo.eu . Badania zostały wykonane niezmiernie solidnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieknyolek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2019
Posty: 277

PostWysłany: Pią Lut 22, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas budowy domu może przydać się pomoc takiej firmy jak: http://gco-consult.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patrycjusz262
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Energooszczędny dom to jest świetna sprawa nawet w zadymionych Katowicach. Jeśli już dom stanie to będzie miał mury w których nieraz gromadzi się wilgoć. Jak sobie z tym radzić? CO? Jak? Wszystko to znajdą Państwo we wpisie na blogu. O to link: https://wentsystem.com/Osuszanie-murow-jak-skutecznie-pozbyc-sie-wilgoci-blog-pol-1549350476.html. Jest tam wiele innych praktycznych porad i wpisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o projekt domu to od siebie mogę polecić ten https://www.mgprojekt.com.pl/oszust Dom jest bardzo nowoczesny i dosć duży a mimo to kosztu budowy nie zwalają z nóg. Sama rozważam budowę tego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności powinniście rozejrzeć się za podstawowymi materiałami budowlanymi. Ja od siebie mogę wam polecić firmę www.suszarniapiasku.pl, która zajmuje się dostarczaniem piasku budowlanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 80, 81, 82  Następny
Strona 21 z 82

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy