FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperW
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W podobnej cenie teraz do np. blachodachówki uzyskasz na przykład piękną dachówkę betonową Cisar od Braas z 30 letnią gwarancją. Sprawdź czy takie rozwiązanie nie opłaci Ci się bardziej jak np. Romańska, czy Celtycka Cisar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lut 05, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o tym aby zdecydować się na budowę domu drewnianego? Firma https://mawit.com.pl/ oferuje taką usługę, wydaje mi się to lepsze niż dom murowany bo szybciej się go stawia i jest tańszy. Namawia mnie na to żona ale sam jeszcze nie wiem, spytam rodziców.
Powrót do góry
tom.m
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Czw Lut 07, 2019 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem są też solary szczecin albo panele fotowoltaiczne. Trzeba nieco dołożyć do inwestycji, ale od razu zapewniamy sobie mniejsze rachunki, no i jesteśmy bardziej eko, jeśli komuś na tym zależy. Na zachodzie takie technologie to norma, ale u nas też pojawia się coraz więcej budynków korzystających z takich rozwiązań.
Powrót do góry
tom.m
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ciekawości poszukałem i znalazłem interesującą ofertę na panele fotowoltaiczne o których wspominałem w poprzednim poście. fotowoltaika kraków oferuje montaż takiej instalacji w domu. Co prawda firma z drugiego końca Polski, ale takie przedsiębiorstwa często oferują swoje usługi na terenie całego kraju.
Powrót do góry
Kammas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo skończę w końcu budować dom i na wiosnę chcę wziąć się za aranżacje ogrodu. Ogród jest duży, chce posadzić w nim dużo roślin i wygospodarować miejsce na ogród warzywny. Do podlewania tego wszystkiego potrzebować będę dużej ilości wody. Nie chce używać tej z kranu i zastanawiam się jaki wybrać zbiornik na wodę deszczową podziemny . Możecie mi doradzić?
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również zwrócić uwagę na nowe propozycje od Braas w zakresie modeli blachodachówek panelowych, czyli Decra i Quadro. Ta druga wykonana jest na profilu płaskim.
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się kiedyś, jak będę wyglądać nowoczesne domy w przyszłości? Już pojawia się bardzo wiele różnych nowinek w projektach, ale myślę, że z czasem jeszcze bardziej się to zmieni. Sprawdźcie sobie na stronie https://archiweb.pl/aktualnosci/dom-przyszosci-czyli-jaki-jak-beda-wygladac-nowoczesne-domy-824/ ciekawe propozycje, bo myślę, że większości z Was mogą się spodobać. Wiele osób teraz stawia na nowoczesność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Skocz do: