FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sucha skóra
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Pią Wrz 03, 2021 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na suchą skórę fajnie działają kosmetyki z aloesem. nawilżają, odżywiają i regenerują a przy tym skutecznie łagodza podraznienia. ja kuouję ten multifunkcyjny żel z aloesem do twarzy i ciała z Eveline Cosmetics Smile w ich sklepie internetoewym można go teraz kupić za niecałe 12 zł Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Asystent
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 265
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob Wrz 04, 2021 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam problem z cellulitem - w ostatnim czasie bardzo uwidocznił się na moim ciele. Szukałam w internecie możliwych rozwiązań i natknęłam się na karboksyterapię - wydawało mi się to idealnym wyjściem z problemu. Skontaktowałam się z salonem kosmetycznym https://coco-time.pl/karboksyterapia/ i umówiłam się na zabiegi - efekt był zadowalający, cellulit całkowicie zniknął z mojego ciała.
_________________
Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię w mojej pamięci, choć tyle razy robiłeś wszystko, by się w niej znaleźć... Nie istniejesz dla mnie, nie ma cię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Wrz 30, 2021 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, w jaki sposób moglibyście poradzić sobie z pielęgnacją Waszej cery.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Wto Paź 19, 2021 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się spodobały kosmetyki robione na receptę, mam blisko DOZ tam mi je zawsze szybko robią i tego typu kosmetyki są niedrogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arogantka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2021
Posty: 8

PostWysłany: Czw Paź 21, 2021 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choruję na AZS i z suchością i podrażnieniem skóry zmagam się od dawna. do mycia i smarowania używam emolientów z exomegi control, które jako jedyne skutecznie i natychmiast nawilżają skórę. Najlepszy dla mnie jest balsam. Super sprawdza się gdy choroba przybiera na sile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3473

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 7:48 am    Temat postu: krem Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest by trafić na dobry i skuteczny preparat. U mnie w problemach z łupieżem skuteczny okazał się krem z https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml . Cieszę się, że na niego trafiłam, ponieważ dzięki niemu dosyć szybko odczułam ulgę jeżeli chodzi o problemy z podrażnieniem suchej skóry. Dodatkowo krem zapewnia długotrwałe nawilżenie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arogantka napisał:
Choruję na AZS i z suchością i podrażnieniem skóry zmagam się od dawna. do mycia i smarowania używam emolientów z exomegi control, które jako jedyne skutecznie i natychmiast nawilżają skórę. Najlepszy dla mnie jest balsam. Super sprawdza się gdy choroba przybiera na sile.


Zastosuj Dermaveel przeznaczony stricte do pielęgnacji i leczenia skóry atopowej oraz łuszczycy. Ulga niesamowita, no i dobre efekty leczenia w niedlugim czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi, jeśli chodzi o wygląd skóry, bardzo remont dał się we znaki. Skóra rąk zrobiła sie sucha, podrażniona, momentami wydawało mi się, że zaraz zaczną sie na niej robić rany. Żadne zwykłe kremy nie pomagały, dopiero polecony przez aptekarkę dexeryl - emolient, krem do ciało poprawił kondycję skóry. Kupiłam go w małym opakowaniu 50 ml - idealny jako podręczny krem, który można użyć zawsze gdy czuje się taką potrzebę. Super nawilża i wygładza przesuszoną skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pakiet zabiegów pielęgnacyjnych a zarazem relaksacyjnych w salonie http://sekretpiekna.net.pl/ - miejsce stworzone po to, by poczuć sie piękną i wypoczętą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziarusia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 24

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może powinnaś zmienić kosmetyki do pielęgnacji na jakieś bardziej odżywcze?u mnie sprawdzają się kremy z eveline, bio hialuron. Też miewałam problemy z suchością,ale kilka aplikacji i skóra odżyła i jest mięciutka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubię serum Mixa hyalurogel Smile jest świetne, nawilża i nie podrażnia delikatnej skóry, opakowanie wystarcza na bardzo długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1481

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam problem z suchą skórą twarzy, ale dzięki regularnej i odpowiedniej pielęgnacji - mogę się teraz cieszyć piękną cerą. Koniecznie sprawdźcie, co w tej kwestii do zaproponowania ma sklep https://novakosmetyki.pl/pl/55-naturalne-kosmetyki-do-twarzy Naturalne kosmetyki to zbawienie dla naszych cer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 548

PostWysłany: Nie Gru 12, 2021 4:30 pm    Temat postu: łuszczyca Odpowiedz z cytatem

Moja skóra była dosyć mocno wysuszona i podrażniona i niestety okazało się, że mam łuszczycę. Trafiłam jednak na dobry krem, który zamówiłam w https://hermzlabs.pl/products/healpsorin-cream-50ml dzięki niemu moja skóra stała się bardziej nawilżona i odżywiona, również zniknęło uczucie podrażnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arya
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 139

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też miałam bardzo wysuszona skórę i dużo dało mi picie codziennie wody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Gru 30, 2021 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że faktycznie warto wziąć takie rozwiązania pod uwagę. Jeśli myślicie o poprawie swojego wyglądu, to pomyślcie, co mogłoby być dla Was odpowiednie. Na stronie https://saywowclinic.pl/3-zabiegi-laserowe-ktore-warto-wykonac-jesienia/ czytałem ostatnio o tym, jakie zabiegi warto wykonać jesienią. To może mieć znaczący wpływ na wygląd Waszej cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 25, 26, 27  Następny
Strona 21 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy