FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek333267667
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Sie 2020
Posty: 1345

PostWysłany: Czw Lis 23, 2023 6:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem naprawdę bardzo zadowolony bo dowiedziałem się o producent nakładek na schody . Tak naprawdę to jest bardzo interesująca oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 391

PostWysłany: Czw Lis 23, 2023 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schodołazy kroczące są urządzeniami ułatwiającymi pokonywanie schodów dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Posiadają mechanizm, który umożliwia przenoszenie osoby wraz z wózkiem inwalidzkim po schodach. Są to urządzenia mobilne, które mogą być używane w różnych środowiskach, zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie sami zastanawiacie się nad tym jak malować wałkiem bez smug . Ostatnio właśnie natrafiłam na tą stronę i powiem wam, że tutaj rzeczywiście można znaleźć sporo informacji na ten temat, więc może jednak to będzie dobry wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1174

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie domu warto poprosić o pomoc specjalistów. Współpraca z fachowcami to gwarancja sukcesu i satysfakcji. Na terenie Krakowa remontami zajmuje się firma Fast Kraków, a namiary na nich znajdziecie tutaj: https://fastkrakow.pl/blog/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remontując swoje mieszkanie zauważyłam, że wracają do mody fototapety, tapety i różne inne zdobienia ścian poza jednolitym jej kolorem. Natknęłam się przy tym na stronę https://4wall.pl/ gdzie znalazłam szeroki wybór lameli, tapet i nawet dywanów do mojego mieszkania, polecam zapoznać się z ich ofertą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Sro Sty 03, 2024 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy remoncie warto odwiedzić jak najwięcej sklepów, tak aby wybrać produkty, które będą Ci się podobać. Pamiętaj, aby też zwrócić uwagę na ich jakość. Właśnie dlatego jak będziesz szukać podłóg albo drzwi, polecam odwiedzić salony vox. Jeden z nich znajduje się w galerii Home Park w Jankach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Czw Sty 04, 2024 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele potrzebnych w trakcie prac remontowych produktów znajdziecie w https://www.betonsklep.pl/liny-lancuchy-i-druty/bloczki Ich oferta jest bardzo rozbudowana co pozwala na znalezienie interesującego Was produktu w szybkim czasie i w bardzo konkurencyjnej cenie. Posiadają m.in. bloczki linowe, buty gumowe, złączki pex, nożyce do gałęzi, agregaty prądotwórcze i wiele więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 391

PostWysłany: Pią Sty 12, 2024 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Płytki dywanowe: Płytki dywanowe dostępne na wykladziny.net to innowacyjne rozwiązanie do aranżacji przestrzeni biurowych, komercyjnych oraz mieszkalnych. Ich modułowa konstrukcja pozwala na szybkie dostosowanie układu podłogi do indywidualnych potrzeb i preferencji, a także łatwą wymianę w przypadku uszkodzenia. Płytki są dostępne w różnorodnych wzorach i kolorach, umożliwiając tworzenie niestandardowych i dynamicznych aranżacji wnętrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Pią Sty 19, 2024 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy do naszego warsztatu zamówić na dniach dobrej jakości stoły warsztatowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaunita81
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Gorlice

PostWysłany: Pon Sty 22, 2024 4:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od czego zacząć remont mieszkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Wto Sty 30, 2024 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrą opcja jest też pompa z zaworem ciśnieniowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Czw Lut 01, 2024 4:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy zajmującej się profesjonalnie pracami ziemnymi, wynajmowaniem maszyn budowlanych a nawet transportem ponadgabarytowym i niskopodwoziowym polecam zajrzeć do http://www.koptech.com.pl/sprzedaz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Pon Lut 12, 2024 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innym godnym polecenia wyborem jest strona https://bydgoszcz-rolety.com/produkty/markizy-balkonowe/ . Oferta obejmuje starannie wykonane akcesoria, a dodatkowo cechuje się szerokim wyborem produktów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie aerożel w budownictwie. Dokładniej to chodzi mi o tynk mineralny z perlitem. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę z tej branży? Niedawno znalazłam w Internecie firmę JMA Partner Sp. z o.o. Więcej informacji można przeczytać na stronie https://jmapartner.pl/tynki-cieplochronne/mineralny-system-tynku-cieplochronnego-renosystem/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o remoncie domu, to nie można pominąć kwestii dachu. Bardzo ważnym tematem jest jego renowacja, którą należy przeprowadzić w odpowiednim momencie, co jest bardzo ciekawie opisane tutaj https://durodach.pl/wskazowki/kiedy-najlepiej-przeprowadzic-renowacje-dachu-z-papy-zeby-nie-bylo-za-pozno/. Polecam zapoznać się z tym artykułem i nie przegapić odpowiedniego momentu na takie prace.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Następny
Strona 23 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy