FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak urządzić nowoczesne mieszkanie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 56, 57, 58  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie, które zakupiliśmy od http://www.loker.com.pl/ zdecydowaliśmy się urządzić w stylu minimalistycznym. Zakupiliśmy mieszkanie w stanie surowym oczywiście. Wink Najlepiej odnalazły się tutaj meble w minimalistycznym, skandynawskim stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzeba wziąć pod uwagę że w nowoczesnym mieszkaniu powinien znaleźć się czujnik czadu i wszelkie inne zabezpieczenia, które mogą nas uchronić przed tragedią. na rynku są dostępne nawet inteligentne czujniki sterowane telefonem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrodriguez
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 25, 2019 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych nowoczesnych dodatków, jak na przykład lustrzane, metalowe meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kluczowy jest wybór odpowiednich mebli. Meble nadają klimat pomieszczeniu dlatego powinny byc naprawdę dobrze dopasowane. Bardzo duży wybór mebli o nowoczesnym a także klasycznym wzornictwie oferuje sklep https://mebleasco.pl/ . Tu możecie zamówić meble wykonane solidnie i bardzo estetycznie. Na stronie sklepu znajdziecie szczegóły oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
set
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 15
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też niedawno urządzałem biuro a także salon i sypialnię w domu. Najpierw myślałem o zatrudnieniu dekoratora, ale jak zajrzałem do dekoratorni Indelo pomysły same przyszły do głowy. Zaoszczędziłem kasę, a wyszło naprawdę fajnie. Założę się, że i Ty znalazłbyś tu wiele wnętrzarskich inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na mnie robią one ogromne wrażenie, dlatego też uważam, że powinniście przyjrzeć się im bliżej. To może sprawdzić się też w Waszym mieszkaniu Smile

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofialipska
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 34

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam w Krakowie, gdzie jest spory smog, więc u mnie w mieszkaniu obowiązkowym wyposażeniem jest oczyszczacz powietrza. Wybrałam taki model który jest ładny i nowoczesny, nie szpeci wnętrza, a zarazem jest skuteczny. Można zajrzeć do rankingu oczyszczaczy https://www.airnaturel.pl/produkty/oczyszczacze-powietrza/ i wybrać model dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia15
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 9

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niesamowite mozliwości dajątapety ścienne, warto obejrzeć też aranżacje na przykład http://www.studiotapet.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam pomysłów na urządzenie nowoczesnego salonu. Macie jakieś sprawdzone stronki z których czerpiecie wnętrzarskie inspiracje? Najlepiej z dużą liczbą zdjęć Idea Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może w nowoczesnym mieszkaniu nowoczesny kominek? Warto rozważyć takie rozwiązanie według mnie. Wspomniany kominek zagościł również i w naszym wnętrzu - pomogli www.airhotkominki.pl odpowiedzialni za jego budowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno obecnie w modnych wnętrzach ważne są dodatki. Często to one są najważniejsze. Np. na https://www.gallerystore.pl/obrazy-kolorowe/obrazy-do-kuchni dostępne są obrazy do kuchni, które jeśli dobierzemy je odpowiednim mogą być ciekawym dodatkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo ważnym wnętrzem w domu jest łazienka i prysznic, który ma odpływy liniowe prysznicowe, od dawna mi taki się podobał. Jednak ostatnio dopiero udało nam się zrobić remont łazienki i wymienić prysznic. Odwodnienia liniowe kupiłem w sklepie http://balneo24.pl/sklep/. Ceny w tym sklepie nie są wysokie.

Ostatnio zmieniony przez mesler dnia Sro Sty 15, 2020 11:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dakidbroker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 9:37 pm    Temat postu: Aranżacja mieszkania - pomysły na wnętrza Odpowiedz z cytatem

To pytanie na które często mamy zapytania w firmie. Specjalnie dla takich osób
opracowaliśmy artykuł z nowościami na rynku architektonicznym gdzie prezentujemy najbardziej unikalne wnętrza i nietypowo urządzone domy i mieszkania. Wiemy że sam tekst będzie dla Was źródłem inspiracji i tworzenia niesamowitych wnętrz. Szczegóły poniżej:
http://nieruchomosci-wroclaw.net/news/show/23/nowoczesne-domy-i-mieszkania-inspirujace-wnetrza
_________________
Broker w Inwestycje-Wroclaw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
loftove
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowoczesne mieszkanie to modne mieszkanie. Ja urządziłem się w stylu loftowym. Bardzo podoba mi się połączenie drewna, bieli i czerni.
_________________
loftove.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od waszych upodobań i tego jak chcecie aby wasze mieszkanie wyglądało. W moim mieszkaniu ostatnio zrobiłam generalny remont i mam salon w stylu retro. Do tego znalazłam piękne dodatki i firany http://firany-posciel.pl/firany-w-stylu-retro które jeszcze bardzo podkreślają styl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 56, 57, 58  Następny
Strona 24 z 58

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy