FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie meble do ogrodu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kania976
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pią Cze 04, 2021 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o meble ogrodowe to wiadomo, że ciężko utrzymać je w dobrym stanie skoro znajdują się na zewnątrz. Mogę polecić od siebie firmę czyszczącą tapicerki, która pomogła mi już nie raz http://clis.pl/ Kszta nie są duże, a lepiej zlecić to komuś i mieć problem z głowy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jooannka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 6

PostWysłany: Pon Cze 07, 2021 4:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze sprawdzają się meble z technorattanu. Co do wikliny to nie jestem przekonana.
W ogrodzie fajnie jak jest miejsce na palenisko, które można kupić w tym sklepie https://www.cookking.pl Takie palenisko w 100% zastępuje zwykłe ognisko, a przy tym nie niszczy trawnika. Palenisko można łatwo przenosić, dzięki uchwytom. Takie palenisko to super sprawa. Szczerze polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
whitehousedesign
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 08, 2021 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się bardzo podoba rattanowy fotel boho ogólnie chciałabym mieć taki i w ogrodzie i w domu.
Bardzo uniwersalne meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maarcineczek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Kwi 2021
Posty: 13

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam upatrzonych mebli do ogrodu. Na razie nie mam ogrodu więc nie mam takiego problemu. Jak byś chciał to polecam kociołek węgierski na sezon wiosna-lato. Można urządzić letnią kuchnię, a dania z kociołka smakują równie dobrze. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadam dwójkę dzieci, więc obowiązkowo musiałam kupić do ogrodu coś dla nich. W końcu stanęło na dmuchanym placu zabaw https://www.magero.pl/dmuchany-plac-zabaw-boisko-happy-hop-d-9072-kurier-gratis--id-6219.html ze sklepu magero.pl. Muszę przyznać, że pierwszy raz od kiedy mamy ogród, moje dzieci tyle czasu spędzają na zewnątrz. To był strzał w dziesiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy