FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakłócanie ciszy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzeski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile to już razy na mnie dzwonili, że niezliczona to była ilość..Już nawet tego nie liczyłem i już do tego nie przywiązaywałem sprawy. Policja tylko przyjeżdząła i mówiła aby trochę ciszej było a to była zawsze dokłądnie godzinia 22.01 jak przyjeżdzali na interwencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
poziomek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od sąsiadów wiele zależy, niestety czasem zdarzają się nieco dziwni ludzi, którzy są gotowi wezwać policję jak sąsiad nad nimi upuści talerz na podłogę przypadkiem Wink Trzeba jednak mieć trochę umiaru i wyrozumiałości w niektórych sytuacjach, prawda...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
parisan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trzeba mieć ale tacy sąsiedzi według mnie nie znają słowa wyrozumiałość..Oni tylko chcą dogadać człowiekowi i tylko chcą uprzykrzyć człowiekowi życie. Zdarzają się takie aparaty co dzwonią na policję zupełnie bez powodu. Wystarczy, że jakiś im się sąsiad nie podpasuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gornik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to jest, nikt nie chce słuchać jak ktoś ćwiczy, ale na koncert pójść do tych co już się nauczyli, to już owszem. Jasne, że można powiedzieć: jak chcesz ćwiczyć, to kup sobie dom, wynajmij garaż, czy coś takiego, ale przecież to jawna dyskryminacja, bo wychodzi na to, że tylko rodziny z zasobniejszym portfelem, na dom lub wynajęcie garażu, mogą być muzykalne :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zygizygi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co tam się przejmować sąsiadami. Do godziny chyba 22 teraz w Polsce można dawać muzykę o iluś tam głośnikach i to bez zbędnych żadnych kalkulacji. Przede wszystkim takie coś jest dobre i przede wszystkim takie coś będzie w miarę uczciwe. Bo sąsiedzi nie będą źli i wy posłuchacie muzyki odpowiednio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Beti_Lo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co to ma do rzeczy, jaki to rodzaj hałasu? Cisza nocna po 22.00 to cisza nocna i głośna muzyka nie kwalifikuje się do niej... na twoim miejscu zgłosiłabym to do spółdzielni i na policję parę razy, a gwarantuję ci, że już po 3 wizycie policjantów i mandacie odechce mu się gry na gitarze po nocach:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyeeans
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co się odechce..Jeśli trenuję przed ważnym koncertem to na pewno może grać do woli. Artysta nie wybiera tego kiedy go najdzie wena..Mój kuzyn ma tak, że czasem tak potrafi nic nie robić 2, 3 dni a później jak go coś najdzie to gra na gitarze dosłownie dniami i nocami tak chociażby z 5 dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się najlepiej zgłosić to np. do spółdzielni. Jeśli nic z tym nie zrobisz problem będzie się ciągnął
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2015 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to powinno być dobre rozwiązanie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bazyl21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie to niezależnie czy ktoś jest artystą czy nie to powinien się zachowywać kulturalnie wobec innych mieszkańców, po to jest wprowadzona cisza nocna, aby jej przestrzegać Smile a jak jesteś muzykiem to dokładnie wiesz, że do wzmacniaczy i tego typu rzeczy można sobie podłączyć słuchawki i nikt do Ciebie pretensji nie będzie miał Smile ja rozumiem, że od czasu do czasu komuś się może zdarzyć okazja do imprezowania, jakieś urodziny czy imieniny, ale też taka okazja nie jest codziennie czy nawet co drugi dzień Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edek45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sob Gru 12, 2015 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli się mieszka w bloku, to niestety, to jest główny problem... U nas na przykład jest to psiak sąsiadów... I nie to, żebym się skarżył, ale czasami jest to naprawdę uciążliwe... No mają takiego psiaka, jamnikowatego, z ciągłym ADHD - jest bardzo słodki, ale ciągle szczekający - mam wrażenie, że jakby nie wyszczekał tych swoich emocji, to chyba by pękł...Smile No i szczeka i szczeka:-) a my tylko zaciskamy zęby. Ale co mają zrobić właściciele? Wyciąć mu struny głosowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
srebku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak się komu trafi, u mnie jest spokój. Czasami tylko ktoś gra na flecie lub gitarze, ale to nie jest uciążliwe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Pią Sty 22, 2016 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaproponowanie gry na słuchawkach. Przejściówka do wzmacniacza kosztuje 12 zł

Ty śpisz i odpoczywasz on gra na wiośle nawet do świtu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benedict
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cisza i sąsiedzi to pojęcie względne... Laughing generalnie to jest ciężki temat, bo nie wszyscy rozumieją znaczenie godziny 0, czyli 22.00 Sad i co, za każdym razem mam po policje dzwonić? Nie wiem, co w takiej sytuacji, może zgłosić ten problem do spółdzielni i niech oni się męczą, albo zagrozić niepłaceniem czynszu, bo warunki mieszkaniowe nie są spełniane... Idea Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie nie ma czegoś takiego jak cisza nocna od 22. Na policje można zadzwonić nawet w ciągu dnia jeśli sąsiedzi zakłócają porządek. Najlepiej jednak zgłosić to do zarządcy a nie od razu na policję. U nas w bloku zarządcą jest http://www.tww.pl i wszystko jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Spółdzielnie mieszkaniowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy