FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
aranżacja salonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agas-z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo podobają mi się kominki, tradycyjnego bym nie chciała ze względu na dym, zapach, poza tym sporo przy nim pracy. Za to dobrą alternatywą są bio kominki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AgaGda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj problemem jest zbyt mała przestrzeń, a nie zbyt duża Smile Przy dużej przestrzeni można poszaleć z kolorami - fototapeta na jedną ze ścian optycznie zmniejszy pokój. Ponadto można wstawić rozkładane narożniki i fotele budując w ten sposób kącik towarzyski. Można również zbudować sobie biblioteczkę dzielącą pokój i zrobić z niego dwa. Możliwości jest wiele - grunt by mieć ciekawe pomysły i wybrać dobrej jakości meble.
_________________
narożniki gdynia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Maj 03, 2014 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli salon jest duży to bardzo dobrze. Ja uwielbiam takie pomieszczenia, bo jest tysiące możliwości aranżacji. Ostatnio podoba mi się taka otwarta przestrzeń, połączenie aneksu kuchennego, jadalni i salonu coś w tym stylu



Tylko tu na tym zdjęciu akurat te krzesła są nieładne, lepsze są stoły i krzesła tapicerowane, coś w tym stylu http://www.salonmeblowy.net.pl/zestawy_stoly_i_krzesla.ehtml . Dzięki takiemu rozmieszczeniu można gotować i jednocześnie widzieć co dzieje się w salonie. Dobre rozwiązanie jeśli ma się dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Sro Maj 07, 2014 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tradycyjnego kominka nie da się zastąpić niczym innym - takie jest moje zdanie.
A budowa i utrzymanie nie są wcale tak pracochłonne, jak mogłoby się wydawać. Mając do dyspozycji różne profesjonalne preparaty, takie jak te: http://www.vitcas.pl/srodki-czyszczace-do-kominkow-grilli nie trzeba się wcale przy tym namęczyć.
A klimat, jaki daje ogień płonący w kominku w salonie jest naprawdę magiczny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakiś czas temu postanowiłam zadbać o odpowiednie dodatki. Z uwagi na to,ze w ostatnich dniach miałam trochę więcej wolnego czasu postanowiłam zabrać się za swoje artystyczne zdolności Wink Chciałam zobaczyć czy coś mi z tego wyjdzie. Zakupiłam sobie takie profesjonalne farby do szkła: http://www.stanger24.pl/farby-dla-plastykow/farby-dekoracyjne/do-dekoracji-szyb/ - mozna nimi również dekorować szyby i zabrałam się do pracy. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie cuda można za ich pomocą wyczarować.
Poniżej przykład:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
katatonia
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lip 30, 2014 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja doskonale rozumiem autora wątku, bo kupując pierwsze mieszkanie też chciałam, by było idealne i bałam się cokolwiek robić samodzielnie, w obawie, że nie będzie to potem zgodne z moimi wyobrażeniami. A było ich mnóstwo! Dlatego zdecydowałam się na pomoc projektanta http://www.jakubsawicki.pl/projekty.html Pomógł uporządkować moje pomysły i stworzył cudowne przestrzenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wcześniej bardzo dobrze Ci polecił odnośnie tego narożnika do salonu. Skoro pokój jest zbyt wielki to fakt, narożnik bardzo dobrze go wypełni do tego jeszcze jakis stolik może fotele i będzie po problemie Very Happy Te powyżej proponowane narożniki, jak dla mnie są już byt duże, taka wielkość - http://bostonsofa.pl/pl/p/YORK-skorzany-naroznik/34 moim zdaniem jest neutralna bo możesz dodać tak jak mówiłam już wcześniej te fotele i stolik Smile
_________________
naprawa iPhone 5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alirewa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sie 08, 2014 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie to mają problemy - chciałabym mieć podobne - u mnie wąska kiszka;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co powiecie o możliwości uzupełnienia aranżacji salonu kolorowymi drzwiami?? Na przykład turkusowymi? Zdecydowalibyście się na coś takiego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrzej32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Wrz 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajny salon
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei polecam gorąco sklep Gama. Mają mnóstwo fajnych aranżacji, więc na pewno uda Ci się coś wybrać. Zerknij np. na tą:


Źródło: http://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-pokojowe-87
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Wto Paź 07, 2014 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas jest inny i każdy preferuje inny styl.Kiedyś myślałam , że taka aranżacja na własną rekę jest dużo łatwiejsza. Ale to nie jest tak proste jak mogłoby sie wydawać. Żeby wszystko miało ręce i nogi lepiej jak ktoś nam to zaprojektuje. Widziałam, że tutaj http://projo.pl/ , można kupić już gotowe projekty salonów i nie tylko. W końcu salon , to zazwyczaj wizytówka całego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pią Paź 10, 2014 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja salonu to trudne zadanie. Człowiek momentami wątpi we wlasne siły, wiedzę, gust i inne... Można faktycznie szukać pomocy u specjalistów, z drugiej strony - samodzielne próby dadzą radość tworzenia. Recepty nie ma, są osoby, którym tworzenie czegoś z niczego przychodzi z łatwością, mają gust i widzą, co z czym połączyć, żeby ich wizja nabrała realnego kształtu, są tacy jak ja, którzy polotem nie grzeszą, samodzielnie coś zaaranżują, ale zupełnie bez polotu, i dla takich jak my potrzeba galerii, realizacji i innych przykładów, no i wreszcie są tacy, którzy nawet z takimi pomocami nie wymyślą, jak ma wyglądać ich salon, bo albo im się wszystko podoba, albo nic im się nie podoba Smile

Na marginesie, podoba Wam się biały salon?
Zdjęcie pochodzi ze strony DrzwiStudio.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Paź 24, 2014 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o płytkach drewnopodobnych w salonie np takich jak tu http://www.banyo.pl/pol_m_Plytki-i-mozaiki_Plytki_Plytki-drewnopodobne-174.html? Wydaje mi się, że łatwiej się je czyści i nie widać na nich zarysowań tak jak na panelach. Niedługo czeka mnie wykańczanie domu i zastanawiam się co wybrać. Płytki czy panele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plonek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 04, 2014 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleka napisał:
Aranżacja salonu to trudne zadanie. Człowiek momentami wątpi we wlasne siły, wiedzę, gust i inne... Można faktycznie szukać pomocy u specjalistów, z drugiej strony - samodzielne próby dadzą radość tworzenia. Recepty nie ma, są osoby, którym tworzenie czegoś z niczego przychodzi z łatwością, mają gust i widzą, co z czym połączyć, żeby ich wizja nabrała realnego kształtu, są tacy jak ja, którzy polotem nie grzeszą, samodzielnie coś zaaranżują, ale zupełnie bez polotu, i dla takich jak my potrzeba galerii, realizacji i innych przykładów, no i wreszcie są tacy, którzy nawet z takimi pomocami nie wymyślą, jak ma wyglądać ich salon, bo albo im się wszystko podoba, albo nic im się nie podoba Smile

Na marginesie, podoba Wam się biały salon?
Zdjęcie pochodzi ze strony DrzwiStudio.pl


@Aleka, racja. Mnie najbardziej pomogły "głosy" internautów oraz przeglądanie inspiracji w sieci. Piękny salon w bieli, wygląda tak świeżo. Jeszcze nigdy nie trafiłam na farby, których jakość by mnie zadowalała. Zauważyłam jednak już jakiś czas temu, że moja siostra nie odświeża ścian, a wciąż wyglądają znakomicie. Również ma biały salon. Poleciła mi farbę ECORSON ECO 13, także - mam nadzieję - wkrótce sama się przekonam o jej trwałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 3 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy