FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Uzaleznienie od alkoholu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sro Paź 06, 2021 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać, że udało mi się znaleźć bardzo wysokiej jakości ośrodek leczenia uzależnień w Jerzmionkach. Ośrodek nazywa się Borowik i warto skorzystać z ich oferty. Muszę przyznać, że oferują świetną terapię, dzięki czemu otrzymasz wysokiej jakości pomoc. Wydaje mi się, że warto spróbować zawalczyć o siebie. Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam osobę, która pokonała nałóg dzięki tzw. wszywce. Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej metodzie to polecam zajrzeć na https://esperalpoznan.pl/esperal-wszywka-alkoholowa-ostrow-wielkopolski-leszno-wrzesnia/. Podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegu umieszczenia Esperalu pod skórą jest krokiem do utrzymania życia w trzeźwości. Kilkukrotnie wyżej już wspomniano o tej opcji, ale ja też jestem zdania że w przypadku alkoholizmu, to jedna z najskuteczniejszych metod. Oczywiście skuteczność tej metody rośnie w momencie utrzymywania motywacji oraz silnej woli pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justim
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2021
Posty: 15

PostWysłany: Wto Lis 16, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi pomógł Nasz Gabinet, ⭐Esperal Poznań⭐ polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 836

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terapia to podstawa ale niestety z doświadczenia wiem, ze często same osoby uzależnione nie widza problemu i nie chcą się podjąć żadnego leczenia. są na szczęście takie ośrodki jak NEFO ( tu macie namiar na ich profil na fb https://www.facebook.com/NefoPL/), które jako jedne z nielicznych prowadzą też sesje motywujące do podjęcia terapii i leczenia. Warto spróbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Lis 24, 2021 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dzisiaj trafiłam na leczenie uzależnień bez ubezpieczenia i pokazałam ofertę teściowej. Może uda jej się namówić teścia na leczenie. Ma on problem z alkoholem od wielu lat. Nie chce się leczyć, robi się coraz bardziej agresywny. Boimy się o teściową i mamy nadzieję, że w końcu uda się go wysłac na odwyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3372

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 7:59 pm    Temat postu: alkoholizm Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by wybrać dobry i sprawdzony ośrodek. Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://medox.org.pl/ . Terapia tutaj okazała się dla mnie najskuteczniejsza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w rodzinie byl problem alkoholowy. Nie bylo latwo przekonac tą osobe do leczenia ale ostatecznie sie udalo. Ośrodek Tratwa w Wiśle. polecam z czystym sumieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wolinska123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2020
Posty: 201

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dla siebie dobrego psychologa. Zależy mi na tym, aby miał ludzkie podejście do swoich pacjentów. Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem jak psycholog, psychoterapeuta dr Marta Melka-Roszczyk Poznań: https://melka-roszczyk.pl/ . Słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
generali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 133

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka skutecznych metod walki z alkoholizmem. Ostatnio często słyszę, że wszywka alkoholowa Wrocław jest zalecana, zwłaszcza osobom które pragną wzmocnić swoją wolę. Ma ona potwierdzone działanie i jest skuteczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciejkoluszek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pią Mar 04, 2022 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim liczy sie wsparcie, terapia, mytingi.. Ja 2 msc temu miałem wszytą wszywkę i zaczynam wychodzić na prostą, zwłaszcza psychicznie. Sam zabieg wcale nie straszny, bezbolesny dodatkowo. Najbardziej balem sie oceniającego wzroku ale nic takiego mnie nie spotkalo..pelna dyskrecja, zrozumienie. Jak coś to szyłem się w Galmedic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichałMichał89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 100

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że liczy się wsparcie ale również fachowa pomoc. Wielu ludzi na słowo "ośrodek" dostaję spazmów bo to już jest koniec. Moja znajoma po śmierci męża zaczęła popijać i miała bardzo dobre stanowisko w naszej firmie i pewnie jeżeli by poszła do psychologa to uniknęłaby tego problemu ale na tamten czas wolała pić....Z tego co wiem to siostra namówiła ją na ośrodek https://www.terapiawenus.pl/kontakt w Warszawie i podobno dostała tam fachową pomoc i może za jakiś czas wyjdzie z tego Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Debri
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, to pokazać osobie uzależnionej że są drogi wyjścia z takiej sytuacji i jak najwięcej wsparcia. Nałóg jest do pokonania! Wystarczy zgłosić się tutaj odtrucie alkoholowe województwo małopolskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kinga458
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 55

PostWysłany: Wto Mar 08, 2022 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pokonać je jak najszybciej
Polecam psychoterapia chrześcijańska online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bill22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 09, 2022 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

terapia podstawa. ja polecam wszywke dodatkowo, mowie jako niepijacy alkoholik. dzieki niej jestem czysty 1,5roku, wszystko to kwestia psychiki i nastawienia:) szyłem się w galmedic i polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asan33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Mar 2022
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc, zgadzam sie z poprzednikami. też szyłem się w galmedic i jestem trzeźwy od 6 msc, poczatek drogi ale i tak jestem dumny Smile wszywka bardzo mi pomogła. Jak ktos sie wacha odrazu mowie ze nie ma czego, silna wola to podstawa! Powodzenia wszystkim i wytrwalosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy