FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble, jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hellboy
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2021
Posty: 18

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie, jeżeli chcecie mieć oryginalne, a przy tym trwałe meble to powinniście przejrzeć ofertę sklepu meblomaniak24.pl - ja mam meblami od nich umeblowane pół mieszkania i nie ma co ukrywać, że to właśnie ich wyroby zawsze są najbardziej chwaloną częścią mieszkania przez gości. To dlatego, że są bardzo pomysłowe, oryginalne, nadają wnętrzu klimat, dodają pazura, więc ożywią nawet najbardziej klasyczne pomieszczenia. A przy tym są wykonane z drewna, więc naprawdę świetnie się trzymają. Polecam zobaczyć sobie np. meble w stylu retro: https://meblomaniak24.pl/pl/c/Meble-retro-vintage/35 Trudno się w nich nie zakochać! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 10:15 am    Temat postu: meble Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym wyborem będzie szafa używane , można w niskiej cenie kupić tutaj naprawdę świetne meble.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tylko, czego konkretnie szukacie.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Czw Lut 10, 2022 6:10 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja meble kupiłam całkiem niedawno na http://beds.pl wydaje mis ie ze to super opcja i naprawde konkretna jakość
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marilyne.mckenzie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad jakimiś meblami do przedpokoju. Nie mam tam zbyt dużo wolnego miejsca do zagospodarowania, ale na pewno przydałby się jakiś mebel, chociażby na kurtki czy buty. Myślałam nad zakupem wąskiej szafy, bo duży ich wybór znalazłem tutaj https://mks-meble.pl/waskie-szafy-do-przedpokoju-c-7_45_888.html. Powinien być to dobry sposób na organizację miejsca do przechowywania różnych przedmiotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://ordesign.pl/c/nobonobo,66 sprawdzaliście już ofertę? Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju meble. Oczywiście można tam zrobić zakupy online. Niewątpliwie można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Pomyślcie o tym koniecznie. Wybór jest tam ogromny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesują meble bardzo dobre jakościowo i teraz przeglądam tutaj http://eurodom.warszawa.pl/szafy-przesuwne/ poprzednie realizacje zastanawiając się nad zamówieniem u nich takiej szafy przesuwnej. Macie takie u siebie w domach? Jeżeli tak to gdzie kupowaliście oraz za jaką kwotę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nizel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze, żeby pasowały stylistycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Cze 2021
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 14, 2021 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio robilam remont calego domu i znalazlam bardzo ladne klasyczne meble. Ceny calkiem przystepne, jakosc swietna, takze polecam jesli ktos jeszcze lubi taki styl Smile Ja jestem zachwycona i absolutnie te kompplety trafiaja w moj gust! Co myslicie? https://meble-pyka.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okeefe.eileen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meble na wymiar to dobry pomysł, też takie mam i bardzo sobie cenię. Są solidne i bardzo pojemne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 708

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto byłoby wspomnieć tutaj o sklepie https://modecameble.pl/pl/c/Komody/16 , który przykładowo na mnie zrobił ogromne wrażenie. Dawno nie widziałam tak ładnych mebli i w tak korzystnej cenie. Jak dla mnie to prawdziwa bomba, bo niewiele trzeba aby modnie wyposażyć dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jpouros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy też od wystroju wnętrza, do którego powinniśmy dopasować odpowiednie meble. Ja bardzo lubię połączenie stylu tradycyjnego z nowoczesnym, więc na takie meble i dodatki postawiłem w swoim domu.
_________________
meble modern classic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karmelka1122
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 10:35 am    Temat postu: pakowanie Odpowiedz z cytatem

Ja sama nie wiedziałam na jakie meble postawić w swoim nowym domu, wiedziałam jednak, że sypialnię chce zabrać ze sobą ze starego mieszkania. Było to jednak nie lada wyzwanie, aby przetransportować ją tak, aby nie została uszkodzona. Postawiłam jednak na drewniane pudła, które sprawdziły się idealnie w moim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zella56
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Perzów

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie teraz w internecie można znaleźć tyle ciekawych opcji, jeśli chodzi o meble, że nie warto inwestować w meble na wymiar. Ja urządzając swój dom, wszystko znalazłam w internecie! Hitem u mnie okazały się krzesła nowoczesne pochodzące stąd www.halomeble.pl/297-krzesla-nowoczesne Very Happy . Wyróżniają się one swoją formą wśród innych mebli, które mam w domu i stanowią przepiękną dekorację wnętrza. Krzesła nowoczesne to świetny wybór, jeśli się zastanawiasz, co można dodać do swojego wnętrza, by je trochę ożywić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edek0241
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesują kuchnie na wymiar stargard ponieważ według mnie takie kuchnie są najlepszą opcją. Meble na wymiar dopasujemy idealnie do naszej kuchni, dlatego też zaoszczędzimy czas, który poświęcilibyśmy na bieganiu po sklepach i szukaniu odpowiednich mebli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy