FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi wewnętrzne, jakie wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy dopiero w planach wymianę drzwi w pokojach. Przeglądałam już wiele różnych ofert i chyba najbardziej spodobały mi się takie drzwi http://www.asilo.pl/inspiracje-drzwi-ukryte/ . W pokojach wyglądają super, mają też wiele atutów takich jak wyciszanie czy wygodny, cichy magnetyczny zamek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nini
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lis 24, 2015 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wymieniałam drzwi wejściowe, kupiłam je od firmy STAL-BUD, jestem z nich bardzo zadowolona, mogę je Wam polecić, tutaj macie ich stronę www.oknaidrzwi1.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Pon Gru 07, 2015 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie dobrych drzwi wewnętrznych to najlepiej Asilo. Solidna konstrukcja skrzydła gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz doskonałą izolację akustyczną. Drzwi wykończone okleiną z drewna pozwalają zarówno wzrokiem jak i dotykiem poczuć siłę i bliskość natury. Link do drzwi to http://www.asilo.pl/inspiracje-drzwi-ukryte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pon Gru 28, 2015 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobić gdy takie drzwi się zepsują? faktycznie może pomóc door repairs london? korzystaliście już z usług ślusarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yakin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 1
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 8:56 am    Temat postu: Re: Drzwi wewnętrzne, jakie wybrać? Odpowiedz z cytatem

andre12345 napisał:
Zastanawiam się nad kupnem drzwi Klimka i Klusia, może ktoś doradzi mi jak sprawdzają się w praktyce?


Ja akurat miałem drzwi Klimka http://styl-dom.info/drzwi/drzwi-wewnetrzne/drzwi-drewniane/ (wszystkie wewnętrzne). Nie mogę powiedzieć, że były złe. Były...proste. Strasznie proste i w mojej ocenie, za tę cenę można było znaleźć lepsze.
Dziś jestem na ostatnim etapie wyboru nowych (zmieniam, ze względy na remont w całym mieszkaniu). Zdecyduje się na coś od:
- DRE (mają bardzo fajne profile),
- REDAN ( moim zdaniem mają największy wybór jeśli chodzi o kolorystykę),
- KMT (cenowo są najatrakcyjniejsi).

Dlatego jeśli mogę coś Tobie poradzić, powinieneś przejrzeć także ich oferty, chociażby dla porównania.[/url]


Ostatnio zmieniony przez Yakin dnia Pią Kwi 15, 2016 10:37 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zerknij na ofertę Salon Drzwi Gafka Gdańsk , może tam znajdziesz odpowiednie drzwi dla siebie jak nic nie znalazłeś do tej pory. Jest tam dosyć spory wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych a więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też będę musiała kupić jakieś porządne drzwi do pokoi bo mieszkam w wynajętym mieszkaniu i te drzwi co mamy są tragiczne. Zastanawiam się też nad porządnymi drzwiami antywłamaniowymi i sejfem domowym od Domatora bo w ostatnim czasie w naszym bloku miała miejsce seria włamań do mieszkań. Myślę, że najpierw kupię sejf w którym schowam wszystkie cenne rzeczy, a jak uda mi się odłożyć trochę pieniędzy to kupię drzwi i zażądam od właściciela żeby mi to odjął od czynszu bo sam się do tego nie kwapi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś z Was rozważał zamontowanie w domu takich drzwi składanych http://www.klaczak.com.pl/oferta/drzwi/skladane? Mimo tego że wyglądają na delikatne i wątłe, to są wykonane z litego drewna, dzięki czemu są wyjątkowo solidne. Montaż również jest dziecinnie prosty, mąż ze szwagrem uwinęli się raz dwa. Polecam, zwłaszcza, jeżeli zależy Wam na tym, żeby uzyskać drobinę dodatkowego miejsca w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzwi powinny być przede wszystkim wytrzymałe. Bo nikt, chyba nie chce wymieniać drzwi co rok czy dwa. Szukałam jakiś czas temu porządnych drzwi do pokoju i marka Asilo http://www.asilo.pl/ ma je naprawde dobrej jakości. Chyba to właśnie na nich się zdecyduje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile w przypadku drzwi zewnętrznych najważniejsza jest ich wytrzymałość, oraz właściwości izolacyjne, to w przypadku drzwi wewnętrznych w pierwszej kolejności powinno się zwracać uwagę na ich wygląd i dopasowanie do stylu wnętrza (gatunek i odcień drewna powinny pasowały do wnętrza i jego elementów). Sprawdźcie drzwi wewnętrzne firmy Stolpaw - mają spory wybór drzwi drewnianych, zerknijcie na http://www.stolpaw.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzeć, ludzie zawsze będą wcześniej czy później wymieniali drzwi. Nie mniej jednak moim zdaniem tutaj warto patrzeć nie tylko na walory estetyczne, ale przede wszystkim trwałość produktów, bo jednak są one często używane. Sama jestem wielkim zwolennikiem marki Barański, której produkty możemy znaleźć w ofercie BestPol Drzwi http://www.bestpoldrzwi.pl . Mamy tutaj do wybory wiele ciekawych produktów, dostępnych w atrakcyjnych cenach, przy czym ich jakość jest bardzo wysoka. Mnie bardzo podobają się chociażby takie skrzydła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Paź 11, 2016 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybor drzwi jest teraz bardzo duzy. Ja myślę o drzwiach bezprzylgowych z http://www.asilo.pl/ wpadły mi w oko jakis czas temu i chyba się na nie zdecyduję. Nie chcę normalnych drzwi, zależy mina nowoczesnych rozwiązaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o szklanych drzwiach? Czy przesuwane drzwi są dobrym pomysłem??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hania123 napisał:
Co myślicie o szklanych drzwiach? Czy przesuwane drzwi są dobrym pomysłem??


Moim zdaniem bardzo ładnie się prezentują. Jednak musisz pamiętać, aby mieć do nich odpowiedni zestaw, taki jak na przykład tutaj: http://phu-gral.eu/valcomp/szklane-drzwi-przesuwne-herklues-glass - znajomy zakładał szklane drzwi w firmie i skorzystał z oferty tego sklepu. Dobra jakość, super kontakt ze sprzedawcą Smile Uważam, że oferta powinna Cię zainteresować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 127

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę klasyczne od przesuwnych. Najlepsze jakie dotąd udało mi się kupić, to z salonu z drzwiami, które znalazłam na persecto.pl. Bardzo dobrze się sprawują i wyglądają super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy