FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogrzewanie gazowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 1:45 pm    Temat postu: ogrzewanie Odpowiedz z cytatem

A Nie myśleliście o zastosowaniu przy ogrzewaniu sterownika pokojowego,np podłogowego www.sterownikitech.pl Wydaje mi się to dobrym pomysłem. Ogrzewanie na gaz, chyba jednak nie jest tanią inwestycją, a sterowniki pomogły by zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ETintok
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gazowe ogrzewanie może jest eko ale na pewno nie jest eko na nasz portfel. co z tego że dofinansują nam piece czy też instalacje ale jak przyjdzie nam za gaz płacić tyle pieniędzy to ja dziękuje. Mój sąsiad tak się chwalił że założył piec dwa miesiące gazem palił tak się chwiał i w ogóle. Za te dwa miesiące mu rachunek przyszedł patrze na jego dom a tam już leci dymek z pieca więc na tym się skończyło jego rumakowanie. Niech gaz stanieje totalnie wtedy ludzie będą go używac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to prawda, gaz ziemny jest paliwem względnie tanim i chętnie stosowanym przez większość z nas. Tylko należy pamiętać o fakcie, że możemy z niego korzystać wówczas, jeśli znajdujemy się w zasięgu już istniejących gazociągów, z możliwością doprowadzenia instalacji do konkretnego mieszkania czy budynku, ale to kosztuje. Przed zakupem działki należy to sprawdzić. Podłączenie do gazociągu nie jest sprawą prostą, jeśli chodzi o formalności. I istnieją zdecydowanie tańsze sposoby ogrzania domu, np. na paliwa stałe Smile Ale jeśli nie mamy tego kłopotu, to plusów takiego ogrzewania jest bardzo dużo.
_________________
Nie możemy kierować wiatrem, ale możemy zmienić ustawienie żagli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 7:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy od jakiegoś czasu ogrzewanie gazowe i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zostało wykonane przez Instalterm i instalacje centralnego ogrzewania są najwyższej jakości. W naszym domu są niezawodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dorothy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszła pora na wymianę pieca gazowego w mieszkaniu. Stary ma już dobre 15 lat i coraz trudniej go wyregulować, z roku na rok coraz bardziej przepala, rachunki rosną.

Serwisant zaproponował wymianę na piec VITODENS 100-W o mocy 19kW typu B1HA firmy Viessmann. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić czy jego moc jest poprawnie dobrana, czy nie jest to za duży piecyk do powierzchni mojego mieszkania?

Kolejne pytanie to gdzie kupić piecyk aby nie było problemów z serwisem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę zrobić ogrzewanie gazowe w domu. Trafiłam na http://www.baltykgaz.pl/ i oferta bardzo mi się spodobała. Bez problemu można wydzierżawić zbiornik z gazem płynnym w atrakcyjnej cenie. Korzystacie z podobnych usług? Zauważyłam, że w mojej okolicy coraz więcej osób z tego korzysta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2016 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do pomiaru zużycia gazu, to na https://itron.com/local/Pages/pl-Gaz.aspx dostępna jest ciekawa oferta gazomierzy. Jeśli szukacie takiego sprzętu i urządzeń, to warto zajrzeć sobie do oferty tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paweli1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2016
Posty: 96

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zeszłego roku miałem kocioł na olej opałowy komfort oczywiście jest, ale koszt są stosunkowo wysokie. Dlatego postanowiłem przerobić obecny kocioł na pellet kupując nowy palnik za 3,5tys. a pellet za pośrednictwem gielda-paliw.com, a tam pellet cena za tonę była na poziomie 550zł/t. Składając jedno bezpłatne ogłoszenie w zamian otrzymujemy wile ofert od sprzedawców.

Ostatnio zmieniony przez Paweli1 dnia Wto Kwi 04, 2017 11:46 am, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Maj 03, 2016 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ogrzewanie gazowe jest dość drogie niestety i nie opłaca się. Lepiej chyba zamówić kominek z http://www.kominki-lumar.com/ i zrobić kominek z płaszczem wodnym w domu. Wiele znanych mi osób coś takiego ma u siebie i nie narzekająWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zainteresują was także takie zbiorniki na gaz. Uważam, że również i was ta oferta może zainteresować, jeśli rozmyślacie nad montażem ogrzewania gazowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawiałam się nad ogrzewaniem do mojego domu. Mój dom jest dość duży, bo ma prawie 400m2 powierzchni i przy takiej powierzchni decyzja o wyborze ogrzewania musi być bardzo przemyślana, bo mogę płacić stosunkowo mało, a mogę także dużo. Na początku rozważałam ogrzewanie olejem opałowym, ale jest on bardzo drogi, a także jego cena ciągle skacze i nie jest to pewne ogrzewanie pod względem ceny. Ostatecznie zdecydowałam się na ogrzewanie gazowe i zastanawiam się nad kupowaniem gazu u tego dostawcy http://www.cryogas.pl/ . Może ktoś z Was ma z nimi jakies doświadczenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajną ofertę w kwestii gazu ma firma: http://www.ewe.pl/dla-domow/gaz-ziemny prowadzą też sprzedaż energii, ale chyba tylko dla firm, nie wiem dokładnie musicie sobie sprawdzić, ale mają bardzo dobre ceny. JA chyba skorzystam z ich oferty. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie jestem przekonana do ogrzewania gazowego. Koszty cie wykończą dlatego radze się zastanowić. Lepiej chyba kupić kominek z płaszczem wodnym lub piec na pellet chociażby z http://sklep.kominki-vector.pl/ Ja bym chciała mieć kominek z płaszczem i nim ogrzewac dom Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olomi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzje warto podejmować świadomie, czyli mając wszystkie za i przeciw tu ciekawy artykuł http://innews.pl/informacja_prasowa/Jak-sprzedac-opal-w-kilka-minut/14318
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Lis 11, 2016 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrzewanie gazowe jest niestety bardzo drogie. My ogrzewaliśmy gazem kilka sezonów i niestety rachunki były bardzo wysokie. Dlatego kupiliśmy piec na węgiel podobny do tego http://kotlarstwo.co/oferta/uks/ Od razu koszty się zmniejszyły a w domu jest ciepło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy