FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieciekawy zapach w mieszkaniu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
regimiusz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi domowymi zapachami łatwo sobie poradzić... wystarczy jakiś fajny odświeżacz, zapachowa świeca albo kadzidełka... ale jak jest to zapach np. po papierosach to jest gorzej poniewaz trzeba czasami pousuwać z domu rzeczy które wchłaniają dym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
drewienko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można sobie z tym radzić na trzy sposoby. po pierwsze - skuteczna wentylacja, która wymienia powietrze w obrębie mieszkania. Po drugie - pasywne pochłaniacze zapachów, które się często używa w lodówce. Po trzecie - odświeżacze powietrza w aerozolu, które też mogą pomóc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bumcytyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2015
Posty: 9
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 8:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze odświeżać powietrza pomoże nam przykryć nie świeży zapach jaki ulatnia się w naszym mieszkaniu. Pierw trzeba znaleźć przyczynę która powoduje ten przykry zapach inaczej takie odświeżacze nam nic nie dadzą i będziemy marnować tylko kasę na to wszystko.
_________________
Leje?;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qulka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 16

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z odświeżaczami w areozolu lepiej uważać, nie są najzdrowsze dla nas. Chyba najważniejsze to znaleźć przyczynę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaszko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: Trzcianka

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie odświeżacze są niezdrowe ale przede wszystkim nie są skuteczne. Ponieważ skupiają się na skutku a nie przyczynie. Należy sprawdzić dlaczego nieprzyjemny zapach się pojawił i skąd i wyeliminować źródło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rudatanczy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Wto Maj 26, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co według Ciebie specjalisto jest zdrowe Very Happy nic teraz co się kupuję nie jest zdrowy jakby być takim skrupulatnym i akuratnym. Trzeba szukać jakiś innych rzeczy może samemu wydzielać jakieś zdrowe zapachy..Nie bądź taki w tym temacie, że to nie jest zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tekla55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 27, 2015 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pozbywając się nieprzyjemnego zapachu trzeba by zainwestować w świeczki zapachowe, które skutecznie zamaskowałyby nieprzyjemny zapach w domu, myślę, że to mogłoby pomóc bo w końcu w domu panowałaby miła woń np. cynamonu, powinno pomóc ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sajgiewicz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsze zapachy w domu to zapachy naturalne. Taki np zapach świeżo pieczonego ciasta lub świeżo ściętych kwiatów w wazonie. do tego częste wietrzenie mieszkania i nie potrzeba żadnych sztucznych środków zapachowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może być tak, że ten nieprzyjemny zapach w mieszkaniu to rzeczywiście wina wilgoci. Poczytaj sobie o pochłaniaczach wilgoci, bo na pewno przydadzą Ci się szczególnie w kuchni http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/pochlaniacze-wilgoci-dri-pack/
Im większa wilgoć tym więcej jedzenia się psuje, a tego przecież nikt nie chce więc lepiej temu zaradzić już wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam jakiś odświeżacz powietrza, co sam się uruchamia co jakiś czas. Można umieścić parę w różnych częściach domu i w mieszkaniu będzie się unosił przyjemny zapach. Poza tym pozostaje wietrzyć pomieszczenia, bo nie wiem skąd może się brać ten zapach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vellon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Maj 29, 2015 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zamówić sobie ozonowanie mieszkania, to nie jest drogie a bardzo skutecznie niweluje wszystkie negatywne zapachy w domu i pozbywa się drobnoustrojów. Ja niedawno korzystałem z tego i naprawdę u mnie w domu podziałało brzydkie zapachy znikneły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grejtyno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 03, 2015 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie ozonowanie mieszkania chyba najlepszym rozwiązaniem żeby się pozbyć przykrego zapachu ale najpierw trzeba go zlokalizować miałem podobny problem swoim mieszkaniu aż pewnego dnia się zdenerwowałem i zrobiłem konkretne przemeblowanie trochę było bajzlu ale znalazłem przyczynę a później ozonowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o brzydki zapach w lodówce to bardzo dobrze sobie z takim 'smrodkiem' radzi takie cos. Połozona skorka z cytryny i powbijane do niej gożdziki. Wychodzi z tego taki ładny jezyk. Nie czuc w lodowce zapachu tych gozdzikow, tylko znika ten brzydki. Jam mam stara lodowke i ciągle na poleczce stoi sobie taki jeżyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastosuję to bo czasem mam taki smrodek i nie wiem jak się go pozbyć mam a stara mi zawsze mówi, że to pewnie przez te browary co je tak często chłodzę. Już bez przesady mówię do niej ale jak to jest z babą czasem ciężko coś wytłumaczyć jest jej logicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewienko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli śmierdzi z lodówki dobry na smród jest odmrożenie lodówki i umycie jej w środku można też nasypać sody oczyszczonej do szklanki albo do czegokolwiek więc to jest dobry sposób na lodówkę ale z mieszkania jest trochę ciężej bo jest dużo zakamarków które powodują smród i tu jest problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy