FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lokata bankowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z kolei jeśli przeczytacie sobie ten artykuł to znajdziecie w nim informacje dotyczące wyboru najlepszego konta bankowego. Uważam, że jest to świetny portal, a dostępne w nim artykuły są naprawdę bardzo przydatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Sob Lip 16, 2016 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam już jedną lokatę bankową i uważam to za bardzo dobre rozwiązanie. Zawsze to jakieś oszczędności na czarną godzinę. Planuję założyć drugą lokatę, ale chyba wcześniej wymienię walutę na inną, dolar ma dobry kurs https://www.walutomat.pl/kursy-walut/usd-pln/, wydaję mi się, że mogę zyskać dużo więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokata terminowa to dobre rozwiązanie, w moim banku również dostępne i sama z niego korzystam https://www.eurobank.pl/produkty,oszczednosci,lokata-terminowa,24,10.html#lokaty bo eurobank ma stosunkowo wysokie oprocentowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie powinniście zagrać na giełdzie. Polecam Forex https://www.tms.pl/independent-trader taka inwestycja może się okazać naprawde dochodowa. Jeżeli zdecydujemy się na zawarcie transakcji na powyższej parze walutowej należy w pierwszej kolejności zasięgnąć aktualnych informacji, ponieważ akurat ta para walutowa jest bardzo ważna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 679

PostWysłany: Pią Maj 26, 2017 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też uważam, że lokata nie jest najlepszą a już na pewno najbardziej opłacalną formą ulokowania naszych oszczędności. Polecam współpracę z https://www.tms.pl/. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu można z powodzeniem inwestować na giełdzie i pomnażać pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 1:41 pm    Temat postu: Lokaty albo... Odpowiedz z cytatem

A ja z kolei uważam, że lepszy zysk niż z lokaty można uzyskać, inwestując w akcje albo ubezpieczenia. Ryzyko, że pieniądze przepadną jest praktycznie żadne, natomiast można liczyć na pewien procent. Niektórzy twierdzą jeszcze, że najlepsze do inwestowania są opcje binarne, ale dla mnie to zbyt ryzykowne rozwiązanie. Ja współpracuje z firmą doradczą, która podpowiada mi, gdzie warto ulokować pieniądze. Muszę Wam się przyznać, ze na początku nie rozumiałam tej materii, ale po kilku latach zaczęłam nawet prowadzić bloga nt. inwestowania - http://ofertfinansowe.blogx.pl/2016/08/25/wspolczesne-oferty-finansowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twyrch
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto poszukać opinii na temat poszczególnych lokat w sieci. Sam kiedyś jak wybierałem to korzystałem z podobnego do tego portalu: http://lokatowy.pl/ - moim zdaniem naprawdę przydatne narzędzie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokaty niestety nie są zbyt opłacane, ale są pewniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:07 am    Temat postu: Oszczędności Odpowiedz z cytatem

A ja jakoś nie mam zaufania do lokat. Zysk z nich nie jest jakoś specjalnie wysoki. Poza tym, banki wciąż są konerwatywne wobec klientów i trzeba wpłacić minimum kilka tysięcy, aby założyć lokatę (pomijam lokaty jednodniowe). Uważam, że lepiej jak pieniądze "pracują" na koncie. Sama założyłam jakiś czas temu konto z myślą o przyszłości, tzw. indywidualne konto zabezpieczenia emerytalnego - https://www.esaliens.pl/pl/emerytura/oferta-dla-ciebie/indywidualne-konto-zabezpieczenia-emerytalnego-ikze. Traktuję to jako pieniądze na starość albo na "czarną godzinę", w każdym razie na pewno się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na rynku jest tyle różnych kont w wielu bankach, że czasem ciężko wybrać najlepsze.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak się nie chce mieć lokaty, ale mimo wszystko chce się odkładać pieniądze to polecam konta oszczędnościowe. Na przykład na https://www.bzwbk.pl/konta-bankowe/konta-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe/konto-oszczednosciowe.html gdzie odłożone pieniądze nie leżą bezczynnie tylko zwiększają swoją wartość o jakiś niecały 1 %. Trzeba pamiętać, że może to nie wiele, ale zawsze coś się ma chociażby tylko parę groszy więcej i to za nic, za to, że się tam odkłada pieniądze. No i tu nie trzeba mieć jakiejś minimalnej sumy jaką się wpłaca. A pieniądze zawsze w każdej chwili można wypłacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dlaczego nie chcieć lokaty? Pewny i klarowny zysk, bez ryzyka. Lokaty terminowe to super opcja dla osób, które nie chcą podejmować ryzyka i mieć pewność, że na koniec będziesz mieć więcej pieniędzy. Sam sobie odnawiam co jakiś czas lokatę w Raiffeisen Polbank, nie ma na co narzekać, szczególnie jeśli ma się całkiem sporo środków. Samo oprocentowanie może być bardzo miłym dodatkiem do wypłaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewafa
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, niby na lokatach w obecnych czasach wiele się nie zarobi,
ale moim zdaniem to całkiem dobry pomysł na oszczędzanie, trzeba tylko pamiętać, że często trzeba na jakiś czas zamrozić pieniądze. Dobrym pomysłem jest też na przykład po prostu konto z rachunkiem oszczędnościowym. Warto tylko znaleźć odpowiednie konto, ale jest w internecie wiele porównywarek, które mogą w tym pomóc. Chociażby tutaj:
http://finanse.dobrekonto.pl/kontamlodziezowe/porownanie-ofert/ Fajnie, bo można od razu przejrzeć konkretne oferty i zdecydować co nam najbardziej odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś się nie zna na inwestowaniu, to lokaty z pewnością są dobrym rozwiązaniem na oszczędzanie. Trzeba jedynie uważać na polisolokaty oferowane przez ubezpieczalnie wymienione na kinvictus.pl. Ten sposób lokowania kapitału jest obarczony wysokim ryzykiem i w związku z wysokimi opłatami za prowadzenie konta jest też nieopłacalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lokaty to ściema, lepiej się w nie angażować bo wcale się na nich nie zarabia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy