FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kiedy chwilówka to dobry pomysł?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megawiley92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko i wyłącznie wtedy, gdy Cię na nią stać. Załóżmy, że potrzebujesz nagle gotówki, powiedzmy 1000 złotych. A wszystkie pieniądze masz na lokatach, reszta odłożona na opłaty. Lepiej wtedy wg mnie wziąć chwilówkę niż tracić oprocentowanie z lokat, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kredwan96
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to nigdy nie jest dobry pomysł, bo ma tak wysokie oprocentowanie, że powinna się nazywać lichwą. Nawet jeśli pożyczasz niewielkie kwoty jest ryzyko, że jeśli będziesz zalegać ze spłatą choć jednej raty, zedrą z Ciebie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oskarr85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 16

PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to nigdy nie jest dobry pomysł, czasami jednak nie ma się wyboru. Jeśli kiedyś będziecie potrzebować pożyczki, to skorzystajcie raczej z oferty darmowej pożyczki - kilkanaście firm na rynku oferuje darmową pożyczkę za pierwszym razem (jak vivus), pod warunkiem, że oddamy ją w terminie (kary za przedłużenie są nieraz bardzo wysokie, więc lepiej spłacić taką pożyczkę w terminie).
_________________
zapraszam na forum policyjne http://www.forumpolicyjne.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 6:48 am    Temat postu: chwilówka Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to tylko wielki kłopot, nie warto ryzykować. Jak nie masz innego wyjścia to zobacz tą ofertę https://www.proficredit.pl/ Znajdziesz tu wiele propozycji, a i na miejscu pomogą wybrać najlepszą opcję. To jest duzo lepsze rozwiązanie, niż wkręcenie sie w spiralę długu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Czw Paź 15, 2015 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka nie jest dobrym pomysłem, to chyba jedne z najgorszych pożyczek. Właściwie to żaden kredyt nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 6:40 am    Temat postu: chwilówki Odpowiedz z cytatem

Uważam, że najlepiej jest mieć sprawdzone źródło. Ostatnio brałem pożyczkę przez internet https://www.proficredit.pl/ Ale najpierw wykonałem telefon by dowiedzieć się wszystkich szczegółów. Dopiero w tedy złożyłem wniosek przez internet. Nie mogę narzekać, pieniądze wpłyneły szybko na moje konto. Teraz tylko pilnuję uzgodnionych terminów spłat. Co do chwilówek to nigdy nie brałem, zbyt wiele złego się nasłuchałem na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówkę brałabym chyba tylko wtedy, gdybym miała finansowo nóż na gardle. Staram się jednak zabezpieczać swoją przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pon Paź 19, 2015 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie ma innego wyboru to można wziać ale jak nie spłacisz o czasie to dużą opłatę zapłacisz za przedłużenie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadiuszd2000
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sie 2015
Posty: 29
Skąd: Warszwa

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie ma najlepszego momentu na branie pożyczki chwilówki... Ale jak juz jesteś w takiej sytuacji to szukaj pożyczki, która będzie dla Ciebie najtańsza... W takim przypadku szukaj kodów rabatowych przykład: http://www.prorank.pl/kody-rabatowe-vivuspl kody rabatowe na pożyczkę vivus do 1600zl za darmo !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tescji90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to nigdy nie jest dobry pomysł, ale czasami jest niezbędna, np. gdy trzeba uregulować pilny i nieprzewidziany rachunek. Warto jednak wtedy rozejrzeć się za darmowymi pożyczkami - wiele firm udziela bowiem pierwszej pożyczki za darmo (jak np. vivus, czy alfa pożyczka).
_________________
testy do policji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dany
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z reguły przeciwniczką chwilówek. Nie uznaje zapożyczania się na wesele, wyjazdy, Święta itp. Jeśli miałabym brać jakikolwiek kredyt to tylko w sprawdzonym banku, teraz nawet w bankach można brać kredyty na mniejsze kwoty jak 1000 czy 2000. Po co zapożyczać się w miejscu, w którym nagle zamiast określonej sumy będzie trzeba spłacać znacznie większą? Lub nagle z sufitu doliczą jakieś ogromne odsetki. Lepiej być ostrożnym przy podejmowaniu takich decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio znalazłem świetną porównywarkę chwilówek www.chwilowki360.pl. Wystarczy wpisać kwotę, którą jesteśmy zainteresowani i przewidywany termin jej spłaty, a porównywarka sama zaproponuje nam najkorzystniejsze opcje. To świetna sprawa, dzięki niej wiem, że wybrałem najkorzystniejszą możliwość Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baczulah5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 11, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile A co sądzicie o takich pożyczkach bez BIK? Tutaj jest np. dość ciekawe zestawienie http://www.chwilowki-forum.pl/chwilowki-bez-bik? Co o tym sądzicie? jest to według Was warte uwagi? Z góry dzięki za wszelkie rady Smile
_________________
Ludzie nie rozróżniają często nieszczęścia od zła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ozdort90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówka to nigdy nie jest dobry pomysł, ale czasami nie ma się wyboru - najlepiej jednak ich unikać, a jeśli już trzeba to warto poszukać darmowych pożyczek oferowanych przez kilka firm.
_________________
posypki -> http://www.ozdobynatort.pl/ozdabiamy-torty-pralinki-draze-i-posypka/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karrrola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2013
Posty: 142

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się - chwilówki to średni pomysł. Warto się nad nimi zastanowić tylko, jeśli mamy pewność, że będziemy w stanie oddać pieniądze w krótkim czasie. Inaczej nie warto ryzykować, raczej nie wyjdzie nam to na dobre.
Ja gdybym musiała pożyczyć kasę, zdecydowałabym się raczej na lombard w stylu tego: http://www.lombard-vip.pl/ . Wydaje mi się, że to o wiele bezpieczniejsza opcja niż chwilówka z niepewnego źródła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy