FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie rolety wybrać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bougt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 12:44 pm    Temat postu: rolety z moskitierą Odpowiedz z cytatem

Nie wiem konkretnie o jakich roletach piszesz, w moim domu nie posiadam wewnętrznych, jedynie zewnętrze. Dodam, że trochę sie ich naszukałem, bo moja żona miała szczególne wymagania, a mianowicie nie znosi wszelkiego rodzaju robactwa, owadów itp. Lubi mieć jak najbardziej czysto i przestronnie dlatego w Naszym domu przeważa biel. Wracając do rolet, od 3 lat jestem szczęśliwym posiadaczem rolet z moskitierą. Wszystkie działają bez zarzutu i spełniłem oczekiwania żony. Rolety korzystnie zakupiłem w Plastpol z Raszyna. Pozdrawiam
_________________
Okno na świat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szwagierro
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 15

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W momencie kiedy decydujemy na rolety, które mają całkowicie przyciemniać nam pomieszczenia (i nie są to rolety zewnętrzne:) ) warto pomyśleć o dodatkowym materiale podgumowanym;
Kiedy okno jest o większych wymiarach, warto zdecydować się na wzmacniany stelaż, na którym montowana jest roleta, aby wytrzymał on ciężar samej rolety i siłę grawitacji:);
Mamy dwa mechanizmy ściągania : sznurkowy i koralikowy. W momencie, kiedy mamy do wyboru te dwa sposoby warto zdecydować się na mechanizm koralikowy – bardziej wytrzymały i skuteczniejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Druberdlis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast rolet możesz zastosować plisy wewnętrzne bardzo dobrze wyglądają i są teraz w modzie. Sam mam w domu są praktyczne i jeżeli masz dzieci nie uszkodzą ich bo są dość wytrzymałe.
_________________
plisy warszawa cennik - sprawdź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, bo plisy też są fajną alternatywą, ale nie wszędzie pasują. U mnie w domu zdecydowaliśmy się na rolety choć dużo było mowy też o matach bambusowych. Wszystko było wybierane z jednej strony http://www.rolety-mazowsze.pl i właśnie problemem było to, że wybór jest za duży. Ostatecznie się udało Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Razbertlis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2015 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama mam rolety i przed zakupem mogłam wybierać w szerokiej gamie kolorów. Trochę żałuję że nie zdecydowałam się na rolety rzymskie, ale gdy montowałam swoje była to nowość nie za bardzo dla mnie dostępna.
_________________
rolety zewnętrzne warszawa cennik - polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laluskos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne i ładne są rolety rzymskie posiadam takie w kuchni i w salonie a u siebie w sypialni mam rolety aktualnie na pilot nie lubię w mieszkaniu mięć wszystkiego jednakowego Smile Rolety teraz są o wiele ładniejsze jak żaluzje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szokier
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2015 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekoracja okna: rolety standardowe
Robi się je z impregnowanego poliestru. Charakteryzuje się on dużą trwałością – nie strzępi się, nie przeciera, nie blaknie, jest też zmywalny, dzięki czemu łatwo jest utrzymać go w czystości. Tkanina jest zrolowana na wałku ze sprężyną ukrytym w aluminiowej listwie w górnej części okna. W wielu modelach ruch rolety odbywa się po bocznych prowadnicach. Pozwalają one na płynny ruch rolety i ustawienie jej w dowolnym miejscu. Tylko w najprostszych modelach nie ma prowadnic, a roletę można zatrzymać w kilku pozycjach za pomocą haczyków zaczepianych o zaczepy zamontowane do boków ościeżnicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieskowany
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam rolety rzymskie nowoczesne i wygodne. funkcjonują przy pomocy mechanizmu łańcuszkowego.całość mechanizmu rolety odstaje od ściany lub ramy okna 3 cm tkanina rolety jest mocowana do mechanizmu przy pomocy taśmy "rzep" Bardzo fajnie wykonane myślę że do nowoczesnego domu będą jak znalazł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jawamil
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam rolety ekranowe są bardzo funkcjonalne. Mogą być stosowane niemal we wszystkich rodzajach pomieszczeń – w pokojach mieszkalnych, w biurach, w gabinetach lekarskich, dentystycznych, w salonach masażu, w szpitalach, w biurach oraz w pomieszczeniach użyteczności publicznej, w kancelariach, w urzędach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrykbor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2015 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety ekranowe może mają szerokie zastosowanie ale nie wyglądają ładnie i tak się nie prezentują więc bardziej wolał bym wybrać rolety rzymskie i rolety dzień i noc. Najlepsze rozwiązanie ładnie się prezentują. To kwestia gustu moim zdaniem. Sam właśnie sie zastanawiałem między ekranowymi a dzień i noc padło na te drugie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy to średnio mi się podobają te wszystkie rolety dzień/noc. Obecnie montuje je sobie praktycznie każdy. Tak więc nie jest to wcale takie oryginalne rozwiązanie. Poza tym pasują jedynie do wybranych pomieszczeń ( na przykład bardzo nowoczesnych).
Zastanawialiście się może nad plisami?Wyglądają równie ciekawie oraz są niedrogie.
Sama zamawiałam ostatnio tutaj:
http://www.plisa.sklep.pl/o-firmie
Firma ma niedrogie ceny, jest tam również możliwość zamówienia sobie próbek materiału tak wiec wiecie co kupujecie.
Wygląda to u mnie podobnie:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim staraj się wybierać ciemne, ponieważ te jasne mimo wszystko przepuszczają światło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz rację. Też popełniłem ten błąd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego nie brałam pod uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaf7
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2015 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolor rolet powinien być dopasowany do koloru ścian, stylu w jakim ma się wykończony określony pokój.
_________________
auto zastepcze z oc sprawcy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy