FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa hali magazynowej - jak wybrać wykonawców?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
danielle.nienow
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Mar 16, 2021 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się przed rozpoczęciem budowy z jakich elementów ma składać się konstrukcja. Mówię tutaj o np. pokryciach ścian podłóg, wtedy łatwiej będzie zdecydować się na wybór wykonawcy.
_________________
posadzki przemysłowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
okey07
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiego materiału korzystać? Zastanawiam się nad blachą perforowaną. Blacha, która będzie poddawana zabiegowi perforacji, powinna być wcześniej odpowiednio przycięta. Ze względu na duże możliwości wykonania ostatecznego produktu, wybrana do cięcia blacha może mieć różny wymiar – zarówno jeśli chodzi o długość, szerokość czy grubość. Szczególną uwagę należy jednak zwrócić na jej trwałość, która nie może powodować żadnych wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hala to nie opłacalny interes. To już wolałbym zakupić regały niżeli wynająć halę. Zależy też kto do czego potrzebuje i na jak długo. Ja mam wybrane na https://www.regaly.biz/ i czekam aż do mnie dotrą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z projektem? Ja osobiście bardzo polecam Pracownia Architektoniczna Architetto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa magazynu to jedno ale jeszcze trzeba pamiętać o jego wyposażeniu. Na pewno przydadzą Ci się pułki, szafy . Wszystko to co może być Ci potrzebne, znajdziesz tutaj https://www.napad.pl/produkty-584-5554-polka-doczolowa-do-szafy-rack-19-600mm-pd600 . Wybór jst tam bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Pią Lut 23, 2024 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym kupić bęben napędowy przenośnika taśmowego i krążniki tarczowe. Czy możecie polecić sprawdzoną firmę z takim asortymentem? Niedawno znalazłam w Internecie firmę Porkon. Więcej informacji na stronie https://www.porkon.pl/bebny-napinajace-do-tasmociagow.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Lut 26, 2024 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że eko inżynieria wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania konstrukcji stalowych. Korzystają z nowoczesnych technologii i najlepszych praktyk branżowych, co przekłada się na efektywność i precyzję w każdym detalu. Zachęcam do odwiedzenia strony eko-inz.pl i zapoznania się z pełną gamą ich propozycji w tej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Wto Lut 27, 2024 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykładowo warto też tutaj wspomnieć o firmie namplan.pl , która oferuje hale namiotowe czy to magazynowe, czy wszelkie inne. Wydaje mi się, że warto do nich się zgłosić, ponieważ dzięki nim można zbudować sobie halę solidną i też przy niewielkim nakładzie finansowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Wto Mar 12, 2024 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam osobiście polecić firmę która kompleksowo zajmie się wykonaniem hali dostosowanej do Waszego zapotrzebowania. Wystarczy kontakt z https://www.skavskahaly.cz/ Bogate doświadczenie jakie posiadają i elastyczne podejście firmy pomaga w realizacji przedsięwzięcia które trafia w potrzeby klienta. Ich wykonanie jest solidne co potwierdzają wykorzystywane podczas prac wysokiej klasy materiały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy