FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
frania12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Picie wody podczas diety jest praktycznie najważniejsze dla naszego organizmu nie możemy się dać pokusie by nie pić. W upalne dni do 2 litrów albo nawet więcej ponieważ przez upał tracimy najwięcej witamin potrzebnych naszemu zdrowiu. Podstawa woda i dobra żywność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Nie Lip 19, 2015 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, sporo ludzi ma problem z piciem takiej ilości wody, a to jest podstawowy błąd w odżywianiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rfehme
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak woda to czynnik jest bardzo ważny. Moim zdaniem jeden z ważniejszych. Trzeba akurat przyznać, że ludzie o tym zapominają a czasem to robią nawet umyślnie..Nie wiem czemu się tak dzieję i pewnie przez to, że nie są sumienni oraz nie są nawet obowiązkowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yyhhym
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić dietę doktor Dąbrowskiej. Nie dość że oczyściłam organizm, wyleczyłam paznokcie i stawy mnie przestały boleć, to jeszcze schudłam 12 kg. Czuje się super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urrasz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jem tłustych, przetworzonych produktów i kupnych słodyczy. Jem warzywa, owoce, pełnoziarniste wypieki, strączki, tłuszcz roślinny w niewilekich ilościach, czasami trochę nabiału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ajlonabi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta trwa 10 dni i można dzięki niej schudnąć ok. 5 kg. Jej podstawą są warzywa, owoce oraz zioła. Przebiega ona w 3 etapach:
I etap:
Oczyszczanie i przygotowanie do odchudzania. Trwa dwa dni, pierwszego dnia zjada się ok. 800 kcal, zaś drugiego 1000. Można w tym czasie zrzucić jeden zbędny kg.

II etap:
Spalanie zbędnego tłuszczu.Przez 6 dni należy spożyć nie więcej niż 1000 kcal dziennie. W tym czasie można schudnąć ok. 3 kg.

III etap:
Stabilizacja wagi i zapobieganie efektowi jo-jo.Trwa 2 dni i przyzwyczaja organizm do normalnych posiłków; dzienna dawka kalorii wynosi 1200. Można stracić 1 kg.
W trakcie stosowania diety koniecznie należy wypijać codziennie 2 litry niegazowanej wody mineralnej oraz pić zioła przyspieszające przemianę materii, jak np.: rumianek, bratek polny, melisa. Jeśli dotychczasowy spadek wagi nie jest wystarczający, można jeszcze przez 6 dni stosować dietę 1200 kcal o jadłospisie zbliżonym do tego na 2 ostatnie dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mielnik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam na śniadanka sałatkę z sosem truskawkowym:-)

pęczek botwinki (bez buraczków)
1/4 szklanki octu winnego
łyżka miodu
szczypta soli
4–6 pokrojonych truskawek
15 dag małych kulek mozzarelli
10 migdałów
1/4 szklanki pestek granatu
Botwinkę płuczemy; listki z łodygami kroimy po skosie. Ocet podgrzewamy z miodem w małym garnuszku, dodaje-my sól, wrzucamy pokrojone truskawki i gotujemy 5–10 min, aż sos odparuje i zmniejszy objętość. Na botwinie
układamy kulki mozzarelli. Polewamy przecedzonym, ostudzonym sosem. Dodajemy uprażone na suchej patelni nieobrane migdały i pestki granatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatrycze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fuu ja to zrobiłem z przepisu i mi to nie smakowało. Dla mnie to słabe było..Sądziłem, że w końcu się najem przy środzie ale jednak tak nie było i jednak się nie najadłem. Musiałem wyrzucić wszystko do kosza bo nikt nie chciał u mnie w domu tego jeść nawet mój piesek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawko
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aatam, na śniadanie to zawasze jogurt + musli Wink
_________________
Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia - E.M. Remarque http://galanlogistics.pl/uslugi/przesylki-ekspresowe/


Ostatnio zmieniony przez dawko dnia Sro Lip 29, 2015 2:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czekoladka1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromną krzywdę można zrobić sobie takimi dietami cud. A przecież wystarczy wprowadzić trochę zmian w swoim żywieniu, aby stracić kilogramy. Nie jest chyba nowością, że fast foody, słodycze czy napoje gazowane tuczą! Zrezygnować z nich i zastąpić warzywami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bangladets
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta weekendowa to świetny sposób na płaski brzuch. Wzdęcia to problem co drugiej kobiety w Polsce. Przyczynami tej krępującej dolegliwości bywają: zła gospodarka hormonalna, stres i błędy dietetyczne. Do tych ostatnich należy zbyt rzadkie jedzenie drobnych posiłków i nadmierne spożywanie takich produktów jak: rośliny strączkowe, kapusta, kalafior, brukselka, brokuły, mleko, napoje gazowane, słodycze, potrawy tłuste i smażone, pieczywo razowe oraz grube kasze (np. pęczak).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hmedrala
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak lekkie zmiany mogą poprawić taki stan zdrowia i własną dietę. Trzeba na pewno ostatni posiłek zjeść do godziny chociażby 20 wieczorem. Pić szczególnie w takie upały duże ilości wody. To może być kluczowe i to może być bardzo ważne. Smile ja polecam jeszcze dużo sportu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta na chwilę, niewiele wam da, tak czy siak w jelicie mogą się tworzyć niebezpieczne złogi, dlatego warto oczyszczać organizm z toksyn i na codzień zwracać uwagę na to co się je, polecam zajrzeć na http://neera.pl/usuwanie-zlogow-z-organizmu/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xojjox
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę powiedziec, że w diecie najważniejszy jest umiar. Nie ma gorszego rozwiazania niż natychmiastowe ograniczenie kaloryczności posiłków o na przykład 50% bo organizm zacznie się wówczas buntować i będziemy ociężali, zaczną wypadać włosy, itp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma możliwości by schudnąć szybko i skutecznie ,ale zawsze możesz wspomóc sie czymś. Na chwile obecną warto kupić sobie tabletki, które w swoim składzie mają piperynę. Z tego co czytałam to piperyna jest składnikiem który pozyskuje sie z pieprzu. Przyspiesza metabolizm i pomaga blokować gen odpowiedzialny za przyswajanie tkanki tłuszczowej. Warto zastosować ją gdy ma sie problem z odchudzaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 3 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy