FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie w mieście czy na obrzeżach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bennyfeel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2016
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 11, 2016 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda opcja "albo-albo" ma swoje plusy i minusy, tak naprawdę. Ja bym się nie zdecydował na mieszkanie na wsi, a co dopiero na obrzeżach miasta, głównie z tych samych powodów - dojazd. Wszędzie byłoby daleko, bez samochodu czy roweru to ani rusz, nawet do głupiego sklepu trzeba się wpakować do auta, bo na piechotę zajmuje za dużo czasu.
Może te tereny są o wiele tańsze i jest mniej hałasu, ale inne problemy przyćmiewają zalety w mojej opinii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sie 13, 2016 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak! Ja osobiście nie chciałabym mieszkać blisko centrum miasta. A jak ktoś szuka mieszkania - zapraszam na Osiedle Stacja Nowy Ursus, teraz mają promocję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba zależy od wielu czynników. Jedni wolą ścisłe centrum, inny obrzeża, a inni po prostu chcą mieć blisko do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 4:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie kilka lat mieszkałam w ścisłym centrum Gdańska i nie wyobrażam sobie przeprowadzki na obrzeża i tym samym dojeżdżanie 1,5h samochodem do pracy, bo mniej więcej tyle by mnie to rano zajęło ze względu na duże korki. Na pewno jest wiele osób, które cenią sobie cisze i spokój i odpowiadałoby mi mieszkanie na obrzeżach, które jest na pewno dużo tańsze. Sama aktualnie już od kilku miesięcy szukam mieszkania, bo w obecnym zaczyna robić nam się ciasno i chciałabym kupić mieszkanie o powierzchni 20m2 więcej, ale nie za bardzo wiem jak i gdzie go szukać, bo wszystkie oferty mieszkań, które mi się podobają są dla mnie zbyt drogie i wiem, że ta cena jest wygórowana. Zastanawiałam się nad pomocą biura nieruchomości, bo przecież oni mają swoją bazę mieszkań i takie szukanie z nimi mieszkania byłoby znacznie łatwiejsze. Rozglądałam się już za konkretnym biurem i zastanawiam się nad tym http://biuro-partner.com/ . Co sądzicie? Ktoś z Was ma doświadczenie z kupnem mieszkania za pośrednictwem biura nieruchomości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycja_w
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 21

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mieście Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_guc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 4

PostWysłany: Wto Wrz 27, 2016 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkam obecnie w Poznaniu, ale od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś na obrzeżach, fajnie jest wrócić do domu z dala od tego całego hałasu. Kusi mnie zainwestowanie w mieszkanie Villi Sucholeskiej, mają domy z ogrodami na dachu Very Happy i w sumie samochodem do centrum miasta bez problemu można dojechać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniecha
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy rozstrzał, jeśli chodzi o miejsce zamieszkania. W Gdańsku nigdy nie byłam, ale w Warszawie mieszkania polecam na przykład na Białołęce. Pracowałam tam i podoba mi się ta dzielnica. A mieszkałam na Grochowie, więc zupełnie inne miejsce, ale dojazdy mnie nie męczyły. Nawet je lubiłam, pod warunkiem, że autobus linii 102 był łaskaw przyjechać. A nie zawsze był łaskaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian.wolski90
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 10

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na mieszkanie w Gdańsku, to będzie bardzo dobra decyzja. Miasto bardzo ładne, super komunikacja i przede wszystkim morze Smile
Co do lokalizacji mieszkań to polecam mieszkania na wrzeszczu i zaspie Smile nie jest to ścisłe centrum, ale wszystko jest dobrze skomunikowane Smile Co do mieszkań, zainteresuj się ofertę Biura Russjan i ich mieszkań w Gdańsku. Polecam Smile no i powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Płock

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mieście, zdecydowanie. Wszędzie jest blisko, łącznie ze szkołami, urzędami, sklepami itd., a na obrzeżach to czasem jest nawet słaba komunikacja miejska, czyli kiepsko jest nawet do pracy dojechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sakuranna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 18

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 8:13 am    Temat postu: Na obrzeżach Odpowiedz z cytatem

Ja o dziecka mieszkam na obrzeżach miasta i na pewno bym tego nie zamienił. Zawsze miałem nieco utrudniony dojazd do miast, jednakże z tego co widzę i słyszę u moich przyjaciół mieszkających w miastach, przewaga obrzeży jest niepodważalna. Cisza, spokój... Można wrócić po pracy do domu i naprawdę się zresetować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeśli szukacie czegoś konkretnego, to polecam prestiżowe apartamenty warszawa - idealne osiedle, a apartamenty naprawdę luksusowe. Miejsce bezpieczne i z widokiem na Wisłę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariola.kochanowska
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 11

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 2:07 pm    Temat postu: Mieszkania rynek pierwotny - gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Ja z moim mężem zastanawiamy się nad kupnem nowego mieszkania na nowoczesnym osiedlu nie w ścisłym centrum, ale też nie za daleko centrum, wolimy szukać na portalach z ogłoszeniami tylko i wyłącznie mieszkaniowymi, bo jest większa szansa na to, że te ogłoszenia będą aktualne. Na najbardziej popularnych stronach ze wszelkimi rodzajami ogłoszeń jest naprawdę bardzo mało aktualnych ofert i można dostać szału jak się co chwile dzwoni i słyszy, że już nieaktualne... Dlatego szczerze polecam wyszukiwarki które zajmują się tylko mieszkaniami/domami, na przykład nieruchomosci.com.pl - tam my mamy swoje faworyty, ale jesli znacie więcej takich stron to prosze podajcie, bedziemy jeszcze szukać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roewszeka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 20

PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ten moment w mieście - pewnie w przyszłości zmienię zdanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurelia13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed Rolling Eyes
_________________
http://odszkodowaniepowypadkowe.pl/
https://twitter.com/Lex_Fortis
Lex Fortis opinie
https://www.instagram.com/lexfortis5/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daria
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lis 18, 2016 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolałabym mieszkać w mieście Very Happy wszędzie blisko Very Happy
_________________
Afrykańskie Mango - czy naprawdę działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy