FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie ogrodzenie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzieszka18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2017
Posty: 6
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Cze 23, 2017 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę przemyśleć założenie ogrodzenia betonowego.
_________________
Kontenery na gruz Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz kupić sobie siatkę, ten produkt https://jol-met.pl/siatki/577-siatka-covernet-2000m.html jest najwyższej klasy i jakości. Opakowanie siatki zawiera uchwyty do przenoszenia ułatwiają obsługę rolki.Myslę, że taka siatka na ogród tymczasowo lub nawet na stałe w zupełności starczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siatka jest ok, ale raczej służy tymczasowo, bo jednak prezencja nie ta Wink Już lepszym wyborem są ogrodzenia panelowe białystok z firmy Wawruk. Daje też duże możliwości, bo można dodatkowo posadzić iglaki, albo winorośl, co będzie dodatkowym walorem estetycznym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
strefaodchudzania
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie wszystko zależy od funduszy, nie masz robisz siatkę, masz kasę kupujesz porządne ogrodzenie. Proste Smile

go to website
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Amyse
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Gorzów wlkp

PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogrodzenie powinno być dobrane stylistycznie do samego budynku. Wszystko powinno stanowić jedną całość. To tak odemnie jako projektantki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie mogę się na nic konkretnego zdecydować. Póki co widziałam bardzo ciekawe ogrodzenia na stronie http://tcsogrodzenia.pl/. Może Wy doradzicie mi, na co najlepiej się zdecydować? Jakie ogrodzenie wybrać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj inspiracji tutaj https://gardenspace.pl/komplety-wypoczynkowe-do-ogrodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie prezentują się betonowe ogrodzenia, można je łączyć z siatkami panelowymi i innymi rozwiązaniami. Z tym, że raczej nie stosuje się już elek oporowych, a te nowoczesne bloczki Betblok
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myslę o ogrodzeniu panelowym. Znalazłam na https://montazogrodzenia.com/blog/montaz-ogrodzenia-panelowego-z-podmurowka instrukcję jak takie ogrodzenie zamontować. Wszystko jest bardzo jasno wytłumaczone i mam nadzieję, ze mąż nie będzie miał z tym problemów.
Początkowo nie chciałam żadnego ogrodzenia ale jednak jest to konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 2:00 pm    Temat postu: Pytanie o malowanie... Odpowiedz z cytatem

...ogrodzenia. Słuchajcie, kochani i kochane, liczę na Waszą pomoc, bo nie bardzo znam się na farbach. Od kilku miesięcy nagabywałam swojego Jarka, aby odnowił w końcu metalowe ogrodzenie wokół naszego domu. Długo nie znajdywał czasu, w końcu się zgodził, ale postawił warunek, że to ja mam znaleźć odpowiednią farbę, dacie wiarę? No nic, szukam więc, podpytałam kilku znajomych i poradzili mi, abym przejrzała stronę Nobilesa. Na tej stronie - http://nobiles.pl/produkty/metal/ wyszukałam farbę alkidową Nobiles Ftalonal, o charakterze dekoracyjno-ochronnym i z opisu wygląda idealnie. Nie chcę jednak wyrzucać pieniędzy w błoto i przydadzą mi się Wasze podpowiedzi. A na marginesie, to uważam że kupno stojącego już domu jest lepsze niż budowa od podstaw. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego że jest taniej, po pierwsze, a po drugie jest mniej formalności. Moja kuzynka wybrała drugą opcję i nawet nie zdajecie sobie sprawy, ile pozwoleń musiała sobie załatwić, po prostu masakra...A przecież w domu kupionym z drugiej ręki zawsze można przeprowadzić remont, nawet generalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RudyLis
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 1:57 am    Temat postu: ogrodzenia Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ładne i trwałe są ogrodzenia panelowe z podmurówką. Widziałem takie na stronie internetowej firmy Betafach Montaż Ogrodzeń. W sumie mają kilka wyborów jeśli chodzi o ogrodzenie. Z usługą sprzedaży działają głównie na terenie Krakowa i okolic. Posiadają ogromną wiedzę co do tematu i dzielą się nią na swoim blogu. Klientom bardzo chętnie pomogą w wyborze odpowiedniego ogrodzenia i na życzenie nawet je zamontują. Zostawiam do nich namiary - może komuś z Małopolski się przyda Wink Najlepiej zadzwonić i zapytać o szczegóły - nr tel.: +48 534 159 501.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj http://www.pietrucha.pl/pl/oferta/materialy-budowlane/ogrodzenia-farmerskie/charakterystyka już zaglądaliście? Mają tam bowiem ciekawe ogrodzenia farmerskie. Warto tam sobie zerknąć i sprawdzić jaką ofertę prezentują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiałem ogrodzenie kute do swojego domu i skorzystałem z oferty ze strony https://kowalstwo.com.pl/. Wszystko zostało wykonane dosyć szybko, a co najważniejsze solidnie, bo do tej pory ogrodzenie sprawdza się doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gosia2727
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje, że warto taki temat zostawić zawodowcom... Jest to najlepsza możliwa metoda Smile
_________________
Sama nigdy nie nazwie się buntowniczką. W żadnym kontekście. Bywać nią będzie mimochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sisi12
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 13

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam firmy, która zajmie się montażem ogrodzenia. Zna ktoś http://www.krakow.mati-met.eu/oferta/montaz.html ? Jesteście zadowoleni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy