FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sklep spożywczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ddaniel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Puszczykowo

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

darion napisał:
Jeżeli prowadzicie własny sklep spożywczy lub macie zamiar go prowadzić to musicie go odpowiednio wyposażyć.


No właśnie ja jestem na tym etapie - chcę wyposażyć swój sklep w wagi sklepowe, które będą orientacyjnie pokazywały klientom ile ważą ich produkty, takie jak owoce i warzywa. Potrzebuję również wag typowo dla pracowników, aby mogli ważyć te produkty przy kasie oraz na stanowisku z wędlinami, mięsem oraz z serami podczas krojenia na specjalne zamówienie dla klienta określonej ilości produktów. Na stronie internetowej https://www.moga.pl/ jest duży wybór wag, są nawet wagi z legalizacją. Jak myślicie, na którą z tych wag warto się zdecydować? Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to polecam Carrefour. Zawsze mają jakieś dobre promocje. Obecnie jest to promocja Ceny Niskie Jak Dawniej. Dzięki niej można naprawdę sporo zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czarna84
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 91

PostWysłany: Sob Paź 30, 2021 5:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jarzebina napisał:
Jeśli chodzi o zakupy spożywcze to polecam Carrefour. Zawsze mają jakieś dobre promocje. Obecnie jest to promocja Ceny Niskie Jak Dawniej. Dzięki niej można naprawdę sporo zaoszczędzić.

Mają też -10% w weekendy z aplikacją Mój Carrefour
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margarette84
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was robił może zakupy na https://leclerc-online.pl/ ? U mnie, w Warszawie jest Leclerc stacjonarny i często tam kupuję, ale spodobała mi się opcja online. Jest na pewno wygodniejsza. Poza tym, mieszkam na 3 piętrze (bez windy) i fakt, że ktoś wniósłby za mnie zakupy po schodach trochę kusi Very Happy Myślicie, że mogę spokojnie złożyć tam zamówienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Wto Sty 24, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że korzystne jest kupowanie w sieci. O wiele prościej jest zdobyć autentyczne produkty, a jako przykład podam sklp internetowy https://www.idelikatesy24.pl/, gdzie jest duży wybór produktów niezbędnych w kuchni włoskiej czy hiszpańskiej. Oferta jest znakomita.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy