FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zdrowa żywność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się przerzuciłam na pieczywo i mąkę pełnoziarnistą, kupuję z lubelli. Fajnie pasuje do ciast, pizzy. Taka mąka jest dużo zdrowsza, potrawy są bardziej sycące i mają więcej błonnika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Wto Maj 14, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa żywność jest u mnie na pierwszym miejscu, gdy robię zakupy online w sklepie https://maledelikatesy.pl/ to zamawiam wszystko co zdrowe, jest on tani i nie wynosi mnie to dużo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Andrut
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 17

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najzdrowsza żywność to taka, którą sami przygotujemy. Na przykład wędliny kupione w sklepie mają mnóstwo dziwnych dodatków. A przecież można uwędzić je samodzielnie, jeśli tylko mamy gdzie postawić wędzarnię https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/jak-samemu-przygotowac-wedzona-wedline,n,1000236385.html Coraz więcej osób wybiera takie rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, którym zależy na zdrowej i pysznej żywności polecam zapoznać się z ofertą firmy www.kingaprzetwory.pl Jest to certyfikowany producent zdrowej żywności, który zajmuje się przetwórstwem warzywnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karinah
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Cze 2018
Posty: 418

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę wiele przepisów, jeśli chodzi o zdrową żywnośc, to dopiero poznajemy, prawda? No, bo kto z Was na przykład takie ziarna chia https://slim-express.pl/nasiona-chia-na-odchudzanie-wlasciwosci-sklad-przepisy-male-ziarenka-o-wielkiej-mocy/ w kuchni stosuje ? A okazuje się, że można z nich nawet panierkę do kotleta zrobić, ot co. Moim zdaniem trzeba próbować i uczyć się nowych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stalowy20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie za bardzo przykładam wagę do tego co spożywam. Jem po prostu co mi się chce w danym momencie. Trzeba oczywiście używać głowy i rozumu do tego wszystkiego, ale nie można popadać w paranoje i tylko kiełki jeść.
_________________
filtry-dpf-fap.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musze zwracać uwagę na to co jem bo fastfoody źle na mnie działają. Jakiś czas temu znalazłam super przepis na tej stronie https://mowisalmon.pl/recipe/pieczony-losos-teriyaki/ Na łososia z piekarnika. Chyba sie zdecyduje na niego ponieważ przepis nie jest bardzo wymagający a sam łosoś w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupuję żywność na bazarkach, lokalnych marketach bio, ekologicznych sklepach czy sklepach online typu https://krukam.pl/ . Czuję się dużo lepiej, bo eliminuję z diety zbędną chemię czy konserwanty. Chcę by moja rodzina jadła samo zdrowie więc to dla mnie naturalny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 515

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że przejście na zdrową żywność wymaga wiele samozaparcia i
gruntownej zmiany naszej diety. Ja do tej pory nie uważam żebym jadł źle, natomiast okazało się że naprawdę niedużym nakładem sił mogę prawie że zdziałać cuda w swojej diecie. Dzięki kilku innym posiłkom myślę że zbilansowałem ilość poszczególnych, ważnych w diecie składników. Szczególnie cieszę się że przekonałem się do bakalii. Aktualnie moim faworytem są orzechy ziemne, szczególnie te marki Bakalland https://ebakalland.pl/orzechy-laskowe.html i pojawiają się one w wielu daniach. Zarówno jeśli chodzi o jakąś drobną przekąskę, śniadanie czy też główny posiłek w trakcie dnia Wink a poznawanie nowych przepisów daje mi dużo radości, której od dłuższego czasu brakowało mi podczas gotowania i przyrządzania sobie posiłków. Także w takim prostym daniu jakim jest owsianka dobrze się komponują i nadają jej zupełnie nowego smaku i dają mi o wiele więcej energii, która procentuje w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego zdrowa żywność to zwykle ta droższa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gerlach.velma
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Krynica Zdrój

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za polecenie, chciałabym zdrowo się odżywiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a macie pewność że to co jecie faktycznie jest zdrową żywnością? Ja już nie mam co do tego żadnych wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa żywność jest bardzo ważnym elementem w życiu. Na tym nie powinno się ani trochę oszczędzać. Dlatego proponuje zakupy w https://sklepagnex.pl/ , mają nawet fajne oleje co wpływają na pozytywną pracę wątroby Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radekgrand32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa żywność nie musi być droga. Kasze, otręby, kiszonki, owoce, warzywa - to nie są drogie rzeczy, a są bardzo zdrowe. Trzeba doceniać to co mamy, zamiast kupować drogie superfoods z zagranicy.
_________________
kinkiety łazienkowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wydaje mi się, że ta zdrowa żywność wcale nie musi być super droga, bo poszczególne produkty są dość popularne i dostępne w każdym sklepie. Ja po zmianie swojego sposobu odżywiania postawiłam przede wszystkim na znacznie więcej owoców i warzyw, sporo kasz, ciemnych makaronów, ryż. Poza tym uczę się pić spore ilości wody albo jakieś liściaste herbaty, bo nawodnienia prawie nigdy za wiele. Raz na jakiś czas kupuję jakieś superfoodsy, ale są to bardziej próby albo zachcianki, a nie jakieś stałe elementy codziennego menu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy