FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
urządzenie ogrodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobają nietuzinkowe dekoracje do ogrodu. Świetnie wyglądają na przykład sztuczne skały. Ostatnio trafiłam na stronę firmy ASD Studio http://krajowy.biz/firma,asdstudiopl, oni tworzą nawet rzeźby i płaskorzeźby ogrodowe. Moim zdaniem wygląda to super. Koniecznie zwróćcie na nie uwagę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Racław87z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podobają ogrody w stylu nowoczesnym i orientalnym. Z pewnością dałbym opracować projekt takiego ogrodu najpierw fachowcom.
Powrót do góry
Tomek77
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Sty 23, 2017 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja urządzałem mój ogród w zeszłym roku i właściwie wszystkie figurki ogrodowe, kamyki, donice kupowałem na http://www.petrabet.pl. I mogę z czystym sumieniem polecić, bo cena przystępna, a jakość wysoka.
Powrót do góry
Karman88z
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania aby ogród zaplanować od podstaw. Najlepiej jest planowanie oddać specjaliście, który zagospodaruje daną przestrzeń ogrodową. Chodzi oczywiście o projektanta ogrodów.
Powrót do góry
KristofTa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród trzeba urządzać od sprawdzenia jakości gleby. Gleba o słabej klasie może być zła dla wielu roślin.
Powrót do góry
genua
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Mar 10, 2017 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku włożyłam tyle wysiłku w urządzenie ogrodu, a później wszystkie rabaty przekopały krety... Niby takie małe stworzonka, a potrafią zrobić armagedon. Ekologiczne metody wytępienia zawiodły, więc w tym roku sięgnę chyba po pomoc specjalistycznych firm. Mam namiar na http://www.insekta.pl/oferta/zwalczanie-kretow.html którzy stosują trujący gaz - fosforowodór. To gwarancja pozbycia się kretów z ogrodu raz na dobre!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tolla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urządzanie ogrodu to wyższa szkołą jazdy. Mam co prawda bardzo ładnie urządzony ogród, ale przyznam się że nie robiłam tego sama. Co prawda mam dużo donic ogrodowych i skrzyń co bardzo ułatwia utrzymanie porządku, ale jednak na ogród trzeba mieć pomysł.
Powrót do góry
Paweli1
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy większych ogrodach warto zainwestować małe ciągniki. Tu mały artykuł jakie marki funkcjonują więcej w małych i dużych przestrzeniach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kruppssa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Mar 14, 2017 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście na etapie urządzania swojego ogrodu to koniecznie nie zapomnijcie o odpowiedniej linia kroplująca która da należyte nawodnienie ogrodu. Ostatnio byłem na kupnie i znajomy mi polecił sklep internetowy Zielonaaleja rewelacyjne, bogata oferta tego sklepu internetowego sprawi że możecie zakupić super asortyment który sprawi że wasz ogród będzie wyglądał dużo lepiej !

Ostatnio zmieniony przez kruppssa dnia Wto Kwi 04, 2017 5:28 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
maleksandra
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tolla napisał:
Urządzanie ogrodu to wyższa szkołą jazdy. Mam co prawda bardzo ładnie urządzony ogród, ale przyznam się że nie robiłam tego sama. Co prawda mam dużo donic ogrodowych i skrzyń co bardzo ułatwia utrzymanie porządku, ale jednak na ogród trzeba mieć pomysł.

też uważam, ze to niełatwe zadanie. najlepiej zlecić specjaliscie. Smile
magica
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam pomysł na swój ogród, dlatego nie będę zlecać tego żadnemu architektowi. W planach mam budowę oczka wodnego, do tego będą mi potrzebne pompy omnigena i kamień ozdobny. Wokół mam zamiar skonstruować skalniak z wrzosami i innymi bylinami. Reszta ogrodu będzie w drzewach owocowych, a miedzy nimi wolna przestrzeń i trawnik
Powrót do góry
judie
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz ekskluzywnych mebli zajrzyj koniecznie do http://doramdesign.pl/ Otwarcie sklepu już 25 marca w Gdańsku/ Z tego co wiem wysyłają meble własnym transportem do kazdego miejsca w Polsce. My z mężem myslimy o meblach z tego sklepu. Właśnie urządzamy ogród.
Powrót do góry
Karmazyn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zacząłbym urządzać ogród od postawienia jakiegoś solidnego ogrodzenia. Bez tego ani rusz.
Powrót do góry
Złośnica2
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno musisz dobrze dobierać rzeczy do ogrodu tak by był praktyczny a nie zagracony. Pomóc Ci może w tym ten artykuł http://wybudowani.pl/zaplanuj-swoj-piekny-praktyczny-ogrod/ . W ciekawy sposób opisali tam co zrobić by ogród był piękny i praktyczny.
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2017 6:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Które z tych słupków ogrodzeniowych będą najlepiej pasować do ogrodu http://www.supico.pl/slupki-ogrodzeniowe? Planuję odgrodzić swoją działkę i chcę aby wszystko fajnie się prezentowało. Nie chcę aby niechciane zwierzęta zniszczyły posadzone przeze mnie rośliny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Skocz do: