FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki dach?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2018 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto również zwrócić uwagę na rozwiązanie w zakresie dachówki ceramicznej bądź cementowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 799

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poszedłbym w kierunku własnie ceramiki, ale dachówki betonowe jeżeli chodzi o Braas również nie odstają jakością. Z resztą sprawdź trwającą promocję "Cztery Asy w dobrej cenie" na której znalazły się takie modele jak Celtycka Lumino, Turmalin, Teviva Cisar oraz Rubin 13V, czyli te najbardziej popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 5:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Braas przygotował do końca listopada specjalną promocję na której znajdziesz kilka modeli w zakresie dachówek betonowych, ceramicznych oraz blachodachówek w tym nowość, czyli Classic Star - zajrzyjcie na ich stronę i sprawdźcie House of Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pod Warszawą swoją siedzibę ma bardzo dobra firma, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych. Jeżeli mieszkacie w tych okolicach to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.top-dach.com.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kewa3939
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Sie 2018
Posty: 622

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydatne mogą się okazać okna dachowe! Czy wiesz, skąd je zamawiać? Nasz dach sporo zyskał dzięki oknom zaproponowanym przez https://sklep.kratex.pl/ . Wczesniej zamawialiśmy od nich parapety i drzwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach udało nam się wybudować dzięki firmie z Poznania - Pimar https://www.pimar.pl/ . To oni dostarczyli nam znakomitą dachówkę, ale również systemy rynnowe, które razem idealnie się komponują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, ze dachówka jest najlepszą opcją dlatego jeżeli ponownie miałbym wybierać to również poszedłbym w tym kierunku, czyli dachówki od Bras. Szczególnie jak jeszcze można skorzystać z trwającej promocji do końca października na jedne z najpiękniejszych i cenionych dachówek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej projekt całego domu zlecić specjalistą ? oni zdecydowanie najlepiej się tym zajmą i Ty bedziesz mieć pewność, ze wykonane jest to dobrze. Zauwazyłam, ze tutaj https://mgdachy.pl/wiazary/, zajmują się wszystkim od A do Z. Wiec z ich pomocy bedziesz zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na wybór dachówki, a pod nią zamiast deskowania postawiliśmy na izolację nakrokwiową DivoDamm która świetnie ogranicza powstawanie mostków cieplnych i ucieczkę ciepła przez połączenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dom, który odziedziczyłem po babci. Dach na nim nie jest super nowy, jednak póki co moim zdaniem nie wymaga wymiany. Myślę, że jeszcze trochę posłuży. Mnie póki co starcza przeprowadzona konserwacja dachu, która skutecznie uszczelniła przeciekające miejsca. Jak wiadomo codziennie oddziałują na niego różne warunki atmosferyczne, co z czasem powoduje uszkodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku Braas ich pokrycia dachowe są objęte 30 letnią gwarancją, do tego zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami podwójną powłoką akrylową Lumino i dostępne w najmodniejszych kolorach czarny, szary, czy klasyczna czerwień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie także zdecydowanie wygrywa dachówka ceramiczna ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia. Warto na spokojnie przejrzeć i przekonać się, że można mieć piękny i trwały dach za rozsądne pieniądze, a jednocześnie systemy hydroizolacji od Icopal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 6:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wam zrobił konstrukcję dachową? Ja dzisiaj trafiłam na https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/ i zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tej firmy. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jej temat. Ktoś z was z nią współpracował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1850

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast warto pójść w kierunku dachówki która na pewno wytrzyma trudy tego typu opadów. Dlatego zwróć uwagę na propozycje od Braas bo ilość modeli oraz palety kolorów jest ogromna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgorStef
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma być to dach funkcjonalny i niezbyt ciężki to może warto zastanowić się nad wyborem porządnego pokrycia dachowego. U nas wybór padł na blachodachówkę, którą znajdziesz w ofercie Braas a dokładnie dwa modele Decra i Quadro w 4 modnych kolorach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy