FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas ma swojego zaufanego stomatologa, ja na przykład polecam bardzo http://kuzminscystomatologia.pl/, mają fajną lokalizacje, potrafią wyjść na przeciw swoi pacjentom. Jestem pewna, że są warci polecenia, zadzwońcie i umówcie się na konsultacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Nie Cze 09, 2019 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządny dentysta to podstawa! Szczególnie, jeśli chodzi o leczenie kanałowe. Dlatego ja zawsze chodzę do https://justynapol.pl/uslugi/endodoncja/ i dzięki temu mogę być pewna, że moje uzębienie jest w dobrych rękach! A zdrowe zęby są bardzo ważne, trzeba stale o nie dbać. No i oczywiście szybko leczyć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arnold44r
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz bardzo dużo osób chodzi do dentysty i z tego powodu są bardzo zadowoleni.
_________________
botki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że dobry dentysta to podstawa. Na szczęście obecnie jest bardzo dużo gabinetów, w których można skorzystać z profesjonalnych usług. Niektóre gabinety oferują nawet leczenie zębów pod mikroskopem, co sprawia, że zabiegi lecznicze są dokładniejsze i bardziej skuteczne. Jeśli szukacie dentysty dla siebie to spójrzcie na ofertę Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie liczyć na profesjonalną diagnostykę oraz kompleksowe leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmazynowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2018
Posty: 71

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toprawda dziś dentystów jest sporo ,problem zaczyna sie jak trzeba zrobic konkretne prześwietlenie zęba.Bo nie każdy stomatolog ma takowe w swoim gabinecie.Ja robiłam pantomogram w pracowni Diagdent w Warszawie.Mają kilka placówek z tego co wiem.Ale wszystko szybciutko załatwiłam. I dzięki temu mój dentysta miał dokładny obraz uzębienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniaola37
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lis 2016
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne usługi dentystyczne wymagają odpowiedniego sprzętu. Jeżeli macie swoje gabinety, będziecie potrzebować takiego sprzętu to zajrzyjcie sobie na stronkę https://rokodent.pl W tym miejscu będziecie mogli liczyć na drukarki, skanery 3d, wtryskarki i wiele innych urządzeń i mebli labolatoryjnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobra jest Klinika Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim https://klinikabochinska.pl/ Od dawna się tu leczę i jestem zadowolony z opieki dentystycznej. 100 % solidności i dobre ceny a do tego nigdy nie czekam tam w kolejkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dentysta to obecnie jest skarb. Miałam w ostatnim czasie dosyć poważne problemy z zębami i muszę przyznać, że przeszłam przez kilku, zanim znalazłam takiego, u którego jestem dłużej.Pomógł mi Stomatolog Białystok i na szczęście temat leczenia zębów ma się ku końcowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Dent SM http://dentsm.pl na Bemowie w Warszawie. Naprawdę świetne miejsce, w którym pracują bardzo dobrzy dentyści z doświadczeniem. Pomogli mi ostatnio w kryzysowej sytuacji i uratowali ząb Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozi44
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Nie Wrz 15, 2019 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo długo zastanawiałam się nad zrobieniem implanty zębów bielsko biała i teraz nie żałuje. Świetny implant wykonany z tytanu bardzo dobrze się u mnie zaadaptował Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musicie zajrzeć do https://jbclinic.pl/stomatologia/ ale nie wiem jak będzie z terminami. Można zadzwonić dopytać się, według mnie ten zespół ma super podejście do pacjenta, potrafi rozbawić, ale też rzucić rzeczowym słowem. Siedząc na krześle zapominasz gdzie jesteś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja i mąż myślimy o protetyce. Nasz wiek już wymaga jakichkolwiek działań na niszczejących zębach, a oboje jesteśmy zgodni, że ładny uśmiech to podstawa. I zamierzamy się zapisać do Atelier Uśmiechu na protezy, ogólny przegląd i kilka zabiegów, jeśli jakieś dodatkowe będą potrzebne. Co prawda ci dentyści przyjmują od niedawna, ale już Warszawa im ufa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinetów stomatologicznych jest w całej Polsce jak widać sporo Smile Problem pojawia się gdy trzeba wstawić implant i znaleźć specjalistę, który faktycznie ma w tym zakresie odpowiednie doświadczenie. W Szczecinie mogę szczerze polecić dr Bartosza Jadczyka i jego klinikę https://jadczyk.pl/nasze-uslugi/implanty/. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze, wszystkie zabiegi są przeprowadzane praktycznie bezboleśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plakowski90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać ten, który polecają znajomi.

______________
powiększanie penisa warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to przyjemne chodzić do dentysty, nawet mam opory przed samą wizytą kontrolną ;D No ale o zęby trzeba dbać, jeżeli tego nie zrobicie to z czasem będzie jeszcze gorzej. Postawcie właśnie na odpowiednią opiekę dentystyczną. Tu z pewnością oferta od https://www.dentystagdynia.pl/ świetnie się sprawdzi. Jest to bardzo dobrze wyposażony gabinet dentystyczny z Gdyni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy