FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odnawialne żródła energi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd jesteś, ale mam namiary na firmę z Pruszcza Gdańskiego, która faktycznie specjalizuje się w oze. Tutaj ich znajdziesz https://4oze.pl/lokalizacje/fotowoltaika-pruszcz-gdanski/ . Projektują, wykonują, serwisują. Realizują projekty związane nie tylko z fotowoltaiką, ale także z innymi odnawialnymi źródłami energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Anka87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2021
Posty: 64

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego wykonawcy instalacji PV, polecam z czystym sumieniem firmę PGM Fotowoltaika. Mają doświadczenie, a przy tym wykorzystują sprawdzoną technologię, zobacz https://pgmpv.pl/technologia/, po prostu solidna robota na dobrych komponentach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek79
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią Maj 13, 2022 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tematykę OZE to polecam zajrzeć na stronę https://domowniczy.pl/category/oze/ na której znajdziecie więcej informacji na temat korzyści jakie niosą za sobą pompy ciepła, panele fotowoltaicznych czy inne OZE. Dowiecie się tam również jakie dofinansowania można otrzymać uczestnicząc w programach związanych z energia odnawialną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Maj 18, 2022 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele słoneczne, zestawy fotowoltaiczne oraz wszelkiego rodzaju sprzęt do instalacji tworzących energię elektryczną ze słońca możecie zakupić w sklepie https://sklep.taniekilowaty.pl . Jeżeli masz wątpliwości co do ilości i jakości paneli które musisz zakupić dla siebie to możesz skorzystać u nich z pomocy i porad od pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panele fotowoltaiczne, to bardzo dobry wybór. Wiem, że są osoby, których nie stać, jedno razowo wydać dużej sumy pieniędzy na montaż paneli. Jednak zawsze jest opcja kredytu, który udziela ta firma - https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają preferencyjne warunki na eko inwestycje. Warto chociaż spojrzeć na ich ofertę, bo może okazać się, że to jest wasza droga do własnej instalacji fotowoltaicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacja fotowoltaiczna to naprawdę dobre rozwiązanie i warto się na nie zdecydować. Jak macie jakieś pytania odnośnie finansowania lub już chcecie założyć sobie takie panele fotowoltaiczne to możecie przejrzeć sobie informacje na stronie fotowoltaika gdańsk . Myślę, że można zyskać tam wiele informacji. Polecam fotowoltaiczne źródła energii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haiko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 152

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zamontować turbiny i mieć energię wiatrową to potrzeba sporo terenu. O wiele łatwiej jest zamontować panele fotowoltaiczne. Ja mogę polecić usługi firmy https://sunking.pl/krakow/ Na prawdę są godni polecenia i warci ceny, ponieważ montaż paneli niestety trochę kosztuje. Dokładną wycenę możesz uzyskać wypełniając formularz na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Pon Paź 10, 2022 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diagnostyka,serwis i konserwacja istniejących turbin wiatrowych to ważny element jeżeli chcecie zachować poprawne działanie turbin i czerpać z nich pełną moc z jaką mogą wytwarzać energię, Firma https://windaudit.com przeprowadza inspekcję turbin wiatrowych z zastosowaniem najnowocześniejszych diagnoz a w razie potrzeby wykonuje także niezbędne naprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niemann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 11, 2022 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o przydomowej elektrowni wiatrowej?
_________________
meble biurowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karma
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 438

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy chcecie, aby energia , którą potrzebujecie dla swojej firmy posiadała odpowiednią stawkę? Myślę, że jak najbardziej tak, dlatego koniecznie skorzystajcie sobie ze sprawdzonych dostawców. Jeśli chodzi o mnie, to mam kilka ciekawych ofert na oku. Sprawdzajcie, korzystajcie i wybierzcie to, co będzie najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Pią Lis 04, 2022 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób nadal stawia na panele fotowoltaiczne i pewnie długo w tym temacie jeszcze nic się nie zmieni. Zresztą jak można komuś zaufać jak https://www.polenergia-pv.pl/ to po co dalej szukać sprawdzonych ludzi którzy zainstalują wszystko tak jak potrzeba. A korzyści z takiej instalacji już tylko my będziemy mieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sibyl.reilly
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2022
Posty: 4
Skąd: Smardzewice

PostWysłany: Sro Lis 09, 2022 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3391

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bardzo ważny jest jednak odpowiedni obrót paliwami . Ogólnie ja nie tak dawno nawiązałam współpracę z dobrą i sprawdzoną firmą i faktycznie to był doskonały wybór także nie mam zastrzeżeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 171

PostWysłany: Pon Lis 28, 2022 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak odnawialne to najlepiej iść w panele PV. Obecnie nie ma lepszego rozwiązania. Oczywiście przy domu są jakieś konstrukcje typu wiatrak, ale te domowe, małe, są mało wydajne. Panele lepiej działają i robią swoją robotę dużo lepiej. Jak dobrze zaprojektowana instalacja, jak te od Hymona, i dobrze zrobiona, to zyski w ciągu robi są całkiem niezłe. Sporo można na tym zaoszczędzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 596

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio też słyszałam, że bardzo dobrzy są dostawcy energii Veolia. Właśnie mam w planach się do nich zgłosić, bo będę potrzebować wkrótce podłączenia energii do mojej firmy. A oni w szczególności dla przedsiębiorców mają też atrakcyjne oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy