FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pokrycia dachowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą hurtownia materiałów budowlanych, która posiada szeroki wybór pokryć dachowych i innych materiałów niezbędnych do wykonania dachu jest firma http://careco.com.pl/ Jeżeli mieszkacie w okolicach Koszalina to powinniście się z nimi skontaktować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tomek.stryk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2019
Posty: 5

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My postawiliśmy na producent Blachotrapez i zdecydowaliśmy się na blachodachówkę. Rodzaje mają przeróżne, do wyboru do koloru. Póki co jesteśmy bardzo zadowoleni, dach wygląda naprawdę solidnie, to co nas przekonało to też bardzo długi okres gwarancji. Myślę, to dobrze świadczy o firmie. Ofertę można tu sprawdzić: https://www.blachotrapez.eu/pl/prtc/1/blachodachowka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas numerem jeden okazał się wybór pięknej dachówki ceramicznej i nie muszę tutaj nic innego szukać, dobrze że Braas dba o dobre warunki izolacyjne, przystępne ceny i do tego wysoką jakość wykonania dzięki czemu mam pewność, że ten dach będzie mi służył latami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór stylowego dachu to warto zwrócić uwagę na ciekawe propozycje w zakresie dachówek ceramicznych Braas, który posiada dachówki w pięknej czerwieni ceramiki bądź szarym, czy czarnym. Dużą gamę kolorów znajdziesz w Braas tym bardziej że mają dachówki ceramiczne i cementowe. Chyba, ze konieczne jest lekkie pokrycie to sprawdź model Quadro oraz Decra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 148

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będziecie szukali porządnych materiałów na wykonanie dachu, jak papa to warto pomyśleć nad propozycją od Braas jak Papy w Technologii Szybki Profil® SBS które skutecznie zabezpieczą Wasz dach przed problem z wodą oraz wilgocią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pon Maj 04, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednimi pokryciami dachowymi, polecam zajrzeć na stronę https://www.top-dach.com.pl/ Jest to sprawdzona firma z okolic Warszawy, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lis 15, 2020 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie za tym aby postawić jednak na certyfikowanego dekarza od Braas który w przypadku cięższej dachówki zajmie się tym naprawdę z pełną dokładnością i będzie w stanie w odpowiedni sposób wykonać wszystkie trudności. Szczególnie teraz warto zwrócić uwagę na ciekawe propozycje modeli w zakresie dachówek betonowych, myślę że pozytywnie Was zaskoczą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto postawić na sprawdzonego dekarza i dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś sprawdził listę certyfikowanych dekarzy Braas, ponieważ jednocześnie stawiając na ich materiały do pokrycia dachowego uzyskasz dodatkową 15 letnią gwarancję systemową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Sro Gru 30, 2020 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Równie ważne było zadbanie o solidną więźbę dachową. Za cel postawiliśmy sobie, aby pochodziła ona z solidnego i zaufanego źródła. Warunek ten udało się spełnić – a to za sprawą tartaku Pana Hajduczka http://tartakjejkowice.pl/ . Jakość to element, który przede wszystkim charakteryzuje ich produkt. Polecam i to serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie pokryć dachowych skierujcie się do warszawskiego Dachlux https://www.dachlux.pl/ Mają tam wspaniały wybór i produkty uznanych marek a jednocześnie, co bardzo fajne, hurtownia z cenami nie przesadza. Oprócz pokryć dachowych kupicie tam okna dachowe, orynnowanie, termoizolację i różne akcesoria dachowe, także warto sobie ich sprawdzić. My się solidnie u nich zaopatrzyliśmy i nie przepłaciliśmy a z jakości zakupionych produktów jesteśmy w pełni zadowoleni. Co do pokrycia to mamy dachówkę ceramiczną Koramic i dobrze nam służy, jest solidna i wytrzymała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hasasy1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sty 12, 2021 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czym pokrywaliście dachy żeby nie przeciekały w ulewne dni?
_________________
https://conmed.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esta.bergnaum
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2021
Posty: 6
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 14, 2021 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blachodachówkę użyłem do pokrycia magazynu. Jak na razie jestem z niej bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie akurat jeżeli chodzi o wybór skutecznych rozwiązań do stworzenia porządnych fundamentów i dachu w domu to warto pamiętać o tym, aby skutecznie go zabezpieczyć przed wilgocią. Dlatego my zdecydowaliśmy się postawić na skuteczny system hydroizolacji od Icopal. U których znajdziecie m.in Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS i jest to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Papy produkowane w tej Technologii zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja solidnie zaopatrzyłem się w materiały budowlane w markecie budowlanym Delta w pomorskim i nich też kupiłem dachówkę ceramiczną w dobrej cenie https://www.materialybudowlanekrokowa.pl/materialy-budowlane/oferta/dachowka także jeśli jesteście z okolicy to mogę wam doradzić ten market. Mają tam nie tylko materiały budowlane, ale i rzeczy do wyposażenia wnętrz, wybór jest super, także można się tam dobrze obkupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawel24141
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Cze 15, 2021 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już robisz dach to zastanów się czy nie warto zainwestować w ławy kominiarskie. Takie ławy ułatwią prace osobom, które będą raz na jakiś czas badać Twój komin. Według mnie coś takiego to super sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy