FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się na własny sklep internetowy, to pamiętajcie, że wymaga on pomocy w prowadzeniu i myślę, że taką pomocą może być narzędzie od https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza Sprawdzając stronę internetową można dostrzec naprawdę wiele różnych takich, jak: integracja z Allegro, z drukarką fiskalną, z magazynem. Można też wystawiać wiele różnych faktur.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając stronę firmową www gdzie wykupiliście hosting? Bo szukam szybkiego i z łatwą obsługą serwera, coś profesjonalnego. Patrzyłam i nazwa.pl ma dobre opinie o swoich usługach, mają ponad 20 lat doświadczenia a to dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od najmłodszych lat
własna restauracja była moim marzeniem i jeszcze kilka dni temu uważałam, że nigdy nie bedę w stanie otworzyć tego typu działalności i lokalu. Zastanawiacie się co zmieniło się te kilka dni temu? Otóż dowiedziałam się o możliwości otrzymania dofinansowania do otworzenia działalności. Co prawda jeszcze nie wiem, czy restauracje też sie na to łapią, ale to dało mi cień nadziei, że może się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawialiscie sie moze kiedykolwiek nad np. calodobowym parkingiem samoobslugowym ? Obecnie jest spore zapotrzebowanie na takie zautmatyzowane miejsca do parkowania. Polecam skontaktowac sie z firmą taab https://taab.pl poniewaz maja spore doswiadczenie w wyposazaniu parkingow we wszelkie niezbedne urzadzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Paź 22, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crossik napisał:
No ale tak naprawdę co to jest firma 1osobowa ? Wtedy przecież wszystko się i tak samemu wszystko robi a wtedy o klientów jest gorzej bo kto Cie będzie polecał jak nie twój pracownik co : ) trzeba o tym pomyśleć...


Teraz jest opcja zatrudnienia obcokrajowca zobacz tutaj jak zalegalizować jego pobyt w Polsce. Wiele firm decyduje się na takiego pracownika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca w magazynie jest bardzo ciężka i wyczerpująca. Warto sięgać po nowinki techniczne i usprawnienia. Tu doskonale sprawdzi się automatyka przemysłowa. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zajrzyjcie na stronę : https://www.teknomatik.pl/ a na pewno znajdziecie jakieś ciekawe rozwiązanie dla swojej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella92
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Czechowice Dziedzice

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maszyny vendingowe, to super rzecz, bo na przykład możemy umieścić w nich rzeczy, które są naszym pracownikom niezbędne. Dzięki temu mogę je szybko otrzymać. Zaciekawiłem się tymi maszynami po wejściu na stronę https://safetyfirst24.pl/produkty/ Czy korzystacie z tego typu maszyn vendingowych we własnych firmach? Jeżeli tak, to podzielcie się doświadczeniem, bo ja dopiero zaczynam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hyatt.collin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zakładać własne firmy, jest to ogromna satysfakcja, kiedy pojawiają się pierwsze zyski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własną działalność postanowiłam skorzystać z oferty https://e-biuro.eu/ wirtualne biuro, które jest przez nich proponowane nie wynosi dużo i możemy dzięki nim zyskać spora ilość pieniędzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sacigi46
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2019
Posty: 5

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej zaciekawiło mnie to. Na pewno będę śledził ten wątek.
_________________
Ludzie mogą sobie myśleć, co im się podoba - do czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostawca i integrator systemów informatycznych UHF RFID, HF RFID i Kodów Kreskowych proponuje swoje eksperckie usługi dla każdego. Zajmują się również sprzedażą tagów UHF RFID. Specjaliści z https://magielek-rfid.com dostarczają kompletne rozwiązania informatyczne wspomagające zarządzanie logistyką dla wszystkich branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli prowadzicie sklep/usługi, macie terminal? Wiem, że w dzisiejszych czasach możliwość płatności bezgotówkowych powinna być podstawą, dlatego zastanawiam się nad terminalem od polskie e-płatności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tracy.heaney
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zajmuję się obsługą klienta w mojej firmie, dlatego też korzystałam na początek z kursów dot. obsługi klienta, negocjacji, umów, które są zawierane, a potem zapisałam się na kurs doszkalający w zakresie mojej branży. Zajmujemy się rozporządzaniem odpadów i priotytetem dla mnie było zapisanie się na szkolenia z ochrony środowiska w renomowanej firmie https://www.jgt.pl/szkolenia-otwarte,ochrona-srodowiska.html Szkolenia są bardzo rzeczowe, konkretne, dostajemy certyfikat, a wiedza jest połączona z praktyką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w biznesie warto zainwestować w nowoczesne rozwiązania. Dobrym pomysłem jest outsourcing magazynowy oferowany przez https://kmc-services.com.pl/uslugi-magazynowe/ pozwala uprościć prowadzenie firmy i zmniejszyć koszty dostawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 01, 2019 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Od jakiegoś czasu interesuje mnie usługa odzyskiwania danych z dysków , gdyż pracuję w branży telekomunikacyjnej, więc praca z danymi jest podstawą działania w biznesie, a już pominę fakt, że obowiązują nas pewne regulacje, których trzeba przestrzegać. Co możecie powiedzieć o firmie Ontrack? Czy ktoś z was korzystał z ich usług w zakresie odzyskiwania danych z dysków? Z góry dziękuje za pomoc w temacie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 32 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy