FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 55, 56, 57  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sro Sie 18, 2021 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę do naszej firmy wprowadzić Cisco 3650. To generacja nowoczesnych przełączników mających zastosowanie w dużych i średnich firmach tam gdzie konieczne jest stworzenie zaawansowanych sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pią Sie 20, 2021 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio trafiłam na bardzo pomocny artykuł likwidacja działalności - co zrobić z towarem. Niestety zamykam biznes i muszę coś zrobić z towarem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parę lat temu otworzyłam salon fryzjerski, jestem zadowolona z tej decyzji, pracuję głównie na urządzeniach Babyliss pro, są świetne, doskonale zaprojektowane i z dbałością o design to dla mnie też ważne, lubię jak sprzęt jest funkcjonalne ale i dobrze wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hickle.howell
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również się z tym zgadzam. Warto założyć własną firmę. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 763

PostWysłany: Pon Sie 23, 2021 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku mojego biznesu staram się szukać rozwiązań, które pomogą mi w rozwoju i sprzedaży. Osobom zainteresowanym rozwojem marketingu polecam sprawdzić usługi automatyzacji marketingu na stronie https://push-ad.com/blog/co-automatyzowac-43-pomysly-na-ulepszenie-twojego-marketingu/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3281

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 4:35 am    Temat postu: firma Odpowiedz z cytatem

Odkąd mój mąż założył swoją firmę transportową to postanowił również zainstalować monitoring GPS . Dzięki niemu może sprawdzać całą historię tras jak czy nawet spalanie paliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Wto Sie 24, 2021 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzę firmę i zatrudniam kilka osób, kwestie kadr łatwiej mi ogarnąć dzięki prenumeracie Przeglądu Płacowo-Kadrowego, w ciągu roku jest aż 14 numerów tego czasopisma, a do tego także kilka wydań ekstra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 476

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może laboratorium? Wydaje mi się, że to w dzisiejszych czasach ma rację bytu. Różne meble laboratoryjne znajdziesz w ofercie firmy Renggli. Jest to między innymi krzesło laboratoryjne: https://renggli.pl/pl/oferta/krzesla-laboratoryjne/krzesla-laboratoryjne/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wasza firma ma swoją stronę internetową? Jeśli nie to ja myślę że warto w nią zainwestować. Uważam że e ważne jest by każda firma miała swoje strony internetowe Sprawdźcie na oferty firmy Radex. To profesjonalista z doświadczeniem. On na pewno stworzy dla was nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową. Polecam go serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiacie się na jakie rozwiązania postawić w kwestii reklamy w swojej firmie, to może weźmiecie pod uwagę odzież personalizowaną z waszym logiem? Wiem, ze Tanie polary są dostępne w firmie GQB. Sprawdźcie koniecznie co mogą wam zaproponować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 6:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzicie własne firmy to zastanówcie się nad współpracą z tą firmą tu https://www.ekomeritum.pl/ Ta firma wykonuje audyty, przygotowuje sprawozdania, dokumentację i pomaga w uzyskaniu pozwoleń środowiskowych. Stawki mają niewysokie - warto to przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goofi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2018
Posty: 89

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podatki są za wysokie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Nie Sie 29, 2021 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak z ciekawości to jak u Was wyglądają imprezy firmowe? My ze wspólnikiem zazwyczaj organizowaliśmy je bezpośrednio w firmie, do tego zamawialiśmy zawsze tort firmowy i ciasta w cukierni https://e-torty.pl/oferta-dla-firm, która ma świetną ofertę dla firm. Jeżeli organizujecie imprezę to polecam, dostarczą wszystko pod wskazany adres. Smak wypieków jest bardzo dobry, sam osobiście uwielbiam ich pączki. W tym roku mamy w planach zrobić imprezę dla odmiany w ogrodzie, więc zaprosimy też dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jestem świeżo upieczonym agentem nieruchomości. Dotychczas pracowałam u kogoś, jednak ostatnio postanowiłam zaryzykować i założyć własny biznes. Jedną z najbardziej istotnych dla mnie rzeczy jest regały na wymiar warszawa. Znajoma powiedziała mi o http://www.classic-meble.pl/oferty/recepcje/. Korzystał ktoś z ich usług? Jeśli tak, podzielcie się swoimi opiniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
profesorbarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 260

PostWysłany: Pon Sie 30, 2021 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc sklep internetowy mogę wam dać radę - rozejrzeć się za firmami oferującymi usługę fulfilment. Od pół roku zlecam część logistyczną zewnętrznej firmie i jestem naprawdę zadowolona. Mój towar spoczywa w ich magazynach, a ja dzięki temu mogę skupić się na rozwoju firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 55, 56, 57  Następny
Strona 35 z 57

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy