FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom nowoczesny - jakie rozwiązania?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 69, 70, 71  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 6:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzysz o tym, żeby zamieszkać w pięknym domu o ponadczasowej estetyce? Zobacz co proponuje firma https://www.boxhome.eu w zakresie budowy domów z bali. Dom jednorodzinny z bala modrzewiowego, sosnowego czy świerkowego to rozwiązanie korzystne z punktu widzenia finansowego, komfortu użytkowania, jak również czasu realizacji projektu. Sprawdź, dlaczego warto zamieszkać w nowoczesnym domu z bali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że coraz więcej się mówi o takich kwestiach, bo każdy jest w stanie bardzo na tym skorzystać.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 3:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wielu opinii wynika, że kolektory słoneczne https://oemenergy.pl/ to naprawdę dobre rozwiązanie. Trzeba jednak doskonale sobie wszystko przemyśleć, no i oczywiście dostosować swój dom do działania takich kolektorów. Przeczytajcie sobie szczegółowe informacje na ten temat i korzystajcie, jeśli tylko możecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy minie zima i wiosna nadchodzi dużymi krokami to prawdopodobnie w większości naszych domów czekają na nas prace porządkowe. Poza pracami związanymi ze sprzątaniem we wnętrzu domu to czekają nas także prace na zewnątrz. A jednym z takich miejsc do wysprzątania przed zbliżającym się sezonem jest taras. Dobrze wykonane mycie tarasu może przedłużyć jego żywotność na wiele kolejnych miesięcy i dzięki temu unikniemy jakichkolwiek napraw, które mogłyby okazać się konieczne w przypadku unikania prac konserwacyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
biznesowy12
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie bardzo ciekawym rozwiązaniem do wykończenia wnętrz są panele szklane. Sprawdzają się zarówno w kuchni jak i łazience, do tego są bardzo funkcjonalne, nawet jeśli się zabrudzą to szybko można je wyczyścić. Duży wybór znajdziesz na stronie https://magicandstyle.com/k316,tematy-3-d.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam-levine
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 27

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duża przestrzeń, udogodnienia elektroniczne ale też minimalizm - przede wszystkim to liczy się we wnętrzach teraz. By stworzyć najlepszy projekt swojego domu, mieszkania, czy po prostu wnętrza należy wybierać profesjonalistów, takich jak pani Edyta Bystroń architekt wnętrz z pracowni Loci. Warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim cokolwiek zakupisz to warto będzie przed finalizacją skorzystać z usług firmy https://www.mpexpertbud.pl/ która wykona ekspertyzę i sprawdzi czy nieruchomość nie ma wad. Dzięki nim unikniesz zakupu nieruchomości z wadami a tym samym unikniesz kłopotów z reklamacją. Takie ekspertyzy to na zachodzie standard
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miłoszek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Wrz 2020
Posty: 215

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swego czasu postawiłem taki domek letniskowy, który starałem się by był nowoczesny. Więc i technologia szkieletowa, dobra izolacja cieplna, by w lato było chłodno w środku. Do tego cześć dachy z wbudowanymi panelami by mieć własną energię, która magazynuje się w specjalnym akumulatorze. O systemach monitorujących dom pod moją nieobecność nie wspomnę :p Jednak zachciałem tam przyjeżdżać na dłużej, więc i potrzebowałem ogrzewania, gdzie zdecydowałem się na piecyk na pellet Aquapell od Defro Home https://www.defrohome.pl/ . Fajna nowoczesna konstrukcja, o wydajności ponad 90% i prostej obsłudze, przez co w tym roku spędziłem tam ponad 6 miesięcy, a teraz na jesień i zimę z powrotem do miasta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie stworzyć dom inteligentny i szukacie w tym zakresie dobrej jakości sprzętu do zachowania kontroli na swoim domem to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez SkyNet https://www.skynet.pl/category/inteligenty-dom gdzie zdecydowanie nie brakuje fajnych opcji w racjonalnej cenie i wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Sro Paź 28, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię drzwi drewniane. są nie tylko porządne jakościowo ale i nadają wnętrzu takiego niepowtarzalnego, sielkskiego charakteru ja swoje zamawiałam u producenta KRIS DRZWI. Są kapitalne! dostarczone na czas, sprawnie zamontowane a do tego w korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 4:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dom ma być nowoczesny to postawcie na propozycje tej firmy tu https://www.fif.com.pl/pl/ Automatyka przemysłowa i domowa. Ich propozycje jak sterowniki ogrzewania, oświetlenia, bardzo ułatwią wam życie. A koszta bardzo szybko się zwrócą. Zapoznajcie się z ich ofertą - warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 12:41 am    Temat postu: ciekawe pytanie Odpowiedz z cytatem

Myślę, że odpowiednia firma byłaby wstanie odpowiedzieć na to pytanie, ja korzystałem z usług firmy DD Projekt i polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 10:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowoczesny dom i elementy do wykończenia elewacji to tylko i wyłącznie takie https://cucudo.pl/kategoria-produktu/oznakowanie-budynkow/tabliczki-adresowe-led/ tabliczki adresowe LED! Mega minimalistyczne, piękne, no i nowoczesne. Na takich domach biało, szarych z elementami czerni i drewna wyglądają WOW!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ekrajcik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2020
Posty: 11
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto zastanowić się nad ogrzewaniem za pomocą fotowoltaiki, ponieważ to spora oszczędność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benek99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 139
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lis 02, 2020 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nowoczesne rozwiązania do wnętrza domu to takie nowoczesne donice https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/20-donice-z-fiberglass-i-fiberstone z pewnością się sprawdzą. Są bardzo wytrzymałe, dlatego wystarczą Wam z pewnością na wiele lat. Jak dla mnie to świetny wybór. A sama strona jest bardzo profesjonalna.
_________________
Naprawdę byłoby szkoda napchać polską gęś niemiecką karmą do tego stopnia, że padnie na niestrawność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39 ... 69, 70, 71  Następny
Strona 38 z 71

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy