FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
aranżacja łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 7:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A przy urządzaniu łazienki nie przyda się taka usługa jak - 3d visualisation? to chyba ułatwia sprawę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 20, 2015 10:35 am    Temat postu: łazienka Odpowiedz z cytatem

A ja zastanawiam się nad skorzystaniem z tej propozycji http://iterma.pl/MARLIN/1/398/ Grzejnik chromowy, jest bardzo gładki, co pomaga utrzymać łatwo jego czystość. Poza tym jest sporo wzorów, a ładne wyeksponowanie grzejnika i łazienka zyskuje na wyglądzie.
Powrót do góry
Zua
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sob Lis 21, 2015 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marzy mi się jasna łazienka gdzie będę miała wannę i kabinę prysznicową. Firma Ronal ma bardzo dobrej jakości brodziki i kabiny prysznicowe. Teraz mam samą wannę z hydromasażem ale planuję zrobić remont łazienki i dokupię jedną z tych kabin prysznicowych bo wyglądają na trwałe i nowoczesne.
Powrót do góry
Ganek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Lis 22, 2015 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo że większość ludzi mieszka w bloku gdzie łazienki są małe i nie ma jak zaszaleć. Trzeba wszystko mądrze rozplanować aby łazienka była funkcjonalna. Ostatnio długo szukałem ładne, tanie grzejniki łazienkowe Chciałem drabinkowe abym mógł sobie suszyć na nim rzeczy ponieważ w łazience grzejnik ciągle jest włączony ponieważ nie mam tam licznika Smile
Powrót do góry
porke
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 11:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukam czegoś takiego jak mozaikę czarno białą do łazienki, od razu mówię że nic z sieciówek chciałbym mieć coś wyjątkowego w łazience.
żona zażyczyła sobie łazienkę w stylu angielskim ale właśnie taką stylizowaną na początek XX wieku a więc jakaś fajna mozaika ale z drobnych części by się przydała.
Powrót do góry
kalamar
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lis 23, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My jeszcze do łazienki mamy zamiar kupić takie kosze wiklinowe: http://homebook.pl/produkty/kosze-wiklinowe/opcje-kolor-bialy . Bardzo by to pasowało do naszego wystroju wnętrza.
Powrót do góry
tweeki
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak widzicie kwestię oświetlenia w łazience ? Na co najlepiej się zdecydować ? Niebawem czeka nas remont łazienki i rozglądam się właśnie za elementami dekoracyjnymi. Jeśli chodzi o oświetlenie to wpadła mi w oko oferta Niuans Studio http://niuans-studio.pl/kategoria-produktu/oswietlenie-dekoracyjne/. Ciekawe i oryginalne formy i kolory, każdy znajdzie coś dla siebie. Co o tym myślicie ?
Powrót do góry
bartez86
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Cze 26, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam do łazienki zainwestować w dobre meble. Ja już się nauczyłem, że nie ma co kupować jakiejś marketowej tanizny tylko od razu lepiej zamówić meble na wymiar, np. w http://arteka.com.pl/meble-lazienkowe-114. Mój znajomy zrobił tak kilka miesiecy temu i meble jakby nietknięte, jak nowe. No i ile miejsca zaoszczędzone w łazience przy tym. A ja jak zwykle się z frajerowałem, ale teraz odłoże i kupie coś porządnego
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: