FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje w nieruchomości
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mercedes57
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach tańsze jest jednak wynajmowanie... niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
joannamarzanna14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Maj 2022
Posty: 7

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze uważałam, że inwestycja w nieruchomości to najmądrzejsza forma inwestowania. Przy obecnej sytuacji na rynku nieruchomości to już w ogóle… A dzięki temu możemy z mężem, w końcu zainwestować w siebie- postanowiliśmy kupić domek w zabudowie bliźniaczej od BG Development https://www.bg-development.pl/oferta/inwestycja-biezaca w Głoskowie pod Warszawą. Możemy zostawić nasze mieszkania w mieście i je wynajmować, a sami, w końcu trochę zwolnimy. Nie będziemy na całkowitym odludziu, a dzieciaki będą miały gdzie biegać i spędzać czas na powietrzu. Inwestycja idzie zgodnie z planem, a my mamy ciągły wgląd w cały proces, bardzo się cieszę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3694

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem inwestycje w nieruchomości to świetne rozwiązanie. Warto wówczas skorzystać z pomocy biura nieruchomości. Agenci z takowego biura najlepiej znają rynek nieruchomości. Ze swojej strony mógłbym polecić Ci biuro https://www.maxon.pl/. Oferują usługi na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do inwestycji to poczytałam trochę na ten temat i postawiłam na inwestowanie w akcje .Teraz czasy są bardzo niepewne i zwykłe lokaty nie dają rady . Gdyż nie pomnażamy wtedy naszych pieniędzy, a tracą na wartości tylko. Korzystam obecnie z aplikacji wealthseed https://app.wealthseed.eu/on/onboarding/?source=AMBA490KW wszystko mam w jednym miejscu dostęp do akcji i i ETF-ów. Lubię mieć wszystko pod kontrolą dlatego bardzo podoba mi się taka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak! Wystarczy dobrze wybrać lokalizację inwestycji i ja na przykład chcę kupić ładny apartament inwestycyjny z widokiem na morze na osiedlu modern tower w Trójmieście, na takie mieszkanie czy apartament zawsze będą chętni na wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez netta dnia Pią Lip 01, 2022 9:06 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że jeśli chodzi o kwestie związane z doborem odpowiednich działań w zakresie rozwoju inwestycji nieruchomościowych, warto na pewno zastanowić się, co mogłoby być dla Was najskuteczniejsze. Mnie ciekawi to, w jaki sposób dałoby się najskuteczniej poradzić sobie z szybką sprzedażą. Zastanawiam się, czy ktoś z Was słyszał o takich opcjach, jakie daje skup nieruchomości Gdynia? Z chęcią poznam Waszą opinię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kilem
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 217

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w nieruchomości może być dobrym sposobem na zarabianie pieniędzy, ale trzeba pamiętać, że jest to także inwestycja ryzykowna. Należy dokładnie przemyśleć decyzję o inwestowaniu w nieruchomości i upewnić się, że ma się odpowiednie środki finansowe na pokrycie ewentualnych strat. Można w tym celu skontaktować się z remaxcapital, to najlepszy agent re/max w warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bradley.nolan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1370

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś nieruchomości już na oku? Rozglądacie się za jakimiś konkretnymi propozycjami czy chcecie współpracować z biurem nieruchomości? Bardzo dobrymi opiniami cieszy się biuro nieruchomości https://nestate.pl/ , więc myślę, że jak najbardziej warto sprawdzić sobie ofertę, bo może właśnie tak znajdziecie tą idealną nieruchomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Cze 20, 2022 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie firmy, która oferuje skuteczne i efektywne rozwiązania w obszarze zarządzania operacyjnego, to polecam zerknięcie tutaj: http://luqam.com/ . Moim zdaniem znajdziecie u nich interesującą ofertę. realizują nawet szkolenia specjalistyczne i ukierunkowane na praktykę studia podyplomowe w zakresie optymalizacji i Zarządzania produkcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Czw Cze 23, 2022 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, ze apartamenty to świetna inwestycja. Tutaj https://www.dreamapart.pl/miedzybrodzie ostatnio znalazłam apartamenty inwestycyjne na sprzedaż w różnych lokalizacjach. Kusi mnie zakup dwóch apartamentów nad morzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lunka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Kwi 2021
Posty: 922

PostWysłany: Czw Cze 30, 2022 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez Lunka dnia Czw Sie 11, 2022 1:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3346

PostWysłany: Pon Lip 11, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej jest postawić na inwestycję w https://www.wealthseed.eu/ ? Od niedawna korzystam z tej aplikacji i powiem wam, że sprawdziła się u mnie super. Jest tutaj sporo możliwości co do inwestowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście mogę Wam polecić sprawdzić stronę https://calus-p.pl , gdzie znajdziecie ofertę specjalistycznego sklepu internetowego z najróżniejszymi elementami stalowymi dla przestrzeni publicznej, w tym np. ławki i wiele więcej w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy