FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wanna czy prysznic?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miśka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa dyskusja, chyba każdy przyszły posiadacz mieszkania lub domu się nad tym zastanawia. Hehe, wanna czy prysznic – odwieczny dylemat Wink Ja jeszcze nie jestem na etapie budowania domu, aczkolwiek planuję w przyszłości i wiem, że łazienka (bądź dwie jak się uda) to będą w nim jedne z najważniejszych pomieszczeń. Choć bardzo doceniam praktyczność prysznica, to do wanny jestem bardziej przyzwyczajona, i jestem zdecydowana nawet z tego pierwszego zrezygnować, żeby zainwestować w coś takiego jak to http://www.riho.com/produkty.html?cat=3&e=12&PHPSESSID=8d6925200635eea2aa62abeea8377026 . A co Wink Hydromasaż, małe jacuzzi, m a r z e n i e!Wink Jednak teraz w swoim mieszkaniu, w niewielkiej łazience mam, jak Wy to nazywacie eco rozwiązanie – i sądzę, że jest to najrozsądniejsze wyjście. Kabina w wannie do szybkiego prysznica, wanna do dłuższej, relaksującej kąpieli. Najlepsze wyjście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zoszka2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 23, 2013 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo zastanawialiśmy się z mężem czy zdecydować się na prysznic czy wannę w końcu wybraliśmy wygodną żeliwną wannę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 930

PostWysłany: Pon Lip 29, 2013 11:50 am    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem



Wystarczy do takiej wanny dołożyć zasłonkę i mamy dwa w jednym, bardzo niskim kosztem. Dokładnie takie rozwiązanie zastosowaliśmy u nas.

Źródło: http://e-inclusive.pl/product.php?id_product=2779
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Macioszka
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2013
Posty: 16

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny wątek Smile Faktycznie zawsze jest spór co lepsze: wanna czy prysznic. Ja zdecydowanie wolę wannę. Uwielbiam sobie po całym dniu zrobic długą relaksującą kąpiel, no a w prysznicu to trochę ciężko Very Happy W zeszłym roku remontowaliśmy łazienkę i wymieniliśmy wannę na nową, taką z Riho Avocado 160. Super wygodna, można się w niej rozłożyć i relaksować Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasiek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam wannę i zamontowany powyżej prysznic, od sufitu zawieszona jest zasłonka. Korzystam z tego na co mam ochotę, czy to poleżeć w wannie czy wziąć szybki prysznic:)
_________________
Ogrody zimowe - oferta producenta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 930

PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedmówco - przecież ja dokładnie o tym samym pisałem, zobacz tutaj - http://e-inclusive.pl/wanny-lazienkowe/wanny-prostokatne/2779-wanna-prostokatna-170-x-75-kolo-perfect-xwp1070-31101000.html Właśnie ta wanna jest idealna pod zainstalowanie na niej prysznica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2013
Posty: 72

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy czy lubimy brać szybki prysznic czy wolimy wylegiwać się w kąpieli wodnej z pianą w roli głównej to wtedy zdecydowanie polecam wanny. Wybór uzależniony jest również ile miejsca posiadamy w łazience.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna Nowak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 06, 2013 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od wielkości łazienki, chęci i wyboru Smile
_________________
Żaluzje z taśmy, aluminium lub drewna. http://www.skalmar.pl/zaluzje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akowal
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 79
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2013 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w sumie, jak się uprzeć, nawet w małej łazience można zainstalować wannę. Trzeba tylko wszystko dokładnie wymierzyć i rozrysować, żeby potem nie okazało się, że brakuje nam centymetra...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jkow
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 24

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akowal napisał:
Ale w sumie, jak się uprzeć, nawet w małej łazience można zainstalować wannę. Trzeba tylko wszystko dokładnie wymierzyć i rozrysować, żeby potem nie okazało się, że brakuje nam centymetra...


Tylko, że zwykle małą wannę trzeba wybrać wtedy, która już nie jest tak mega wygodna. Znam z doświadczenia Smile
_________________
Zobacz najciekawsze projekty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wielkopolanin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu wannę i prysznic, ale korzystam tylko z prysznica. Wanna stoi praktycznie nieużywana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2013 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam wyłącznie z prysznica. Ale wydaje mi się, że to zależy od przyzwyczajenia. W małej łazience nie ma sensu stawiania obydwu rzeczy.





http://szwedzkablacha.pl/


Ostatnio zmieniony przez princepola dnia Pon Wrz 30, 2013 8:57 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hanka32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 102

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2013 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się kształt tej wanny na zdjęciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dort
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 11:32 am    Temat postu: wanna i prysznic Odpowiedz z cytatem

Mam w domu dwie łazienki, co prawda na razie wykończona jest jedna ta na parterze i w niej znajduje się wanna, taka spora. Natomiast na piętrze będę montować prysznic. Jeśli ktoś nie ma możliwości posiadania wanny i kabiny prysznicowej to zdecydowanie polecam prysznic z wyższym brodzikiem. W tym temacie srawdzi się ceramika Roca jaką oferują w www.e-inclusive.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 7

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2013 4:22 pm    Temat postu: Wann- kabina Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wanno-kabina, gdyż nigdy nie wiadomo czy masz czas na szybki prysznic czy kąpiel w pianie Wink A tak bardziej precyzyjnie to kabina z wyższym brodzikiem super pomysł. Można porównać kabiny prysznicowe i wybrać, ale nie marketowe. Obecnie to sklepy online mają ciekawsze oferty i towar o wiele lepszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy