FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomysł na prezent!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam pomysłu na prezent na chrzciny. Nigdy nie byłam chrzestną i nie za bardzo wiem co kupić. Dałabym samą kasę ale chyba tak nie wypada... Muszę coś kupić. Nie wiem tylko czy wybrać zabawkę, coś pamiątkowego np łańcuszek czy może ubranka...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
arklus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłem chrzestnym dałem pieniądze i rodzice dzieci byli zadowoleni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kantre
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2014
Posty: 75

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o dzieci to wiadomo, że to nie o pieniądze chodzi, rodzice się ucieszą, ale to dziecko ma mieć radość z jednego czy drugiego prezentu, a nie rodzice takie jest moje zdanie.
Jak kupujecie jednak prezent dla małych dzieci to pamiętajcie, że one mają się uczyć przez zabawę bardzo fajna opcja znaleziona w ToyFormat puzzle piankowe - http://toyformat.com/pl/katalog/3d-puzzle te są akurat w 3D więc dla troszkę starszych dzieci, ale można kupić klasyczne maty prostsze, dla maluchów. Z literkami czy cyferkami, na prezent w sam raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Wrz 26, 2015 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli masz problem z prezentem zajrzyj tu https://jakiprezent.pl/urodziny są tam prezenty na każdą okazję i dla osób w każdym wieku więc na pewno ułatwi Ci to wybór prezentu. Dawanie kasy nie jest fajne lepiej kupić coś fajnego od siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaśnica
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2013
Posty: 31

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem entuzjastką pieluszek wielorazowych http://bobolider.pl/pieluszki-wielorazowe.html bo mają podstawowe zalety:
1. Są zdrowie. Stosując jednorazówki musimy liczyć się z tym, że często dzieci mogą mieć problemy skórne. Odparzenia, alergie, itp.
2. Oszczędność bo w większości daje to dość spore oszczędności wynikające z cen jednorazówek, w stosunku do kosztów coraz tańszych pieluszek wielorazowych. Nawet doliczając koszty prania, środków piorących itp. do pieluszek wielorazowych, ale trzeba też pamiętać, że do jednorazówek doliczyć należy koszty kremów, oliwek, wywozu śmieci, czy nawet nierzadko wizyty u lekarza. Ważnym czynnikiem jest też czas użytkowania pieluszek. Jednorazówki to jest 3 – 3,5 roku, natomiast przy stosowaniu pieluszek wielorazowych, czas ten skracamy nawet o połowę!
3. Ekologia.
Dlatego kupiłabym na prezent takie pieluszki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
Uważam ,że kosmetyki czy jakieś fajny perfum to bardzo fajny jak i też praktyczny prezent. Ja znajomej na urodziny zamówiłem fajne i co najlepsze w dobrej cenie z tego sklepu http://kalaaps.pl/. Wybór spory i fajnie wszystko idzie więc polecam Ci zerknąć w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlekB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2016
Posty: 6

PostWysłany: Pią Sty 15, 2016 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po świętach, ale zaraz kolejne okazje, a na każda okazję dobra jest książka. Ja polecam pełną przygodę: Rollins James - Ekspedycja. Ekspedycja profesora Conklina odkrywa szesnastowieczną mumię, w której ukryty jest kawałek tajemniczego metalu. Okazuje się, że ma on niezwykłe właściwości i naukowcy postanawiają zdobyć informacje o jego pochodzeniu. Badania zaprowadzą ich w głąb starożytnego świata Inków i okaże się, że mają do czynienia z potęgą tak straszliwą, że nikt nie potrafiłby jej sobie nawet wyobrazić…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 7:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się ucieszyła jakby mi ktoś dał w prezencie voucher kwotowy na dowolne zabiegi do takiego ekskluzywnego salonu kosmetycznego Bomi w Przemyślu z marką przewodnią Diego della Palma http://www.spaprzemysl.pl/o-nas. Oglądałam ich ofertę to oprócz standardowych zabiegów jakie można spotkać praktycznie w każdym salonie kosmetycznym to w BOMI są zabiegi wykonywane takimi metodami jak intraceuticals, coolsculpting zeltiq, endermologie, regen. Jest wiele świetnych zabiegów odmładzających, odchudzających, modelujących twarz i ciało, leczących cellulit, trądzik, żylaki, rozstępy i inne problemy dermatologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betto20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Kalisz

PostWysłany: Sob Sty 23, 2016 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię prezenty wykonane przez obdarowującego. Wystarczy mała kartka, wierszyk, płyta z ulubioną muzyką- ale wiem, że jest oryginalne i specjalnie dla mnie. I takie prezenty polecam! Smile
_________________
Sekrety najlepiej zachować w sekrecie. Im więcej jest tych, którzy wiedzą, tym mniej są one sekretne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Sty 30, 2016 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam dostawać prezenty ale jeszcze bardziej lubię je dawać Smile Niedługo mój tata kończy 57 lat i chodzą mi po głowie wczasy dla seniora w Primavera. Myślę, że ucieszyłby się z 7-dniowego pobytu w hotelu z parkiem wodnym, saunami i innymi atrakcjami. Nie chcę mu kupować byle czego bo bardzo go cenię i poprzez prezenty staram się mu to okazywaćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benedict
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na prezent polecam książkę zawsze i wszędzie - jest to najbardziej uniwersalny prezent. Każdy chyba lubi czytaćSmile Na przykład dobrą sensację: Wilbur Smith - Okrutna sprawiedliwość Exclamation
Peter Stride dowodzi grupą komandosów, która w wyniku brawurowej akcji na lotnisku w Johannesburgu uwalnia z rak okrutnych porywaczy 400 pasażerów brytyjskiego jumbojeta. Utworzona przez rządy krajów zachodnich supertajna grupa Atlas, złożona ze specjalnie wyselekcjonowanych żołnierzy armii NATO, stanowi najbardziej skuteczne narzędzie Zachodu w walce z międzynarodowym terroryzmem.
Peter podejrzewa, iż za działalnością większości grup ekstremistycznych świata kryje się tajemniczy osobnik znany jako Kalif, który wykorzystuje je do swoich własnych celów. Kim jest Kalif? jakim celom naprawdę służy Atlas? Prywatne śledztwo Petera przynosi zaskakujące wyniki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Lut 03, 2016 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym pomysłem jest kupienie hulajnogi. Warto przeczytać jaka hulajnoga dla dziecka jest najlepsze, żeby nie popełnić błędów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Lut 21, 2016 7:48 am    Temat postu: prezent Odpowiedz z cytatem

Ja szukam pomysłu na prezent dla syna, który lubi rowerowe wycieczki. Znalazłem taką stronę http://prezenty-zakupy.pl/travel-gear-victorinox
Jest tu bardzo duży wybór np plecaków. Zastanawiam się tylko czy plecak klasyczny czy na jedno ramię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie wydaje mi się, że karnet na zabiegi to może być całkiem dobry pomysł. Polecam Vici Clinic na św. Sebastiana, mają tam bardzo fajny zabieg wyszczuplający Redustim - daje niesamowite efekty i myślę, że będzie to dobry prezent dla każdego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamil899
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym zaproponował drona Wink zaskoczysz na pewno Smile więcej na ten temat
http://www.skywolf.pro/blog/jaki-dron-wybrac/
_________________
fotografowanie z powietrza dronem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 4 z 19

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy