FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
motocykle
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A posiadacie moze w swoich motocyklach deflektory do motocykli ? Ulatwiaja one i podnosza komfort jazdy motocyklem, szczegolnie przy szybszej jezdzie. Nie rozumiem czemu producenci montuja tak niskie szyby przednie? Przeciez wg norm szyba powinna nam siegac mniej wiecej do nosa. Na szczescie mozna zamontowac owiewki motocyklowe, podnoszac tym samym wysokosc szyby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz zajrzeć do największego salonu motocykli Hondy to polecam HondaPlaza w Warszawie. W ofercie mają zarówno nowe jak i używane modele także może akurat coś wymarzonego znajdziesz dla siebie. Na miejscu można również liczyć na pomoc doświadczonej obsługi, która odpowie na twoje wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Sro Mar 21, 2018 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem że pewnie niektórym nie pasuje to do wizerunku twardziela motocyklisty ale naprawdę warto zakładać kamizelki odblaskowe do jazdy motorem. Szczególnie jeśli jeździcie też jesienią i zimą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Nie Mar 25, 2018 4:23 pm    Temat postu: Jazda a wybór kasku Odpowiedz z cytatem

Fajnie że na forum są posiadacze motocyklów ale jakos nikt nie wspomina o bezpieczeństwie i wyposażeniu jak kask i jaki chociażby warto wybrać http://motoriders.pl/uncategorized/szczekowe-kaski-motocyklowe-odwrocenie-wad-i-zalet/ Kupić motocykl to nie problem bo jest ich od groma na rynku. Większym problemem jest dobór odpowiedniego wyposażenia aby się poruszac bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowaliście już swój motocykl na sezon? Jeśli nie to tutaj znajdziecie praktyczny poradnik https://motopunkt.pl/przygotowania-do-wiosennego-sezonu-motocyklowego/. Ja niestety muszę dokonać kilka drobnych napraw, mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to zbyt dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zakresie Hond w stolicy chyba nie ma lepszego miejsca niz serwis aso Hondaplaza. Dlatego jeżeli juz szykuję swój sprzęt na sezon to zawsze u nich. Zgrana ekipa i świetni mechanicy, a naprawy zawsze zrobione na czas. Czego chcieć więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maleksandra
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się zawsze marzył, mimo ze jestem kobietą to zdecydowanie wolę dwa kółka niż cztery Very Happy może kiedyś uda mi się spełnić marzenie
_________________
przeprowadzki firm katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że tutaj fanów jednośladów nie brakuje, dlatego zaglądnijcie tutaj http://konsola.org.pl/, bardzo fajny blog poświęcony właśnie tej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 2:12 pm    Temat postu: Deflektory Odpowiedz z cytatem

Tak, posiadam i uważam, że to bardzo dobra inwestycja głównie jeśli mówimy o komforcie jazdy. Nie rozumiem, dlaczego wiele osób tak wzbrania się przed podobnym zakupem. Według mnie nie jest to szczególnie duży wydatek, pod warunkiem, że nie kupujemy w pierwszym, lepszym lokalnym sklepie gdzie marża woła o pomstę. Lepiej kupować w sieci. Są takie sklepy jak na przykład https://motogar.pl/sklep/ gdzie asortyment stanowią tylko oryginalne produkty do motocykli a cena jest o wiele niższa niż w lokalnych sklepach. Podsumowując jednak. Polecam naprawdę zainwestować w deflektory zwłaszcza przy częstych trasach na długich dystansach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuję was tematyka motocykli, w tym motocrossowych jak mnie to powinien wam sie spodobać ten sklep http://enduro7.pl/sklep/ Maja bardzo szeroki asortyment, na pewno przyda się na przyszłość bo oferty są bardzo atrakcyjne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 4:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku takiego hobby bardzo istotny jest odpowiedni kask - http://www.skutery-krakow.pl/integralne/kask-ls2-metro-rapid. On potrafi uratować życie, dlatego nie warto tutaj oszczędzać i lepiej zapłacić więcej pienięzy za własne bezpieczeństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście o elektrycznym napędzie do motocykla? To świetne i ekologiczne rozwiązanie, nad którym warto się zastanowić. Elektryczne silniki do napędu motocykli znajdziecie w ofercie https://elektrycznenapedy.pl/ Polecam wam się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiked
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam jeździć na motocyklu Very Happy od zawsze to robie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Mar 29, 2019 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś tu wspominał o Barton Fighter - dobry sprzęt na start. Ja mam z tej firmy Falcona 50. Znalazłam na jego temat artykuł gdzie wszystko jest dokładnie opisane https://www.jednoslad.pl/barton-falcon-50-dane-techniczne-cena-opinie/ Jest naprawdę spory jak na swoją pojemność dzięki czemu stabilnie się jeździ i mam takie poczucie bezpieczeństwa na nim. No i spalanie około 2 litra na setkę. Moim zdaniem fajny dopracowany sprzęt za trochę ponad 4 koła - konkret!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na skuter. Jest to najlepsze rozwiązanie na korki w mieście i jednoczenie najekonomiczniejsze. Jeżeli też rozglądacie się za dobrym skuterem, który moglibyście zakupić to polecam wam skontaktować się z www.moto-rosi.com.pl Mają ciekawą ofertę i niezłe ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy