FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MalinaBem
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kumpela stosowała dietę, która wyniszczyła jej organizm! Dukana chyba się nazywała, ale nie jestem pewna na 100%, a nie chcę nikogo wprowadzić w błąd. W każdym razie wniosek się nasuwa taki, że nieodpowiednio zbilansowane diety są złeee. Najlepsze jest odżywianie normalne dużo miodu, bo jest zdrowy- http://www.x-mag.pl/jakie-korzysci-daje-nam-miod/, tu artykuł na ten temat, dużo białka, witamin i ćwiczyć!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Lis 19, 2015 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pią Gru 03, 2021 6:44 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tescji90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 28, 2015 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odraczam korzystanie z diet odchudzających, które wymagają głodzenia się - takie diety prawie zawsze prowadzą do efektu jo-jo. Skuteczne są jedynie diety zdrowotne, jak dieta wegetariańska, lub dieta DASH, czy TLC, które polegają na jedzeniu zdrowych produktów (warzywa, owoce, pełne ziarna zbóż, ryby), a unikaniu szkodliwych (żywność przetworzona, słodycze, fast-foody).
_________________
testy do policji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem aby osiągnąć sukces w odchudzaniu trzeba sobie wszystko odpowiednio zaplanować i rozplanować. Bądźcie profesjonalni, zróbcie plan, kupcie sprzęt typu dobra waga medyczna np. https://kredos.pl/waga-medyczna/waga-medyczna-lazienkowa-seca-804-specyfikacja , ciśnieniomierz, hantelki, coś do biegania, zapiszcie się na fitness, zwiekszajcie dawkę owoców, warzyw, systematycznie, powoli, zapisujcie co jecie - to bardzo pomaga w kontrolowaniu samego siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że tak. Trzeba dobrze przemyśleć cały proces odchudzania. Tylko wtedy możemy być pewni efektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o diety najlepiej ją ustalać z dietetykiem wtedy jest najbardziej efektywna. Jeżeli chcesz schudnąć warto też włączyć regularne ćwiczenia. Do tego możesz jeść też jagody goji o których dużo jest tutaj http://www.dietetykswarzedz.pl/jagody-goji-na-odchudzanie/ które są bardzo zdrowe i wspomagają odchudzanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mieliście kiedyś do czynienia z dietetykami z naturhouse? Zastanawiałam się nad nimi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stump33
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2015
Posty: 20
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Sty 09, 2016 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuje dietę bezglutenową ze względów zdrowotnych. Poza tym nie ruszam słodyczy i dobrze na tym wychodzę.
_________________
Projektuję stoiska targowe i handlowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja unikam laktozy. Poza tym chodzę na siłownię i myślę o diecie z Zinzino - http://www.megazino.pl/ Chciałabym do wakacji schudnąć 13 kilogramów i wierzę, że jak się teraz za to wezmę to cel osiągnę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta jest ważna. Musi być zbilansowana i dobrana odpowiednio do osoby. Do tego potrzebna jest aktywność fizyczna. Rower treningowy tego typu http://profitness.pl/3-rowery-treningowe#/ na przykład i ładna sylwetka gwarantowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zauważyliście, że niektóre narodowości nie mają tendencji do tycia? Bo czytam tekst, że Francuzki nie tyją na alces.pl i coś w tym jest. Ale to pewnie przez odmienny styl życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia że najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, racjonalna dieta. Głodówki i te wszystkie wymyślne diety tylko bardziej dobijają nasz organizm. Ja myślę o wybraniu się na wczasy odchudzajace nad morzem w Primavera Na pewno można tam zdobyć wiedzę na temat racjonalnego odżywiania i odpowiedniej techniki ćwiczeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 12:55 pm    Temat postu: dieta Odpowiedz z cytatem

Zawsze twierdziłem, że nie potrzebuję dodatkowego ruchu i ćwiczeń, bo na budowie tego nie brakuje. Ale to nie ja, a zona miała rację. Chodzę na basen i siłownię. Żona skorzystała z tej propozycji http://glutamina-odzywki.pl/produkty-niskokaloryczne-i-zdrowa-zywnosc.html I wprowadziła w mój jadłospis produkty niskokaloryczne. Efekty po 3 miesiącach zadziwiające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Mar 15, 2016 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się po prostu racjonalnie odżywiać. To według mnie najlepszy sposób na dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zastanowić się nad wykonaniem pakietu badań genetycznych Genodiet. Wskazują one nasz profil metaboliczny, dzięki czemu dietetyk może ustalić prawidłową i przede wszystkim skuteczną dietę. Tutaj zdrowegeny.pl/badania-genetyczne/genodiet-zdrowa-dieta można dowiedzieć się więcej na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 4 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy