FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ajlonabi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz czytam Ten jeden dzieńSmile
Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane, uporządkowane. Okazuje się jednak, że wystarczy jeden dzień, a wszystko może się zmienić. Ostatniego dnia swoich europejskich wakacji Allyson poznaje Willema, obiecującego młodego aktora i wolnego ducha. Willem rożni się Allyson pod każdym względem. Kiedy jednak namawia ją, aby zmieniła swoje plany i pojechała z nim do Paryża, Allyson się zgadza... Ta spontaniczna, nietypowa dla niej decyzja rozpocznie dzień pełen ryzyka i romansu, wyzwolenia i intymności. Nadchodzące 24 godziny mogą zmienić życie Allyson na dobre...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mielnik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cichodajka - książka, świetna:-)
To książkowa wersja bloga pisanego przez 17-latkę z Warszawy, dziewczynę pochodzącą z tak zwanego dobrego domu, prowadzącą podwójne życie. Mimo kontrowersyjnej treści i języka, wydawca zdecydował się zachować charakter oryginału, by nie pozbawić go autentyzmu. W Internecie blog ten bił rekordy popularności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatrycze
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musisz podawać tu skróconego opisu książki. Napisz jaki to gatunek książki najbardziej lubisz..Bo w sumie to nie wiem co po książce to może być albo romans albo jakiś erotyk XD ja wolę zamiast tego przeczytać sobie jakąś to książkę biograficzną. Dla mnie to jest idealna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kestrin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Delikatność
Piękna historia przypadkowego pocałunku
Milion sprzedanych egzemplarzy we Francji
Gdy François zaczepił Nathalie na ulicy, od razu wiedział, że ma przed sobą kobietę swojego życia. A kiedy ona zamówiła w kawiarni sok brzoskwiniowy, postanowił, że się z nią ożeni. Ich miłość była idealna. Żadnych kłótni ani rozbitych talerzy.
Ale pewnego dnia szczęście zostało przerwane. François zginął w wypadku, a Nathalie rozpaczała. Uciekała w samotność, potem w pracę. Aż nagle namiętnie pocałowała Markusa.
Historia tego przypadkowego pocałunku to piękna opowieść o trudnej miłości, tęsknocie za szczęściem i... delikatności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bauaganik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z was polecić mi jakąś ciekawą ksiązkę publicystyczną? Najlepiej polskich autorów. Bo te Ziemkiewicza już mi się znudziły a mam straszny głód czytania czegoś ciekawego co jest mi stosunkowo bliskie tylko zero pomysłów w co się zaopatrzyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sztynek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

7 razy dziśSmile To tytuł książki:-)
Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratkla
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na noc - mocny kryminałWink Charlotte Link - Nieproszony gość.
Po śmierci męża życie Rebecki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać. Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza Rebeccę do odłożenia starannie zaplanowanego samobójstwa. Młodzi ludzie zdobywają jej sympatię. Rebeca wypożycza im ukochaną łódź męża, by mogli swobodnie pożeglować po Morzu Śródziemnym. Podczas sielankowego rejsu pomiędzy Ingą i Mariusem dochodzi do potwornej kłótni, podczas której Mariusz wypada za burtę. Poszukiwania wszczęte przez nadbrzeżną straż nie przynoszą rezultatu i młody mężczyzna zostaje uznany za zaginionego. Kilka tygodni później Inga przeżywa prawdziwy szok, gdy w gazecie ukazuje się zdjęcie Mariusa w związku z potwornym zabójstwem, dokonanym na terenie Niemiec…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mojatruda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Skawina

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam tą pozycję, dla miłosników historii:-) Warszawa 1944. Tragiczne powstanie. Alexandra Richie. Książka o powstaniu warszawskim, wplecionym w ogólną historię drugiej wojny światowej, napisana wnikliwie i z rozmachem. Imponująca dokumentacja m.in. z archiwów prywatnych prof. Władysława Bartoszewskiego, ale też niemieckich i brytyjskich. Obiektywizm, szeroki kontekst historyczny; znakomita narracja, wysoki poziom literacki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hmedrala
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś jeszcze czyta dobre kryminały ? Nie zapominajcie o nich i nie zapominajcie o tym, że dobra powieść tajemnicza o mafii jest lepsza jak jakiś bardzo dobry film w kinie ! Książka potrafi znakomicie pobudzić wyobraźnię i książka to jest to na każdy wieczór czy to ciepły czy to zimny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OscarJax
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Ciechanów

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o autorów kryminałów chodzi i niekoniecznie Agatę Christie, to ostatnio natknąłem się na Katarzynę Bondę; czekam aż się zwolni i wypożyczam właśnie od niej Okularnika i Pochłaniacza. Słyszałem, że dobre, ale ludzie różne gusty mają, sam muszę ocenić.
I Sapkowski oczywiście rządzi w świecie fantasy Very Happy
A czytał ktoś Sierżanta pana Zambocha? Mówi się o nim, że czeski Sapkowski Smile Książka świetna i polecam, a od tego autora coś jeszcze muszę przeczytać.
_________________
Pieniądze często kosztują bardzo dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamikuku
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdążyła jeszcze wziąć kąpiel i przebrać się. W ostatniej chwili odwołała spotkanie, na które była umówiona. Wieczór spędzała sama. Znaleziono ją w łazience, leżącą w kałuży krwi. Przyczyną śmierci okazał się cios w skroń zadany tępym narzędziem.
Kaja Malanowska. Mgła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsky
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochłaniacz Bondy - świetny kryminał, polecam Smile
_________________
Cechą charakterystyczną czystego heroizmu jest upór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kemada
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam kryminały ale czytam je zazwyczaj na raz od deski do deski taka jestem ciekawa zakończenia. Bardzo lubię Larssona, cała seria Milenium jest doskonale napisana. Teraz właśnie szukam kolejnej książki do przeczytania. Polecacie Camillę Lackberg z tego co czytałam? A od jakiej książki najlepiej zacząć? Co polecacie konkretnie tej autorki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zamir
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tully - paulina simons, kocham ta ksiazke, obie jej czesci - chyba dlatego ze pierwszy raz przeczytalam jak mialam 10 lat i zrobila na mnie ogomne wrazenie..od tego czasu czytam sobie urywki albo calosc od nowa i nadal podoba mi sie tak samo..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lip 27, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam sobie wczoraj kilka nowych powieści Cobena, których jeszcze nie czytałam, więc mam plan na najbliższe wieczory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 4 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy