FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta na brzuch
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o wczasach odchudzających ? Dużo jest tego w internecie trzeba tylko dobrze poszukać i wybrać te , które najbardziej Cię interesują i spełniają twoje oczekiwania. Sama nigdy nie byłam na takich wczasach, ale kusi mnie oferta wczasów odchudzających nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze-
https://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/wczasy-odchudzajace-nad-morzem.html . Myślę że to będzie początek moich zmian.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
naSwoim
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 4:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najmniej węglowodanów i ujemny bilans Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Palawak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 1:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boja wiem czy dieta na brzuch jest potrzebna, zacznij biegac, przyswajaj tyle kalorii ile Ci trzeba, potem znowu zwiększaj dystanse i rób brzuszki do tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko za wygląd brzucha głównie odpowiada dieta. Dlatego trzeba się odżywiać trochę inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 10:49 am    Temat postu: Odżywianie Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w całej rozciągłości z amandą, że trzeba pamiętać o zdrowym odżywianiu. takie zasady, jak niepodjadanie między śniadaniem, obiadem i kolacją, jedzenie ostatniego posiłku 2-3 godziny przed snem, unikanie ciężkostrawnych potraw wieczorami niby jest powszechnie znane, ale rzadko stosowane. W każdym razie radzę zajrzeć na ten portal, bo możecie nadrobić wiele zaległości w wiedzy - http://www.portal-nieruchomosci.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 1:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już teraz praktycznie nic nie podjadam między posiłkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fitelek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tłuszcz z brzucha schodzi jako ostatni! wytrwałości życzę bo tylko tędy droga. Oczywiście ważna bardzo jest dobrze dobrana dieta i trening np trening interwałowy mega skutecznie spala tłuszcz. Najlepiej zwróć się o pomoc do trenera personalnego i np zamów plan treningowy online.
_________________
Odchudzanie Katowice! chudnij skutecznie z trenerem personalnym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Wto Maj 01, 2018 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak z męską dietą na brzuch? Czy pomaga naturalny hormon https://testonox.pl/ ? Bo ma wpływać na budowę mięśni i spalanie tkanki tłuszczowej, ale teraz pytanie, czy stosować od początku razem z dietą, czy dopiero później, jak zaczniemy już rzeźbić swoje ciało? Pytam, bo mąż się tym interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Antoska55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 87

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się jak to jest z glutenem, czy rzeczywiście dieta bezglutenowa to dobre rozwiązanie? Może ktoś z was na takiej jest? Już sobie nawet rozpisałam jadłospis na cały tydzien co było bardzo trudnym zadaniem Very Happy ale znalazłam w sklepie http://www.sklep.savpol.pl mieszanki bez glutenu z których można zrobić chleb więc śniadanie mam uratowane Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 92

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na brzuch zaczęłam stosować dietę, bo miałam tak,że po zjedzeniu czegoś od razu brzuch jak balon, a co gorsza, zaparcia potworne i brzuch jak balon, przeszło mi dopiero po wypiciu dużej ilości wody i stosowaniu preparatu intesta, normalna kupa i z normalnym brzuchem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mysle o detoskie - zero miesa (choc nie problem, bo nie jem od roku), makaronów, kasz, puszek, same warzywa i owoce, soki i woda. Chyab dam radę Smile Najmniej 10 dni najdluzej 40.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do diety warto włączyć olejek konopny. Tu jest w świetnej cenie https://cbddirect.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już jestem na półmetku odchudzania. To osiagniecia celu zostaly tylko 4 kilogramy z w sumie 14 Smile Dla chcącego nic trudnego. Osobiście jestem zwolenniczką bielizny antycellulitowej zakupionej na http://orirose.pl/ Ich materiał jest bardzo przyjemny w dotyku, dlatego lubię ją nosić do snu. Pierwsze efekty można zauważyć dosyć wcześnie, ponieważ ta bielizna delikatnie masuje okolice miejsc w których jest cellulit. Jestem bardzo zadowolona z efektów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Czw Lip 12, 2018 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie proponuję zakup wolnoobrotowej wyciskarki do soków Muke klasy premium. Klasa premium gwarantuje wydłużoną gwarancję (10 lat na silnik) i jest to jedna z lepszych wyciskarek w tym segmencie w stosunku do ceny. Pozwala przygotować soki i koktajle z dosłownie wszystkich warzyw i owoców: twardych, miękkich i pozwala zachować wszystkie właściwości odżywcze, bo ich nie utlenia. Inna ogromna zaleta to fakt, że sokowirówki są bardzo głośne, wyciskarka wolnoobrotowa jest cichsza - Muke jest jednym z cichszych modeli na rynku i z mniejszą ilością obrotów! Dzięki temu soki są nie tylko pyszne, ale i bardzo zdrowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz schudnąć z brzucha dieta jest najważniejsza. Myślę, ze pomocny może okazać się dietetyk np z https://www.foodwise.pl Odpowiednio dobrana, zbilansowana dieta to klucz do sukcesu. Nie od dziś wiadomo, ze brzuch robi się w kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy