FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co powoduje bóle głowy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja cierpię na migrenowe bóle głowy i powiem szczerze jest to bardzo nieprzyjemne, dlatego zaczełam czytać na temat toksyny botulinowej http://www.migrena-botulina.pl i mam nadzieje że to mi pomoże na pewno się umówię na wizyte do neurologa by więcej się dowiedzieć na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Pon Lis 30, 2020 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to były problemy ze snem. Czasami wystarczy jedna bezsenna noc żeby ból głowy na drugi dzień był nie do wytrzymania. Mnie pomógł Neurexan zażywany przed snem. Spałam lepiej i wstawalam wypoczęta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matt80
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Sty 2024
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sty 26, 2024 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie są najlepsze metody leczenia kaca? Czy ktoś może polecić skuteczne sposoby złagodzenia objawów kaca i przyspieszenia powrotu do formy? Chętnie poznam Wasze doświadczenia i porady dotyczące radzenia sobie z tym nieprzyjemnym stanem. Dajcie też znać, co myślicie o tych wskazówkach: https://baza-lekow.com.pl/jak-leczyc-kaca-domowe-sposoby-czy-odtrucie-alkoholowe/ Dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy