FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety czy żaluzje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anuciowa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz rolet, które częściowo przepuszczają światło, dobrze mieć też zasłony. Nie tylko zyskujemy dodatkową ochronę przed słońcem, ale też nadajemy elegancki wystrój wnętrzu. Nowoczesne systemy pozwalają na sterowanie zasłonami przy użyciu pilota. Rozwiązania oferowane przez https://sukcesgroup.pl/sklep/pl/cortino/100-automatyka-zaslon na pewno sprawdzą się w sypialni oraz salonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 09, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre rolety ma również firma Roltex z Wrocławia. Dobra jakość i niska cena. Zamówiłem od nich rolety do wszystkich pomieszczeń w mieszkaniu i jestem zadowolony z efektu Smile
Powrót do góry
EmmiliaF
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wam, ale mi żaluzje troszkę zbyt poważnie się kojarzą. Bardziej widziałabym te w biurach niż w domowych wnętrzach. Dlatego też ja u siebie postawiłam na rolety. Znalazłam spory ich wybór w firmie http://slonko.eu Jeżeli będziecie także i rolet, plis szukać, to także je tu znajdziecie.
Powrót do góry
milen
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z kolei zdecydowaliśmy się na rolety. Okazały się wyborem znakomitym! Dostarczone przez http://www.lechrol.pl/ , nalezycie ochraniają pomieszczenie przed słońcem. A do tego nadały walorów estetycznych!
Powrót do góry
noemi
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam żaluzje drewniane i jestem bardzo zadowolona, ponieważ nie jest to często spotykane rozwiązanie, a efektownie wygląda. Nie muszę mieć firan w oknach, żaluzje same w sobie są ozdobą. Tak elegancko mamy teraz w domu. Wybraliśmy żaluzje drewniane z firmy Agata Rolety. Jestem bardzo zadowolona z jakości i łatwości montażu. W ich ofercie są też rolety i inne ozdoby jak plisy. Ceny dla ludzi więc mogę polecić Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: